Mini kamera s nočním viděním LawMate PV-FM20HDWI

MK88

Nový produkt

6 ks

7 995 Kč s DPH

Více informací

Digitální hodiny s Full HD kamerou

Stolní hodiny PV-FM20HDWI jsou velmi zdařilým kouskem od výrobce LawMate, který patří mezi nejrenomovanější výrobce špionážní techniky již od roku 1998.

Digitální hodiny vypadají zcela nenápadně, a to při pohledu zepředu i zezadu. Kromě skryté Full HD kamery obsahují hodiny také výkonné neviditelné přisvícení, které kameře zajistí noční vidění do vzdálenosti 3-5 metrů.

PV-FM20HDWI umožňují nahrávat kontinuálně, nebo pouze při detekci pohybu. Nejsou vybaveny vlastní baterií, a jsou tedy určeny pro připojení do el. sítě, během kterého mohou pracovat nepřetržitě 365 dní v roce.

Pořízené záznamy jsou ukládány na micro SD paměťovou kartu až do kapacity 32GB. Integrovaný WiFi modul vám umožní odkudkoliv na světě se ke kameře připojit a sledovat obraz v reálné čase, nebo si přehrát dříve pořízené záznamy.

Možné scénáře použití

 • umístění hodin do domácnosti, pro kontrolu během naší nepřítomnosti
 • odhalení nekorektního chování kolegů v práci

Funkce hodin LawMate PV-FM20HDWI

 • Vzdálené připojení přes internet

  Minikamera disponuje WiFi modulem, který vám umožní komunikovat s hodinami přes internet. Můžete sledovat přenos videa online, přehrávat dříve pořízené záznamy, či měnit konfiguraci kamery. Samozřejmostí je možnost okamžité notifikace při detekování pohybu.

 • Full HD mini kamera
  Video je zaznamenáváno ve špičkovém rozlišení 1920x1080px. Díky velmi dobré kompresi zabírá 1 minuta záznamu v plném rozlišení pouhé 2MB. Úhel záběru kamery je 78°. Rozlišení je možné snížit na 1280x720 či 848x480. Snímkovací frekvence je 30FPS.
 • Kvalitní mikrofon
  Špionážní kamery LawMate jsou vyhlášené nejen pro skvělou kvalitu obrazu, ale i zvuku. Citlivý mikrofon ukrytý v hodinách dokáže zaznamenat rozhovor ze vzdálenosti 7 - 10 metrů.
 • Noční vidění do 5 metrů
  Perfektně ukrytá IR dioda umožňuje kameře vidět i v úplné tmě, a to do vzdálenosti 3 - 5 metrů. Jedná se o přísvit s vlnovou délkou 940nm, který je lidským okem zcela neviditelný.
 • Zcela diskrétní provedení
  Stolní hodiny PV-FM20HDWI vypadají i při bližším pohledu zcela nenápadně. Kamera IR dioda i ovládací prvky jsou dokonale kamuflovány. Ovládací prvky nalezneme schované pod krytem na zadní straně hodin.
 • Podpora až 32GB micro SD
  Na paměťovou kartu je možné uložit stovky hodin záznamů. Nahrávky jsou komprimovány H.264 kompresí a ukládány v .MOV formátu.
 • Harmonogram nahrávání
  Každý kdo potřebuje prostor monitorovat jenom v určitou dobu zajisté ocení možnost, nastavit nahrávání dle časového rozvrhu.
 • TOP produkt
  PV-FM20HDWI nabízí nejvyšší kvalitu zpracování, snadnou obsluhu, noční vidění, dokonalou kamufláž i možnost vzdáleného přístupu. Proto tyto hodiny řadíme mezi nejlepší špionážní kamery.

Hodiny s kamerou LawMate PV-FM20HDWIHodiny s kamerou LawMate PV-FM20HDWIHodiny s kamerou LawMate PV-FM20HDWI

Hodiny s kamerou LawMate PV-FM20HDWIHodiny s kamerou LawMate PV-FM20HDWIHodiny s kamerou LawMate PV-FM20HDWI

Jak hodiny PV-FM20HDWI fungují

Po odstranění krytky na zadní straně produktu najdeme ukrytý ovládací panel. Zde můžeme vložit paměťovou kartu, a pomocí přepínačů zapnout či vypnout WiFi, detekci pohybu či IR přísvit. Následně zapojíme hodiny do el. sítě, a ty začnou monitorovat prostor dle přednastavených parametrů.

Nastavení WiFi pro vzdálený přístup

Budeme-li chtít sledovat obraz vzdáleně, musíme nejprve nakonfigurovat WiFi připojení. To provedeme tak, že se z mobilního telefonu připojíme na lokální WiFi síť vysílanou hodinami, a prostřednictvím aplikace PV Cam Viewer, nastavíme parametry požadované WiFi sítě. Od této chvíle již budeme moci s kamerou komunikovat online z libovolného chytrého zařízení (smartphone / tablet). Aplikace je dostupná pro iOS i Android.

Obsah balení

 • digitální hodiny s Full HD kamerou LawMate PV-FM20HDWI
 • 16GB micro SD paměťová karta
 • sada kabelů
 • napájecí adaptér
 • český návod k obsluze

Parametry

Pracovní režimykontinuální nahrávání
nahrávání při detekci pohybu
nahrávání dle časového harmonogramu
IR přísvit ON / OFF
Kamera1/2.9” CMOS snímač
úhel záběru 78°
objektiv 3.6mm
světelná citlivost 0.03 Lux / F2.0
Nahrávkyrozlišení Full HD1920x1080px@30FPS (možno snížit na 720p či 480p)

označení datem a časem
.MOV formát videozáznamů
Mikrofonintegrovaný
citlivost do 7 - 10 metrů
Baterie a výdržnemá vlastní baterii
NapájeníDC 5V / 1A
Automatická aktivacepohybem (s nastavitelnou citlivostí)
časovým spínačem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízenívzdáleně přes aplikaci PV Cam Viewer
Konektivitamini USB 2.0
WiFi
Paměťexterní
až 32GB micro SD
Váha215g
Rozměry170 × 80 × 40 mm
Komunikace a obsluhapřes ukrytý ovládací panel a vzdáleně přes aplikaci PV Cam Viewer
Počet kamer1
Způsob napájeníZ el. sítě

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mini kamera s nočním viděním LawMate PV-FM20HDWI

Mini kamera s nočním viděním LawMate PV-FM20HDWI

Rozlišení 1920x1080px; noční vidění do 3-5 metrů; 78° úhel záběru; podpora 32GB micro SD; kvalitní audio záznam; možnost nahrávání ve smyčce; detekce pohybu

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky