Špionážní mini kamery

Špionážní minikamery slouží k diskrétním pořizování videoznámu. Skrytá kamera umístěná v bytu pomůže snadno odhalit nevěrného partnera. Minikamera instalovaná v komerčních prostorách může zase pomoci při kontrole nepoctivých zaměstnanců.

Špionážní kamery rozdělujeme do dvou hlavních kategorií na skryté kamery, tedy kamery, které již jsou zakamuf...

Špionážní minikamery slouží k diskrétním pořizování videoznámu. Skrytá kamera umístěná v bytu pomůže snadno odhalit nevěrného partnera. Minikamera instalovaná v komerčních prostorách může zase pomoci při kontrole nepoctivých zaměstnanců.

Špionážní kamery rozdělujeme do dvou hlavních kategorií na skryté kamery, tedy kamery, které již jsou zakamuflovány v určitém předmětu, a samostatné minikamery, u kterých diskrétnost zajišťují jejich miniaturní rozměry. Minikamery je pak možné integrovat do nejrůznějších předmětů v místě instalace.

Dle způsobu použití rozlišujeme kamery operativní, které můžeme mít kdykoliv při sobě a statické, které nainstalujeme do objektu, který chceme monitorovat.

Skryté kamery pro nahrávání schůzek a jednání

Muselo se to stát již každému, kdo často jedná s lidmi. Mezi čtyřma očima si něco domluvíte, a když dojde na plnění, tak je najednou všechno jinak. Spoléhat pouze na dobré slovo protistrany se v dnešní době nemusí vyplatit. Použití špionážní kamery nám pomůže zajistit důkazy nejen ze schůzek obchodního charakteru. Může se jednat i o problematické jednání s úřady, kde je pro kladné vyřízení naší žádosti požadován úplatek.

Při výběru skryté kamery pro tyto účely nás budou zajímat zejména následující parametry:

  • Snadná aktivace, nejlépe jedním pohybem
    Při očekávaných událostech, kdy si můžeme kameru aktivovat předem tato funkce není nikterak důležitá. V případě, kdy se ale například běžná policejní kontrola, nebo jednání na úřadě začne ubírat nesprávným směrem, budeme potřebovat kameru aktivovat rychle a diskrétně.
  • Vysoká kvalita zvukového záznamu
    Nahráváme-li jednání s lidmi, je zvuková stopa z pravidla velmi důležitá. Mnohy i důležitější než samotný obrazový záznam. Vysoce kvalitní audio však není standardem pro všechny přístroje, a proto doporučujeme dát na tento parametr pozor při výběru špionážní minikamery. Nejvyšší kvalitu obrazu i zvuku máte garantovánu zejménu u produktů společnosti LawMate. Číst více ...Minikamery s kvalitním obrazem i jsou mnohdy poměrně finančně nákladné. Je-li pro vás tím hlavním kvalita zvuku, pak se podívejte na naše špionážní diktafony, které zajistí nahrávání v nejvyšší kvalitě při zachování velmi přívětivé ceny.
Zobrazit

Špionážní mini kamery  Počet produktů: 27

filter
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek

Katalog

Kategorie

Novinky