Skrytá WiFi kamera v detektoru kouře Secutron UltraLife UL-015W

Kód skladu: SECU15W-VA

Dostupnost eshop: Není skladem

6 995 Kč s DPH

Více informací

Skrytá WiFi kamera v detektoru kouře s dlouhou výdrží

Jedná se o nástupce velmi populární skryté kamery v detektoru kouře čidle Secutron UL-15, který je vylepšený o WiFi konektivitu, a tedy možnost sledovat obraz z kamery online.

Kamufláž v těle detektoru kouře je vhodná zejména pro použití v kancelářských prostorech, skladech či chodbách. SV provozu vydrží kamera až neuvěřitelných 180 dní bez dobíjení. Pořízené záznamy jsou ukládány na paměťovou kartu o kapacitě až 32GB.

Veškerou konfiguraci je možné provádět přes mobilní aplikaci, která je dostupná pro systémy iOS a Android.

Mezi hlavní přednosti kamery UL-15W, patří extrémně dlouhá výdrž, velmi snadná instalace bez nutnosti rozvádění kabelů a možnost online sledování přes internet.

Možné scénáře použití

 • skrytý dohled nad obchodními prostory
 • odhalení zloděje působícího ve skladovacích prostorech firmy
 • zdokumentování pohybu zájmových osob

Funkce a vlastnosti kamery Secutron UL-15W

 • Extrémně dlouhá výdrž

  Skrytá kamera Secutron UL-15W je vybavena pohybovým senzorem, který snižuje spotřebu v klidovém režimu na pouhých 1-2 mA. Použitím 5500mAh Li-Pol baterie je tak docíleno výdrže více než 180 dní bez dobíjení, což je hodnota se kterou se nemohou porovnávat žádné konkurenční špionážní kamery, vyjma jiných modelů z řady Secutron UltraLife.

 • Živý náhled přes WiFi
  Pomocí integrovaného WiFi modulu nám kamera umožní se k ní na dálku kdykoliv připojit přes internet. Objekt tak můžete mít pod dohledem ať už jste kdekoliv, kdykoliv.
 • Okamžitá upozornění při detekci pohybu
  Detekuje-li kamera pohyb, zašle nám push notifikaci do mobilní aplikace. Upozornění na detekovaný pohyb obdržít v řádu několika málo vteřin po aktivaci kamery.
 • Pohodlnné ovládání z mobilního telefonu
  Kameru můžeme kompletně ovládat z mobilního telefonu prostřednictvím intuitivní aplikace. Máme-li kamer více, můžeme je všechny spravovat v jedné aplikaci. Kromě online náhledu nám aplikace umožní spravovat upozornění, nahrávat videa či fotografie nebo vzdáleně prohlížet videa uložená kamerou.
 • Perfektní kamufláž
  Vzhled běžného detektoru kouře umožňuje zcela diskrétní montáž skryté kamery v prodejnách, kancelářích, chodbách, skladech či obchodních prostorech. 
 • PIR pohybový senzor
  Detekce pohybu pomocí PIR senzoru je zcela spolehlivá a funguje do vzdálenosti přibližně 7 - 10 metrů. Kromě vysoké spolehlivosti detekce umožňuje PIR pohybový senzor zásadním způsobem snížit spotřebu.
 • Záznamy v HD kvalitě
  Čidlo je vybaveno 1Mpix CMOS snímačem, umožňujícím záznam v rozlišení 1280x720px. Úhel záběru kamery je 70°. Video záznam probíhá včetně zvukové stopy.
 • Paměť pro až 88 hodin záznamů
  Skrytá kamera je vybavena slotem na micro SD paměťové karty až do kapacity 32GB, na kterou je možné uložit až 88 hodin záznamů. V případě zaplnění karty dochází automaticky k přemazávání nejstarších souborů.
 • Minimální spotřeba a přesto neustále online
  Spotřeba kamery v pohotovostním režimu je pouhých 1-2mA, nicméně i tak je možné kdykoliv přes mobilní aplikaci kameru "probrat", a aktivovat přenos obrazu, a to i ve chvíli, kdy kamera zrovna není probuzena vlastním pohybovým senzorem.

Jak skrytá kamera v Secutron UL-15W funguje

Detektor kouře je vybaven vysokokapacitní Li-Pol baterií, kterou před použitím doporučujeme nechat dobít po dobu alespoň 6ti hodin. Ke zprovoznění dále potřebujeme vložit micro SD paměťovou kartu o kapacitě 4 - 32GB. Veškerou obsluhu a konfiguraci kamery provádíme přes mobilní aplikaci.

Aktivace kamery

Detekuje-li kamera pohyb, tak se okamžitě (1-2s) "probere" a začne a začne ukládat záznamy na vloženou paměťovou kartu. Máme-li zapnuté push notifikace, tak nám kamera dá o zaznamenaném pohybu vědět na mobilní telefon. Jakmile pohyb ustane, kamera se přepne zpět do úsporného režimu

Připojení na WiFi

Zapneme kameru a vyčkáme několik vteřin, než začne blikat červená dioda. Během této doby se na mobilním telefonu připojíme na WiFi síť, ke které budeme chtít kameru následně připojit. Následně skrz smartphone aplikaci naskenujeme QR kód kamery, vyplníme heslo na WiFi a potvrdíme. Následně se kamer k nastavené WiFi síti připojí, a my s ní můžeme začít komunikovat přes internet.

Úsporný režim

Skrytá kamera používá nízkospotřebový WiFi modul, díky kterému může být kamera neustále online a zároveň šetřit energii. Z úsporného režimu se kamera probere buď sama - ve chvíli kdy čidlo detekuje pohyb, nebo ji můžeme probrat na dálku. Můžeme se k ní tedy připojit kdykoliv zrovna potřebujeme.

Alternativní produkty

Podívejte se také na kameru Secutron UL-08W, která má totožné parametry a je kamuflována v jiném těle. Máte-li možnost, aby kamera byla připojena ke stálému napájení, tak se podívejte na naše další špionážní WiFi IP kamery. Hledáte kameru, která bude natáčet zejména v noci, nebo v temných prostorách? Prohlédněte si také naše skryté kamery s nočním viděním.

Obsah balení:

 • skrytá WiFi kamera v detektoru kouře Secutron UltraLife UL-15W
 • 3M lepící suchý zip, pro rychlou montáž
 • DC 5V 1A napájecí adaptér
 TIP 

UPOZORNĚNÍ KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit paměťovou kartu micro SD Class 10 s kapacitou 32GB.

Parametry

Pracovní režimy nahrávání při detekci pohybu
online náhled přes mobilní telefon
nahrávání v nekonečné smyčce
denní / noční režim
Kamera 1Mpix CMOS snímač
úhel záběru 70°
objektiv 3.6mm
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávky rozlišení 1280x720px
.AVI formát videonahrávek
nastavitelná délka nahrávek 10-60
označení nahrávek datem a časem
možnost vzdáleného přehrávání a exportování záznamů
průměrně 360MB / 1h záznamu
Mikrofon citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž 3.7V 5500mAh Li-Pol
výdrž až 180 dní v PIR módu
výdrž cca 20 hodin nepřetržitého nahrávání
výdrž při nahrávání 1h denně přibližně 19 dní
Spotřeba 1-2mA - PIR mód
250mA - nahrávání
350mA - online přenos
Napájení DC 5V 1A
doba nabíjení 6 hodin
Automatická aktivace pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení přes mobilní aplikaci
možnost vzdáleného přehrávání přes internet
Paměť externí
micro SD až 32GB
až 88 hodin záznamu
Rozměry 136 (průměr) x 38mm (výška)
Komunikace a obsluha přes mobilní aplikaci
Počet kamer 1
Způsob napájení Vlastní baterie

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skrytá WiFi kamera v detektoru kouře Secutron UltraLife UL-015W

Skrytá WiFi kamera v detektoru kouře Secutron UltraLife UL-015W

Noční vidění; výdrž baterie až 180 dní; PIR pohybový senzor; 1280x720px rozlišení; 5500mAh akumulátor; ovládání přes mobilní aplikaci; online náhled i prohlížení záznamů

Příslušenství

19 dalších produktů ve stejné kategorii: