Špionážní WiFi kamera s nočním viděním v digitálních hodinách Secutek WIP-20

BK51

Nový produkt

22 ks

3 495 Kč s DPH

Více informací

Špionážní WiFi kamera s nočním viděním

Digitální budík s Wi-Fi kamerou s infračerveným přisvícením a detektorem pohybu poslouží jako chytré centrum zábavy a hlídač domácnosti v jednom. Navíc jej pořídíte za velmi příznivou cenu.

Kamera s 1,0 megapixelovým CMOS objektivem má zorný úhel záběru 90°. Veškeré záběry vám zaznamená a zprostředkuje ve Full HD 1080p kvalitě v rozlišení 1920×1080. Umí také fotografie o velikosti 4032×3024. K vlastnímu Wi-Fi vysílači kamery se snadno připojíte pomocí vzdáleného chytrého zařízení, na kterém si přehrajete veškeré záznamy. Špionážní IP kamera má slot na paměťovou micro SD kartu a natočí i více než 24hodinový souvislý videozáznam.

Infračervené přisvícení umožňuje natáčení ve tmě s nočním viděním. Detektor pohybu na vzdálenost 6 m automaticky spustí nahrávání nepředvídatelné situace. Digitální hodiny podporují P2P připojení a pracuje s H.264 kompresí videa. Má rozměry 105 × 60 × 35 mm, jeho hmotnost je 0,36 kg.

Možné scénáře k použití:

 • zaznamenání důležité schůzky v kanceláři,
 • kontrola chůvy, uklízečky nebo řemeslníka u vás doma,
 • odhalení nevěry nebo jiné nekalé činnosti nejen u vašich blízkých.
 • automatické odhalení zloděje nebo kterékoliv jiné nezvané návštěvy,
 • odhalení nepoctivých zaměstnanců

WiFi špionážní kamera Secutek WIP-20

Funkce a vlastnosti wifi kamery Secutek WIP-20

 • Živý přenos přes WiFi
  Špionážní kamera s nočním viděním integrovaná do digitálních hodin je vybavena technologií WiFi, která vám umožní se kdykoliv a odkudkoliv k přístroji připojit. Všechny natočené záběry si v reálném čase nebo ze záznamu pustíte na svém chytrém zařízení nebo počítači. Objekt tak můžete mít pod kontrolou ať už jste kdekoliv, kdykoliv.
 • WiFi špionážní kamera s nočním viděním
  Digitiální hodiny jsou vybaveny minikamerou s nočním viděním, které zajišťuje 10 IR diod. V úplné tmě kamera vidí na vzdálenost přibližně 5 metrů
 • Detekce pohybu
  Kamera automaticky spustí záznam a zašle upozornění, pokud v blízkém dosahu zaznamená pohyb. Na svém chytrém telefonu nebo jiném zařízení tak budete mít přehled o všem, co se u vás doma šustne v době vaší nepřítomnosti. Citlivost detekce je možné upravit na škále od 1 do 7. Zároveň je možné upravit akce, které má špionážní kamera provést, v případě, že zaznamená narušení objektu.
 • Kvalitní záznam
  1,0 Mpx WiFi kamera v digitálních hodinách zaznamená videa ve Full HD kvalitě, tedy v rozlišení 1920×1080. Jedna minuta záznamu má velikost asi 20 MB. Hodiny dokáží souvisle pořídit více než 24hodinový videozáznam. Samozřejmostí je možnost aktivace nahrávání v nekonečné smyčce.
 • Podpora P2P technologie pro snadné nastavení
  Díky využívání P2P technologie, není pro zfunkčnění kamery nutné jakkoliv zasahovat do nastavení vašeho routeru. Nastavení od prvotního vybalení po vzdálené připojení přes mobilní aplikaci, zvládne běžný uživatel během několika málo minut.
 • Kompatibilita
  Špionážní digitální hodiny jsou kompatibilní s Windows i MAC OS při propojení s počítačem a se systémy mobilních zařízení Android a iOS. Spolupracují s obvyklými prohlížeči jako Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox nebo Safari. Videa ve formátu AVI je možné přehrávat v běžně používaném softwaru. Ať již tedy používáte jakékoliv zařízení, nebudete mít problém se ke kameře připojit.
 • Ukazatel času
  Přístroj funguje nejen jako skrytá kamera, ale slouží i jako opravdové digitální hodiny.
 • Kapacita až 64GB
  Ukládání dat probíhá na micro SD kartu až do kapacity 64GB, na kterou dokáže špionážní IP kamera uložit i více než 2 dny souvislého záznamu. Při použití automatického nahrávání pouze při detekci pohybu se čas násobně prodlužuje.
 • Výkonná a spolehlivá mobilní aplikace pro vzdálenou obsluhu
  WiFi špionážní kamera je kompatibilní s aplikací Pro iCam, která patří k nejlepším ve svém oboru. Podporuje široké možnosti nastavení alarmů a nahrávání. Zpřístupní vám živý náhled i přehrávání dříve pořízených záznamů. Jako jediná vám umožní dokonce na dálku stahovat pořízené snímky ze vzdálené paměti do vašeho zařízení.
 • Široké možnosti notifikací
  O narušení objektu se můžete okamžitě dozvědět pomocí push notifikace přímo do vašeho mobilu, která rovnou obsahuje 3 - 5 náhledových obrázků. Mezi další možnosti patří upozornění na email, či nahrání snímků na FTP server.

WiFi špionážní kamera s nočním viděním Secutek WIP-20WiFi špionážní kamera v digitálních hodinách Secutek WIP-20

WiFi špionážní kamera s nočním viděním Secutek WIP-20WiFi špionážní kamera Secutek WIP-20

Jak špionážní WiFi IP kamera funguje

Digitální hodiny je nutné před použitím zapojit do el. sítě a vložit do nich micro SD paměťovou kartu (maximálně 64GB). Přibližně do 1 minuty od spuštění vytvoří digitální hodiny svůj WiFi Hotspot, ke které se můžeme připojit a přejít ke konfiguraci ukryté IP kamery, prostřednictvím aplikace Pro iCam, kterou si stáhnete z Google Play či Appstore.

WiFi kamera spustí nahrávání na náš pokyn přes Wi-Fi nebo na základě detekování pohybu. Video sledujeme v reálném čase na svém chytrém zařízení nebo počítači. Případně lze uložit záznam pro pozdější přehrání do paměti s kapacitou až 64GB (podpora micro SD/TF karet).

Spárování mobilní aplikace s kamerou

Digitální hodiny na sobě mají nalepený štítek s QR kódem, který stačí naskenovat a vyplnit přihlašovací údaje, které najdeme rovněž na štítku. Tímto se přístroj přidá do našeho seznamu kamer. Máme-li kamer více, proces opakujeme pro každou kameru zvlášť. Každé kameře můžeme přiřadit vlastní jméno, např. dle jejího umístění.

Jak připojit špionážní IP kameru routeru pro přístup přes internet

Nejprve se připojíme na WiFi přístupový bod vysílaný hodinami, a následně otevřeme aplikaci Pro iCam, přes kterou vstoupíme do jeho konfigurace. V tuto chvíli můžeme vstoupit do menu kamery (Advanced config - WIFI Config), kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme tu, na kterou chceme aby se zařízení připojovalo. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se hodiny připojí k uložené WiFi síti. Od této chvíle již budeme moci ke kameře přistupovat na dálku, prostřednictvím internetu.

Aplikace Pro iCam

Prostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení WiFi špionážní kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

Ukládání může probíhat na paměťovou kartu uvnitř kamery, přímo do vašeho mobilu, PC nebo na FTP server. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Ukázka aplikace Pro iCamNastavení alarmu WiFi kameryNastavení nahráváníNastavení WiFi

Nastavení emailových upozorněníNastavení ukládání na FTPNastavení DDNS

Nastavení alarmů

Špionážní WiFi kamera s nočním viděním Secutek WIP-20, umožňuje nastavení několika typů inteligentních alarmů. Mezi nejpraktičtější patří alarm prostřednictívm push notifikace do mobilu, která obsahuje několik náhledových obrázků. Pokud se vám zachycené snímky budou zdát podezřelé, můžete okamžitě přejít k živému přenosu videa.

Alarmy nastaveníme v Menu, v sekci Alarm Config. V této sekci můžeme také upravit citlivost. Velkou výhodou je možnost nastavení aktivního alarmu pouze v přednastaveném časovém rozvrhu. Napříkald když chceme monitorovat provozovnu po pracovní době, můžeme nastavit, aby byl alarm aktivní pouze od 17:00 do 8:00.

Parametry

Pracovní režimy manuální nahrávání
nahrávání při detekci pohybu
nahrávání ve smyčce ON / OFF
Kamera 1Mpx CMOS senzor
úhel záběru 90°
otočná kamera do 330°
Nahrávky rozlišení 1920x1080px
označení datem a časem
formát .AVI
Mikrofon integrovaný
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž Li-Pol 3.7V 2400mAh
výdrž 2 - 3 hodiny
možnost non-stop provozu během dobíjení
Spotřeba cca 800mAh
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 4 hodiny
Automatická aktivace pohybem
časovým spínačem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam
Konektivita WiFi
mini USB
Paměť externí
až 128GB micro SD
Váha 300g
Rozměry 180*130*105mm
Komunikace a obsluha iOS / Android - aplikace Pro iCam
PC - webový prohlíže

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Špionážní WiFi kamera s nočním viděním v digitálních hodinách Secutek WIP-20

Špionážní WiFi kamera s nočním viděním v digitálních hodinách Secutek WIP-20

Rozlišení 1920x1080px; podpora 64GB micro SD; ovládání z PC či smartphone; úhel záběru 90°; noční vidění do vzdálenosti cca 5 metrů; možnost non-stop provozu během nabíjení; výdrž 2 - 3 hodiny z vlastní záložní baterie

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky