Stříbrné WiFi dveřní kukátko Secutek SKI-ID158IP2MPW2

Kód skladu: DK34-SLV

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

3 995 Kč s DPH

Více informací

DVEŘNÍ KUKÁTKO SECUTEK SKI-ID158IP2MPW2

Bezdrátové dveřní kukátko Secutek SKI-ID158IP2MPW2 s připojením přes WiFi a možností vzdáleného sledování přes PC či mobilní telefon na aplikaci “iCSee”. Kamera je vybavena Full HD rozlišením a úhlem záběru 150 stupňů. Další skvělým prvkem je detekce pohybu, díky které budete upozorněni notifikací na pohyb před dveřmi. Při detekci pohybu začne kamera nahrávat či fotit, vše je ukládáno na micro SD kartu až do velikosti 64 GB.

Upozorňujeme, že kukátko musí být neustále napájeno elektrickým proudem přes USB kabel. Kukátko je proto dodáváno s USB kabelem délky 1m. V případě, že pro vás tato délka není dostačující, doporučujeme přikoupit delší Propojovací USB kabel v příslušenství. Příklad možného vedení napájení ke kukátku naleznete mezi obrázky.

Možné scénáře k použití:

 • Odhalí vetřelce před vašími dveřmi.
 • Nenápadně zaznamená jednání před vašími dveřmi pro pozdější využití.

Funkce a vlastnosti otočné skryté Wi-Fi kamery:

 • Full HD kvalita záznamu
  Videa ve Full HD kvalitě s rozlišením 1920×1080px jsou nahrávána ve snímkové frekvenci 25 fps. Zorný úhel kamery je 150°.
 • Sledovací kamera s WiFi
  Díky Wi-Fi připojení můžete být s kamerou neustále ve spojení. Komunikace s přístrojem, ovládání funkcí i prohlížení záznamů je možné z chytrého telefonu, tabletu nebo PC.
 • Detekce pohybu
  Kromě funkce cyklického natáčení umí kamera začít pracovat až ve chvíli, kdy vetřelec projde okolo vaší domácnosti. Detektor pohybu automaticky spustí nahrávání a vám odešle okamžité upozornění.
 • Podpora 64GB paměťových karet
  Přistroj podporuje paměťové Micro SD / TF karty s maximální kapacitou až 64 GB. Video ve formátu AVI o délce jedné minuty zabere okolo 20 MB. Na jednu kartu tedy nahrajete dlouhé hodiny kvalitního záznamu.
 • H.264 komprese videa
  Moderní technologie komprese videa zajistí nahrávky ve vysoké kvalitě při nižší přenosové rychlosti.
 • Moderní, nenápadný design
  Přístroj je navržen v jednoduchém, univerzálním designu a působí jako nenápadný doplněk do moderní chytré domácnosti či kanceláře.
 • Kompatibilita
  Software kamery je kompatibilní s Windows a MAC OS pro PC a Android / iOS pro chytré telefony. Pracuje s běžně dostupnými internetovými prohlížeči i softwarem pro přehrávání.
 • TOP produkt
  Nenápadný design. Univerzální možnost použití. Možnost živého náhledu a obsluhy přes internet prostřednictvím velmi výkonné aplikace ICSee v kobinaci s velmi přívětivou cenou činí z přístroje Secutek SKI-ID158IP2MPW2 jeden z TOP produktů v naší nabídce.

Jak kukátko Secutek SKI-ID158IP2MPW2 funguje

 1. K Wi-Fi kameře se snadno připojíte ze vzdáleného chytrého přístroje přes aplikaci iCSee APP dostupné ke stažení na App Store nebo Google Play.
 2. Přístup ke kameře je bezpečně chráněn vaším vlastním heslem.
 3. ICSee APP umožňuje nastavení času, práci s více kamerami současně, konfiguraci při práci s SD kartou a další pokročilá nastavení.
 4. Kameru lze kdykoliv resetovat zpět do továrního nastavení
 5. Vhodné pro průměr otvoru dveří 22 - 29mm
 6. Vhodné pro tloušťku dveří 4-8cm

Detailní popis zprovonění

Vložte do kamery micro SD paměťovou kartu. Přibližně do 1 minuty od spuštění začne přístroj vysílat svou vlastní WiFi síť, ke které se můžeme připojit a přejít ke konfiguraci WiFi IP kamery, kterou provedeme prostřednictvím mobilní aplikace iCSee.

Skrytá WiFi kamera spustí nahrávání na náš pokyn přes aplikaci nebo na základě zachycení pohybu detektorem. Video sledujeme v reálném čase na svém chytrém zařízení nebo počítači. Případně lze uložit záznam pro pozdější přehrání do paměti s kapacitou až 64 GB (podpora micro SD/TF karet).

Spárování mobilní aplikace s kamerou

Skrytá kamera má na sobě nalepený štítek s QR kódem, který stačí naskenovat a vyplnit přihlašovací údaje, které najdeme rovněž na štítku. Tímto se přístroj přidá do našeho seznamu kamer. Máme-li kamer více, proces opakujeme pro každou kameru zvlášť.

Jak připojit skrytou IP kameru k WiFi routeru pro přístup přes internet

Nejprve se připojíme na WiFi přístupový bod vysílaný z kamery, a následně otevřeme aplikaci ICSee, přes kterou vstoupíme do její konfigurace. Pokud jsme již spárovali mobilní aplikaci s kamerou, tak by se kamera v seznamu měla hlásit jako "ONLINE". V tuto chvíli můžeme vstoupit do jejího menu (Advanced config - WIFI Config), kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme tu, na kterou chceme aby se skrytá WiFi IP kamera připojovala. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se budík s kamerou automaticky zrestartuje, a připojí k nastavené WiFi síti

Aplikace iCSee

Skrze mobilní aplikaci iCSee, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení skryté WiFi kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

 

Obsah balení

 • Bezdrátové dveřní kukátko Secutek SKI-ID158IP2MPW2
 • USB kabel (1m)
 • Uživatelský manuál ke stažení v sekci ke stažení

Stříbrná verze kukátka neobsahuje zadní krytku.

Adaptér a Micro SD karta není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit Micro SD kartu.

Parametry

Pracovní režimy nahrávání při detekci pohybu
nahrávání ve smyčce ON / OFF
Kamera úhel záběru 150°
Nahrávky rozlišení 1920x1080px
označení datem a časem
formát .AVI
Baterie a výdrž možnost non-stop provozu během dobíjení
Napájení DC 5V / 1A
Automatická aktivace pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednictvím mobilní aplikace iCSee
Konektivita WiFi
micro USB
Paměť externí
až 64GBmicro SD
Váha 480g
Komunikace a obsluha iOS / Android - aplikace iCSee
PC - webový prohlížeč / software

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Stříbrné WiFi dveřní kukátko Secutek SKI-ID158IP2MPW2

Stříbrné WiFi dveřní kukátko Secutek SKI-ID158IP2MPW2

Dveřní kukátko s Full HD kamerou, úhlem záběru 150°, možností připojení přes WiFi, detekcí pohybu a podporou micro SD karty do velikosti 64 GB. Možnost využití kukátka jako interkomu.

Příslušenství

4 dalších produktů ve stejné kategorii: