Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08 s extrémní výdrží Zobrazit větší
Nové

Skrytá WiFi kamera v detektoru kouře Secutron UltraLife UL-015W

SECU15W

Tento produkt již není na skladě

Nový produkt

8 495 Kč s DPH

Více informací

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle s dlouhou výdrží

Jedná se o nástupce velmi populární skryté kamery v detektoru kouře čidle Secutron UL-15, který je vylepšený o WiFi konektivitu, a tedy možnost sledovat obraz z kamery online.

Kamufláž v těle detektoru kouře je vhodná zejména pro použití v kancelářských prostorech, skladech či chodbách. SV provozu vydrží kamera až neuvěřitelných 180 dní bez dobíjení. Pořízené záznamy jsou ukládány do externího úložiště, a máte tak zaručeno, že o data nepřijdete i v případě odhalení samotné kamery. Externí úložiště vypadá jako malý adaptér do zásuvky a může být vzdálené až 20 metrů od kamery.

Veškerou konfiguraci je možné provádět přes mobilní aplikaci, která je dostupná pro systémy iOS a Android.

Mezi hlavní přednosti kamery UL-15W, patří extrémně dlouhá výdrž, velmi snadná instalace bez nutnosti rozvádění kabelů, možnost online sledování přes internet a noční vidění do vzdálenosti přibližně 5 metrů.

Možné scénáře použití

 • skrytý dohled nad obchodními prostory
 • odhalení zloděje působícího ve skladovacích prostorech firmy
 • zdokumentování pohybu zájmových osob

Funkce a vlastnosti kamery Secutron UL-15W

 • Extrémně dlouhá výdrž

  Skrytá kamera Secutron UL-15W je vybavena pohybovým senzorem, který snižuje spotřebu v klidovém režimu na pouhých 1-2 mA. Použitím 5500mAh Li-Pol baterie je tak docíleno výdrže více než 180 dní bez dobíjení, což je hodnota se kterou se nemohou porovnávat žádné konkurenční špionážní kamery, vyjma jiných modelů z řady Secutron UltraLife.

 • Živý náhled přes WiFi
  Pomocí integrovaného WiFi modulu nám kamera umožní se k ní na dálku kdykoliv připojit přes internet. Objekt tak můžete mít pod dohledem ať už jste kdekoliv, kdykoliv.
 • Okamžitá upozornění při detekci pohybu
  Detekuje-li kamera pohyb, zašle nám push notifikaci do mobilní aplikace. Upozornění na detekovaný pohyb obdržít v řádu několika málo vteřin po aktivaci kamery.
 • Noční vidění
  Špionážní kamera je opatřena neviditelným IR (942nm) přísvitem, který umožňuje noční vidění až do vzdálenosti přibližně 5 metrů.
 • Pohodlnné ovládání z mobilního telefonu
  Kameru můžeme kompletně ovládat z mobilního telefonu prostřednictvím intuitivní aplikace. Máme-li kamer více, můžeme je všechny spravovat v jedné aplikaci. Kromě online náhledu nám aplikace umožní spravovat upozornění, nahrávat videa či fotografie nebo vzdáleně prohlížet videa uložená kamerou.
 • Perfektní kamufláž
  Vzhled běžného detektoru kouře umožňuje zcela diskrétní montáž skryté kamery v prodejnách, kancelářích, chodbách, skladech či obchodních prostorech. 
 • PIR pohybový senzor
  Detekce pohybu pomocí PIR senzoru je zcela spolehlivá a funguje do vzdálenosti přibližně 7 - 10 metrů. Kromě vysoké spolehlivosti detekce umožňuje PIR pohybový senzor zásadním způsobem snížit spotřebu.
 • Záznamy v HD kvalitě
  Čidlo je vybaveno 2Mpix CMOS snímačem, umožňujícím záznam v rozlišení 1920x1080px. Úhel záběru kamery je 70°. Video záznam probíhá včetně zvukové stopy.
 • Externí úložiště až 128GB
  Nahrávání probíhá do externího úložiště, do kterého je možné vložit micro SD kartu s kapacitou až 128GB. Externí úložiště komunikuje s kamerou bezdrátově na vzdálenost až 20 metrů a při detekci pohybu ukládá záznamy na micro SD kartu. Výhodou ukládání do externího úložiště je i to, že v případě odhalení kamery nepřijdete o pořízené záznamy.
 • Minimální spotřeba a přesto neustále online
  Spotřeba kamery v pohotovostním režimu je pouhých 1-2mA, nicméně i tak je možné kdykoliv přes mobilní aplikaci kameru "probrat", a aktivovat přenos obrazu, a to i ve chvíli, kdy kamera zrovna není probuzena vlastním pohybovým senzorem.

Jak skrytá kamera v Secutron UL-15W funguje

Detektor kouře je vybaven vysokokapacitní Li-Pol baterií, kterou před použitím doporučujeme nechat dobít po dobu alespoň 6ti hodin. Záznam probíhá do externího úložiště, se kterým kamera bezdrátově komunikuje. Veškerou obsluhu a konfiguraci kamery provádíme přes mobilní aplikaci.

Komunikace s kamerou

Pro komunikaci s kamerou slouží externí úložiště, které je jakýmsi "mozkem" celého systému. Externí úložiště v podobě adaptéru do zásuvky může být umístěno přibližně do vzdálenosti 20 metrů od skryté kamery a na jedné straně komunikuje přes WiFi s routerem, a na druhé straně komunikuje s kamerou. K jednomu úložišti mohou být připojeny až 4 kamery.

Aktivace kamery

Detekuje-li kamera pohyb, tak se okamžitě (1-2s) "probere" a začne vysílat do externího úložiště, kde jsou záznamy ukládány. Máme-li zapnuté push notifikace, tak nám úložiště dá o zaznamenaném pohybu vědět na mobilní telefon. Jakmile pohyb ustane, kamera se přepne zpět do úsporného režimu. Vzhledem k tomu, že komunikace s externím úložištěm probíhá oboustranně, můžeme se ke kameře jeho prostřednictvím připojit i když je kamera v úsporném režimu, protože externí úložiště ji umí na dálku probudit.

Připojení na WiFi

Externí úložitě zapojíme do zásuvky a vyčkáme přibližně 30 vteřin. Následně zapneme mobilní aplikaci a v sekci "Device List" klikneme na "Add device" a následně na "AP mode setup". Následně se nám zobrazí WiFi sítě dostupné v okolí, ze kterých vybereme tu, ke které chceme aby se zařízení připojilo. Poté již můžeme se zařízením komunikovat přes internet.

Alternativní produkty

Podívejte se také na kameru Secutron UL-08W, která má totožné parametry a je kamuflována v jiném těle. Máte-li možnost, aby kamera byla připojena ke stálému napájení, tak se podívejte na naše další špionážní WiFi IP kamery. Hledáte kameru, která bude natáčet zejména v noci, nebo v temných prostorách? Prohlédněte si také naše skryté kamery s nočním viděním.

Obsah balení:

 • skrytá WiFi kamera v detektoru kouře Secutron UltraLife UL-15W
 • externí úložiště
 • 3M lepící suchý zip, pro rychlou montáž
 • DC 5V 1A napájecí adaptér

Parametry

Pracovní režimynahrávání při detekci pohybu
online náhled přes mobilní telefon
nahrávání v nekonečné smyčce
denní / noční režim
Kamera2Mpix CMOS snímač
úhel záběru 70°
objektiv 3.6mm
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávkyrozlišení 1920x1080px
.AVI formát videonahrávek
dělení nahrávek po 5-10s
označení nahrávek datem a časem
Mikrofoncitlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž3.7V 5500mAh Li-Pol
výdrž až 180 dní v PIR módu
výdrž cca 15 hodin nepřetržitého nahrávání
Spotřeba1-2mA - PIR mód
300 - 400mA - nahrávání / online přenos
NapájeníDC 5V 1A
doba nabíjení 6 hodin
Automatická aktivacepohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízenípřes mobilní aplikaci
možnost vzdáleného přehrávání přes internet
Paměťexterní
micro SD až 128GB
Rozměry136 (průměr) x 38mm (výška)
Komunikace a obsluhapřes mobilní aplikaci
Počet kamer1
Způsob napájeníVlastní baterie

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skrytá WiFi kamera v detektoru kouře Secutron UltraLife UL-015W

Skrytá WiFi kamera v detektoru kouře Secutron UltraLife UL-015W

Noční vidění; výdrž baterie až 180 dní; PIR pohybový senzor; 1920x1080px rozlišení; 5500mAh akumulátor; ovládání přes mobilní aplikaci; online náhled i prohlížení záznamů

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky