Zlaté Bezdrátové dveřní kukátko Secutek SKI-ID158

Kód skladu: DK28-GLD

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: V Pondělí 24.06.

3 995 Kč s DPH

Více informací

BEZDRÁTOVÉ DVEŘNÍ KUKÁTKO SECUTEK SKI-ID158

Bezdrátové dveřní kukátko Secutek SKI-ID158 s připojením přes WiFi a možností vzdáleného sledování přes PC či mobilní telefon na aplikaci “V380 Pro”. Kamera je vybavena Full HD rozlišením a úhlem záběru 180 stupňů. Další skvělým prvkem je detekce pohybu, díky které budete upozorněni notifikací na pohyb před dveřmi. Kamera je také vybavena IR nočním přísvitem. Při detekci pohybu začne kamera nahrávat či fotit, vše je ukládáno na micro SD kartu až do velikosti 128 GB.

Upozorňujeme, že kukátko musí být neustále napájeno elektrickým proudem přes USB kabel. Kukátko je proto dodáváno s USB kabelem délky 1m. V případě, že pro vás tato délka není dostačující, doporučujeme přikoupit delší Propojovací USB kabel v příslušenství. Příklad možného vedení napájení ke kukátku naleznete mezi obrázky.

Možné scénáře k použití:

 • Odhalí vetřelce před vašími dveřmi.
 • Nenápadně zaznamená jednání před vašími dveřmi pro pozdější využití.

Funkce a vlastnosti otočné skryté Wi-Fi kamery:

 • Full HD kvalita záznamu
  Videa ve Full HD kvalitě s rozlišením 1920×1080px jsou nahrávána ve snímkové frekvenci 25 fps. Zorný úhel kamery je 180°.
 • Sledovací kamera s WiFi
  Díky Wi-Fi připojení můžete být s kamerou neustále ve spojení. Komunikace s přístrojem, ovládání funkcí i prohlížení záznamů je možné z chytrého telefonu, tabletu nebo PC.
 • Detekce pohybu
  Kromě funkce cyklického natáčení umí kamera začít pracovat až ve chvíli, kdy vetřelec projde okolo vaší domácnosti. Detektor pohybu automaticky spustí nahrávání a vám odešle okamžité upozornění.
 • Podpora 128GB paměťových karet
  Přistroj podporuje paměťové Micro SD / TF karty s maximální kapacitou až 128 GB. Video ve formátu AVI o délce jedné minuty zabere okolo 20 MB. Na jednu kartu tedy nahrajete dlouhé hodiny kvalitního záznamu.
 • H.264 komprese videa
  Moderní technologie komprese videa zajistí nahrávky ve vysoké kvalitě při nižší přenosové rychlosti.
 • Moderní, nenápadný design
  Přístroj je navržen v jednoduchém, univerzálním designu a působí jako nenápadný doplněk do moderní chytré domácnosti či kanceláře.
 • Kompatibilita
  Software kamery je kompatibilní s Windows a MAC OS pro PC a Android / iOS pro chytré telefony. Pracuje s běžně dostupnými internetovými prohlížeči i softwarem pro přehrávání.
 • TOP produkt
  Nenápadný design. Univerzální možnost použití. Možnost živého náhledu a obsluhy přes internet prostřednictvím velmi výkonné aplikace V380 v kobinaci s velmi přívětivou cenou činí z přístroje Secutek SKI-ID158 jeden z TOP produktů v naší nabídce.

Jak kukátko Secutek SKI-ID158 funguje

 1. K Wi-Fi kameře se snadno připojíte ze vzdáleného chytrého přístroje přes aplikaci V380 APP dostupné ke stažení na App Store nebo Google Play.
 2. Instalační CD obsahuje software IPCamera pro možnost nastavení kamery nebo sledování záznamu z PC.
 3. Přístup ke kameře je bezpečně chráněn vaším vlastním heslem.
 4. V380 APP umožňuje nastavení času, práci s více kamerami současně, konfiguraci při práci s SD kartou a další pokročilá nastavení.
 5. Kameru lze kdykoliv resetovat zpět do továrního nastavení

Detailní popis zprovonění

Kameru je nutné před použitím dobít, po dobu alespoň 10 hodin a vložit do ní micro SD paměťovou kartu. Přibližně do 1 minuty od spuštění začne přístroj vysílat svou vlastní WiFi síť, ke které se můžeme připojit a přejít ke konfiguraci WiFi IP kamery, kterou provedeme prostřednictvím mobilní aplikace V380.

Skrytá WiFi kamera spustí nahrávání na náš pokyn přes aplikaci nebo na základě zachycení pohybu detektorem. Video sledujeme v reálném čase na svém chytrém zařízení nebo počítači. Případně lze uložit záznam pro pozdější přehrání do paměti s kapacitou až 128 GB (podpora micro SD/TF karet).

Spárování mobilní aplikace s kamerou

Skrytá kamera má na sobě nalepený štítek s QR kódem, který stačí naskenovat a vyplnit přihlašovací údaje, které najdeme rovněž na štítku. Tímto se přístroj přidá do našeho seznamu kamer. Máme-li kamer více, proces opakujeme pro každou kameru zvlášť.

Jak připojit skrytou IP kameru k WiFi routeru pro přístup přes internet

Nejprve se připojíme na WiFi přístupový bod vysílaný z kamery, a následně otevřeme aplikaci V380, přes kterou vstoupíme do její konfigurace. Pokud jsme již spárovali mobilní aplikaci s kamerou, tak by se kamera v seznamu měla hlásit jako "ONLINE". V tuto chvíli můžeme vstoupit do jejího menu (Advanced config - WIFI Config), kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme tu, na kterou chceme aby se skrytá WiFi IP kamera připojovala. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se budík s kamerou automaticky zrestartuje, a připojí k nastavené WiFi síti

Aplikace V380

Skrze mobilní aplikaci V380, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení skryté WiFi kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

Ukládání může probíhat na paměťovou kartu uvnitř WiFi kamery, přímo do vašeho mobilu či PC, či na FTP server. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Obsah balení

 • Bezdrátové dveřní kukátko Secutek SKI-ID158
 • USB kabel
 • Uživatelský manuál ke stažení v sekci ke stažení

Adaptér a Micro SD karta není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit Micro SD kartu.

Parametry

Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě

Ke stažení

Videos

připojení kukátka k Wifi telefonu Honor

připojení kukátka k Wifi telefonu iPhone

připojení kukátka k Wifi telefonu Samsung

Testovací záběr den / šero / tma

jak nastavit detekci a další

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Zlaté Bezdrátové dveřní kukátko Secutek SKI-ID158

Zlaté Bezdrátové dveřní kukátko Secutek SKI-ID158

Dveřní kukátko s full HD kamerou, s propojením přes WiFi, detekcí pohybu, nočním viděním či podporou micro SD karty do velikosti 128 GB.

Příslušenství

4 dalších produktů ve stejné kategorii: