Skrytá WiFi kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08W

SECU08W

Nový produkt

2 ks

8 495 Kč s DPH

Více informací

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle s dlouhou výdrží

Jedná se o nástupce velmi populární skryté kamery v PIR čidle Secutron UL-08, který je vylepšený o WiFi konektivitu, a tedy možnost sledovat obraz z kamery online.

Kamufláž v PIR čidle je vhodná zejména pro použití v kancelářských prostorech, skladech či chodbách. Skrytá kamera vydrží v provozu až neuvěřitelných 180 dní bez dobíjení. Pořízené záznamy jsou ukládány na paměťovou kartu o kapacitě až 32GB.

Veškerou konfiguraci včetně přehrávání záznamů je možné provádět vzdáleně přes mobilní aplikaci, která je dostupná pro systémy iOS a Android.

Mezi hlavní přednosti kamery v PIR čidle UL-08W, patří extrémně dlouhá výdrž, velmi snadná instalace bez nutnosti rozvádění kabelů a možnost online sledování přes internet.

Možné scénáře použití

 • skrytý dohled nad obchodními prostory
 • odhalení zloděje působícího ve skladovacích prostorech firmy
 • zdokumentování pohybu zájmových osob

Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLifeSkrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife

Funkce a vlastnosti kamery Secutron UL-08W

 • Extrémně dlouhá výdrž

  Skrytá kamera Secutron UL-08W je vybavena pohybovým senzorem, který snižuje spotřebu v klidovém režimu na pouhých 1-2 mA. Použitím 5500mAh Li-Pol baterie je tak docíleno výdrže více než 180 dní bez dobíjení, což je hodnota se kterou se nemohou porovnávat žádné konkurenční špionážní kamery, vyjma jiných modelů z řady Secutron UltraLife.

 • Živý náhled přes WiFi
  Pomocí integrovaného WiFi modulu nám kamera umožní se k ní na dálku kdykoliv připojit přes internet. Objekt tak můžete mít pod dohledem ať už jste kdekoliv, kdykoliv.
 • Okamžitá upozornění při detekci pohybu
  Detekuje-li kamera pohyb, zašle nám push notifikaci do mobilní aplikace. Upozornění na detekovaný pohyb obdržít v řádu několika málo vteřin po aktivaci kamery.
 • Pohodlnné ovládání z mobilního telefonu
  Kameru můžeme kompletně ovládat z mobilního telefonu prostřednictvím intuitivní aplikace. Máme-li kamer více, můžeme je všechny spravovat v jedné aplikaci. Kromě online náhledu nám aplikace umožní spravovat upozornění, nahrávat videa či fotografie nebo vzdáleně prohlížet videa uložená kamerou.
 • Perfektní kamufláž
  Tělo běžného PIR čidla umožňuje zcela diskrétní montáž skryté kamery v prodejnách, kancelářích, chodbách, skladech či obchodních prostorech. Na všech těchto umístěch se lidé s pohybovými senzory potkávají velice běžně, a mezi funkčními pohybovými senzory se tak špionážní kamera v PIR čidle velmi snadno schová.
 • PIR pohybový senzor
  Detekce pohybu pomocí PIR senzoru je zcela spolehlivá a funguje do vzdálenosti přibližně 7 - 10 metrů. Kromě vysoké spolehlivosti detekce umožňuje PIR pohybový senzor zásadním způsobem snížit spotřebu.
 • Záznamy v HD kvalitě
  Čidlo je vybaveno 1.3Mpix CMOS snímačem, umožňujícím záznam v rozlišení 1280x720px. Úhel záběru kamery je 70°. Video záznam probíhá včetně zvukové stopy.
 • Paměť pro až 88 hodin záznamu
  Skrytá kamera je vybavena slotem na micro SD paměťové karty do kapacity 32GB, na kterou můžete uložit až 88 hodin záznamů. V případě zaplnění kapacity dochází k automatickému přemazávání nejstarších souborů
 • Otočný kloub
  Díky otočnému kloubu můžeme čidlo snadno nasměrovat tak, aby skrytá kamera zabírala přesně to co potřebujeme.
 • Minimální spotřeba a přesto neustále online
  Spotřeba kamery v pohotovostním režimu je pouhých 1-2mA, nicméně i tak je možné kdykoliv přes mobilní aplikaci kameru "probrat", a aktivovat přenos obrazu, a to i ve chvíli, kdy kamera zrovna není probuzena vlastním pohybovým senzorem.

Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife

Jak skrytá kamera v PIR čidle UL-08W funguje

PIR čidlo je vybaveno vysokokapacitní Li-Pol baterií, kterou před použitím doporučujeme nechat dobít po dobu alespoň 6ti hodin. Ke zprovoznění dále potřebujeme do přístroje vložit paměťovou kartu, a připojit ho na místní WiFi síť. Veškerou obsluhu a konfiguraci kamery provádíme přes mobilní aplikaci. Kompletní konfiguraci včetně montáže lze stihnout za méně než 5 minut.

Aktivace kamery

Detekuje-li kamera pohyb, tak se okamžitě (1-2s) "probere" a začne vysílat do externího úložiště, kde jsou záznamy ukládány. Máme-li zapnuté push notifikace, tak nám úložiště dá o zaznamenaném pohybu vědět na mobilní telefon. Jakmile pohyb ustane, kamera se přepne zpět do úsporného režimu. Díky použití vysoce úsporného WiFi čipu dokáže kamera být i během úsporného režimu neustále online, a v případě potřeby se k ní tedy můžeme kdykoliv připojit i ve chvíli, kdy zrovna nedetekuje pohyb.

Připojení na WiFi

Kamera podporuje chytrý režim připojení na WiFi, tzv. Air Config. Stačí se z mobilního telefonu připojit na požadovanou WiFi síť, do obslužné aplikace zadat heslo, a pak už jenom položit mobilní telefon do blízkosti kamery a vyčkat než se informace pomocí zvukových signálů do kamery přenesou. Během chvilky se nám pak už kamera zobrazí v aplikaci jako "ONLINE" a my s ní budeme moci vzdáleně komunikovat.

Obsah balení:

 • skrytá WiFi kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08W
 • 3M lepící suchý zip, pro rychlou montáž
 • DC 5V 1A napájecí adaptér

Parametry

Pracovní režimynahrávání při detekci pohybu
online náhled přes mobilní telefon
nahrávání v nekonečné smyčce
Kamera1.3Mpix CMOS snímač
úhel záběru 70°
objektiv 3.6mm
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávkyrozlišení 1280x720px
.AVI formát videonahrávek
nastavitelná délka nahrávek 10-60
označení nahrávek datem a časem
možnost vzdáleného přehrávání a exportování záznamů
průměrně 360MB / 1h záznamu
Mikrofoncitlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž3.7V 5500mAh Li-Pol
výdrž až 180 dní v PIR módu
výdrž cca 20 hodin nepřetržitého nahrávání
výdrž při nahrávání 1h denně přibližně 19 dní
Spotřeba1-2mA - PIR mód
250mA - nahrávání
350mA - online přenos
NapájeníDC 5V 1A
doba nabíjení 6 hodin
Automatická aktivacepohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízenípřes mobilní aplikaci
možnost vzdáleného přehrávání přes internet
Paměťexterní
micro SD až 32GB
až 88 hodin záznamu
Rozměry107 x 58 x 45mm
Komunikace a obsluhapřes mobilní aplikaci
Počet kamer1
Způsob napájeníVlastní baterie

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08W

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08W

Výdrž baterie až 180 dní; PIR pohybový senzor; 1280x720px rozlišení; montáž na otočném kloubu; 5500mAh akumulátor; ovládání přes mobilní aplikaci; online náhled i prohlížení záznamů

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky