Otočná skrytá WiFi kamera v budíku Secutek WIP-10

BK55

Nový produkt

3 ks

2 995 Kč s DPH

Více informací

Skrytá WiFi kamera v budíku s otáčením

Digitální hodiny v moderním designu se skrytou otáčivou Wi-Fi kamerou s detektorem pohybu splní ty nejvyšší nároky na bezpečnost ve vaší domácnosti. Pomohou chytit zloděje, slouží jako digitální chůva pro malé děti nebo jen zachytí příjemné chvíle s vašimi blízkými.

Dálkově ovládaná kamera se jako první na světě otáčí až o 330° a má zorný úhel 120°. Natočené záznamy si v rozlišení 1920×1080 přehrajete ve smartphonu nebo počítači, a to v reálném čase i později.

Ukládání probíhá na micro SD paměťovou kartu až do kapacity 128GB a je ta garantováno zachycení a uchování dlouhých hodin kvalitního videozáznamu z vaší kanceláře, ložnice nebo dětského pokoje.

Hodiny mají rozměry 180 × 130 × 105 mm, jejich hmotnost je 0,3 kg. Techničtí nadšenci ocení kompresi videa H.264, naopak laici se zaradují z podpory P2P, což znamená, že skrytá IP kamera bude bez problémů fungovat bez nutnosti jakýchkoliv zásahů do vašeho routeru.

Vaše domácnost teď bude opravdu pod kontrolou. Tyhle hodiny vidí i za roh!

Možné scénáře k použití:

 • Nachytání zloděje ve vaší domácnosti.
 • Kontrola průběhu jednání za zavřenými dveřmi.
 • Odhalení nevěry nebo jiné nekalé činnosti nejen u vašich blízkých.
 • Hlídání dětí při hraní ve vedlejší místnosti.
 • Odhalení nepoctivých zaměstnanců či nekorektního chování chůvy

Skrytá WiFi kamera v budíku

Funkce a vlastnosti wifi kamery Secutek WIP-10

 • Skrytá kamera otočná o 330°
  Kamera ukrytá v horní části hodin se horizontálně otáčí až o 330°. V době vzniku se tak jednalo o první zařízení svého druhu na světě. Zorný úhel zachycovaných snímků je 120°. Pro nepoučenou osobu prakticky není možné skrytou kameru odhalit.
 • Živý přenos přes WiFi
  Kameru lze díky integrované technologii WiFi ovládat na dálku. Všechny natočené záběry si v reálném čase nebo ze záznamu pustíte na svém chytrém zařízení nebo počítači. Objekt tak můžete mít pod kontrolou ať už jste kdekoliv, kdykoliv.
 • Detektor pohybu
  Kamera automaticky spustí záznam a zašle upozornění, pokud v blízkém dosahu zaznamená pohyb. Na svém chytrém telefonu nebo jiném zařízení tak budete mít přehled o všem, co se u vás doma šustne v době vaší nepřítomnosti. Citlivost detekce je možné upravit na škále od 1 do 7.
 • Kvalitní záznam
  1,0 Mpx kamera ve Full HD kvalitě zaznamená videa v rozlišení 1920×1080. Jedna minuta záznamu má velikost asi 20 MB. Hodiny dokáží souvisle pořídit více než 24hodinový videozáznam. Samozřejmostí je možnost aktivace nahrávání v nekonečné smyčce.
 • Velmi diskrétní zpracování
  Uvnitř budíku je skrytá WiFi IP kamera za kouřovým sklem, které ji poskytuje dokonalou kamufláž. Nezůčastněná osoba tedy nemá šanci postřehnout, že se nejedná o běžné digitální hodiny.
 • Spolehlivá a jednoduchá obsluha
  Díky využívání P2P technologie, není pro zfunkčnění kamery nutné jakkoliv zasahovat do nastavení vašeho routeru. Nastavení od prvotního vybalení po vzdálené připojení přes mobilní aplikaci, zvládne běžný uživatel během několika málo minut.
  Hodiny jsou kompatibilní s Windows i MAC OS při propojení s počítačem a se systémy mobilních zařízení Android a iOS. Spolupracují s obvyklými prohlížeči jako Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox nebo Safari. Videa ve formátu AVI je možné přehrávat v běžně používaném softwaru.
 • Moderní design
  Nejen špionážní zařízení, ale také líbivý a moderní prvek domácnosti. Skrytá WiFi kamera v budíku má soudobý design vycházející z trendů pro rok 2016.
 • Ukazatel času
  Přístroj plní funkci nejen skryté kamery, ale slouží jako opravdové digitální hodiny. Čas lze nastavit v 12- nebo 24hodinovém formátu.
 • Kapacita až 128GB
  Ukládání dat probíhá na micro SD kartu až do kapacity 128GB, na kterou dokáže skrytá IP kamera uložit i více než 4 dny souvislého záznamu.
 • Výkonná a spolehlivá mobilní aplikace pro vzdálenou obsluhu
  Skrytá kamera je kompatibilní s aplikací Pro iCam, která patří k nejlepším ve svém oboru. Umožňuje široké možnosti nastavení alarmů a nahrávání. Zpřístupní vám živý náhled i přehrávání dříve pořízených záznamů. Jako jediná vám umožní dokonce na dálku stahovat pořízené snímky ze vzdálené paměti do vašeho zařízení.
 • Široké možnosti notifikací
  O narušení objektu se můžete okamžitě dozvědět pomocí push notifikace přímo do vašeho mobilu, která rovnou obsahuje 3 - 5 náhledových obrázků. Mezi další možnosti patří upozornění na email, či nahrání snímků na FTP server.
 • TOP produkt
  WiFi kamera Secutek WIP-10, patří bez pochyby mezi nejlepší produkty ve své kategorii. Super výkonná a spolehlivá aplikace pro ovládání kamery, otočná široko-úhlá kamera, Full HD rozlišení, perfektní kamufláž a podpora 128GB paměťových karet v kombinaci s velmi přívětivou cenou. To vše jsou důvody, proč jsme zařadili Secutek WIP-10 mezi naše TOP produkty.

Skrytá kamera v budíku s WiFiSkrytá WiFi kamera v budíku

Jak skrytá WiFi IP kamera v budíku funguje

Budík je nutné před použitím zapojit do el. sítě a vložit do něj micro SD paměťovou kartu. Přibližně do 1 minuty od spuštění začne budík vysílat svou vlastní WiFi síť, ke které se můžeme připojit a přejít ke konfiguraci skryté IP kamery, kterou provedeme prostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam.

Skrytá kamera spustí nahrávání na náš pokyn přes Wi-Fi nebo na základě zachycení pohybu detektorem. Video sledujeme v reálném čase na svém chytrém zařízení nebo počítači. Případně lze uložit záznam pro pozdější přehrání do paměti s kapacitou až 128 GB (podpora micro SD/TF karet).

Spárování mobilní aplikace s kamerou

Budík má na sobě nalepený štítek s QR kódem, který stačí naskenovat a vyplnit přihlašovací údaje, které najdeme rovněž na štítku. Tímto se budík přidá do našeho seznamu kamer. Máme-li kamer více, proces opakujeme pro každou kameru zvlášť.

Jak připojit špionážní budík k WiFi routeru pro přístup přes internet

Nejprve se připojíme na WiFi přístupový bod vysílaný z budíku, a následně otevřeme aplikaci Pro iCam, přes kterou vstoupíme do jeho konfigurace. Pokud jsme již spárovali mobilní aplikaci s kamerou, tak by se kamera v seznamu měla hlásit jako "ONLINE". V tuto chvíli můžeme vstoupit do jejího menu (Advanced config - WIFI Config), kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme tu, na kterou chceme aby se skrytá WiFi IP kamera připojovala. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se budík s kamerou automaticky zrestartuje, a připojí k nastavené WiFi síti. Od této chvíle již budeme moci ke kameře přistupovat na dálku, prostřednictvím internetu.

Aplikace Pro iCam

Skrze mobilní aplikaci Pro iCam, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení skryté WiFi kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

Ukládání může probíhat na paměťovou kartu uvnitř budíku, přímo do vašeho mobilu či PC, či na FTP server. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Ukázka aplikace Pro iCamNastavení alarmu WiFi kameryNastavení nahráváníNastavení WiFi

Nastavení emailových upozorněníNastavení ukládání na FTPNastavení DDNS

Nastavení alarmů

Skrytá WiFi kamera se záznamem Secutek WIP-10, umožňuje nastavení několika typů inteligentních alarmů. Mezi nejzajímavější patří alarm prostřednictívm push notifikace do mobilu, která obsahuje několik náhledových obrázků. Pokud se vám zachycené snímky budou zdát podezřelé, můžete okamžitě přejít k živému přenosu videa. Otočná kamera zajistí, že se budete moci diskrétně rozhlédnout po celé místnosti, a ověřit si stav.

Alarmy nastaveníme v Menu, v sekci Alarm Config. V této sekci můžeme také upravit citlivost. Velkou výhodou je možnost nastavení aktivního alarmu pouze v přednastaveném časovém rozvrhu. Napříkald když chceme monitorovat provozovnu po pracovní době, můžeme nastavit, aby byl alarm aktivní pouze od 17:00 do 8:00.

Parametry

Pracovní režimymanuální nahrávání
nahrávání při detekci pohybu
nahrávání ve smyčce ON / OFF
Kamera1Mpx CMOS senzor
úhel záběru 120°
otočná kamera do 330°
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávkyrozlišení 1920x1080px
označení datem a časem
formát .AVI
Mikrofonintegrovaný
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdržLi-Pol 3.7V 2400mAh
výdrž 2 - 3 hodiny
možnost non-stop provozu během dobíjení
Spotřebacca 800mAh
NapájeníDC 5V / 1A
doba nabíjení 4 hodiny
Automatická aktivacepohybem
časovým spínačem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízeníprostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam
KonektivitaWiFi
mini USB
Paměťexterní
až 128GB micro SD
Váha300g
Rozměry180*130*105mm
Komunikace a obsluhaiOS / Android - aplikace Pro iCam
PC - webový prohlížeč / software IPCamera
Počet kamer1
Způsob napájeníZ el. sítě

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Otočná skrytá WiFi kamera v budíku Secutek WIP-10

Otočná skrytá WiFi kamera v budíku Secutek WIP-10

Rozlišení 1920x1080px; podpora 128GB micro SD; rozsah otáčení skryté kamery 330°; ovládání z PC či smartphone; úhel záběru 128°; možnost non-stop provozu během nabíjení; výdrž 2 - 3 hodiny z vlastní záložní baterie

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky