O nás

Co je náš cíl a naše vize

Secutek je předním specialistou v oblasti prodeje vysoce kvalitních bezpečnostních a špionážních technologií pro soukromé osoby, detektivní agentury i státní organizace. Sortiment našeho obchodu tvoří pouze produkty splňující ta nejpřísnější kvalitativní kritéria. V daném oboru se úspěšně realizujeme již od roku 2010, přičemž se neustále snažíme o rozšiřování nabídky špičkovými výrobky z celého světa.

Produkty označené jako Secutek jsou známkou kvality dostupné za přijatelnou cenu. Za pozornost jistě stojí také originální a technicky pokročilá zařízení předních světových producentů – LawMate (nově jsme získali výhradní zastoupení pro tuto značku v ČR), Digiscan Labs, Misumi, Esonic, Secutron, StealthTronic,… Náš e-shop či prodejny v Praze a Bratislavě vás zaručeně přesvědčí o tom, že máme vhodné řešení skutečně pro každého!

 • 7

  Let v oboru

 • 10000+

  Spokojených zákazníků

 • 5tisíc

  Položek na skladě

Naše výhody

 • Kamenné prodejny

  Potřebujete osobní konzultaci? Jdete si k nám vyzvednout objednávku? Upřednostňujete nákup na místě? Neváhejte nás navštívit v naší kamenné prodejně v Praze či nově také v Bratislavě. Naši specialisté jsou připraveni pomoci najít optimální a individuální řešení pro každého, kdo nebere otázku bezpečnosti na lehkou váhu.

 • Zákazková výroba

  Navazujeme na mnohaleté zkušenosti nejen s úpravou stávajících, ale také vývojem a výrobou zcela nových produktů. Nevybrali jste si z naší standardní nabídky? Žádný problém. Jsme schopni flexibilně zhotovit či modifikovat konkrétní produkt, a to jak v případě standardních, tak i méně běžných požadavků.

Reference

 • Vaše služby mi během pár dní pomohly odhalit zaměstnance, který leta zneužíval mojí důvěry a okrádal firmu. Zakoupená aplikace nebyla levná, ale zajištěná úspora je nesrovnatelně vyšší. Ještě jednou děkuji.

  Václak K.

 • Mockrát děkuji za trpělivost, jakou se mnou měl pracovník podpory na telefonu, při nastavování zakoupené IP kamery. 

  Zuzana H.

 • Perfektní jednání se zákazníkem. Rádi poradili při výběru a provozu vybraného zboží. Všechna čest.

  Stanislav Z.

 • Reklamace byla vyřízena hned druhý den a to výměnnou zásilkou. Zboží jsem tedy ani nemusel nikam posílat. Přijel kurýr, vzal si vadný produkt a dal mi nový, který funguje skvěle. 

  Petr B.