Skrytá WiFi kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08W

SECU08W

Nový produkt

2 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

8 495 Kč s DPH

Více informací

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle s dlouhou výdrží

Jedná se o nástupce velmi populární skryté kamery v PIR čidle Secutron UL-08, který je vylepšený o WiFi konektivitu, a tedy možnost sledovat obraz z kamery online.

Kamufláž v PIR čidle je vhodná zejména pro použití v kancelářských prostorech, skladech či chodbách. Skrytá kamera vydrží v provozu až neuvěřitelných 180 dní bez dobíjení. Pořízené záznamy jsou ukládány do externího úložiště, a máte tak zaručeno, že o data nepřijdete i v případě odhalení samotné kamery. Externí úložiště vypadá jako malý adaptér do zásuvky a může být vzdálené až 20 metrů od kamery.

Veškerou konfiguraci je možné provádět přes mobilní aplikaci, která je dostupná pro systémy iOS a Android.

Mezi hlavní přednosti kamery v PIR čidle UL-08W, patří extrémně dlouhá výdrž, velmi snadná instalace bez nutnosti rozvádění kabelů a možnost online sledování přes internet.

Možné scénáře použití

 • skrytý dohled nad obchodními prostory
 • odhalení zloděje působícího ve skladovacích prostorech firmy
 • zdokumentování pohybu zájmových osob

Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLifeSkrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife

Funkce a vlastnosti kamery Secutron UL-08W

 • Extrémně dlouhá výdrž

  Skrytá kamera Secutron UL-08W je vybavena pohybovým senzorem, který snižuje spotřebu v klidovém režimu na pouhých 1-2 mA. Použitím 5500mAh Li-Pol baterie je tak docíleno výdrže více než 180 dní bez dobíjení, což je hodnota se kterou se nemohou porovnávat žádné konkurenční špionážní kamery, vyjma jiných modelů z řady Secutron UltraLife.

 • Živý náhled přes WiFi
  Pomocí integrovaného WiFi modulu nám kamera umožní se k ní na dálku kdykoliv připojit přes internet. Objekt tak můžete mít pod dohledem ať už jste kdekoliv, kdykoliv.
 • Okamžitá upozornění při detekci pohybu
  Detekuje-li kamera pohyb, zašle nám push notifikaci do mobilní aplikace. Upozornění na detekovaný pohyb obdržít v řádu několika málo vteřin po aktivaci kamery.
 • Pohodlnné ovládání z mobilního telefonu
  Kameru můžeme kompletně ovládat z mobilního telefonu prostřednictvím intuitivní aplikace. Máme-li kamer více, můžeme je všechny spravovat v jedné aplikaci. Kromě online náhledu nám aplikace umožní spravovat upozornění, nahrávat videa či fotografie nebo vzdáleně prohlížet videa uložená kamerou.
 • Perfektní kamufláž
  Tělo běžného PIR čidla umožňuje zcela diskrétní montáž skryté kamery v prodejnách, kancelářích, chodbách, skladech či obchodních prostorech. Na všech těchto umístěch se lidé s pohybovými senzory potkávají velice běžně, a mezi funkčními pohybovými senzory se tak špionážní kamera v PIR čidle velmi snadno schová.
 • PIR pohybový senzor
  Detekce pohybu pomocí PIR senzoru je zcela spolehlivá a funguje do vzdálenosti přibližně 7 - 10 metrů. Kromě vysoké spolehlivosti detekce umožňuje PIR pohybový senzor zásadním způsobem snížit spotřebu.
 • Záznamy v HD kvalitě
  Čidlo je vybaveno 2Mpix CMOS snímačem, umožňujícím záznam v rozlišení 1920x1080px. Úhel záběru kamery je 70°. Video záznam probíhá včetně zvukové stopy.
 • Externí úložiště až 128GB
  Nahrávání probíhá do externího úložiště, do kterého je možné vložit micro SD kartu s kapacitou až 128GB. Externí úložiště komunikuje s kamerou bezdrátově na vzdálenost až 20 metrů a při detekci pohybu ukládá záznamy na micro SD kartu. Výhodou ukládání do externího úložiště je i to, že v případě odhalení kamery nepřijdete o pořízené záznamy.
 • Otočný kloub
  Díky otočnému kloubu můžeme čidlo snadno nasměrovat tak, aby skrytá kamera zabírala přesně to co potřebujeme.
 • Minimální spotřeba a přesto neustále online
  Spotřeba kamery v pohotovostním režimu je pouhých 1-2mA, nicméně i tak je možné kdykoliv přes mobilní aplikaci kameru "probrat", a aktivovat přenos obrazu, a to i ve chvíli, kdy kamera zrovna není probuzena vlastním pohybovým senzorem.

Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife

Jak skrytá kamera v PIR čidle UL-08W funguje

PIR čidlo je vybaveno vysokokapacitní Li-Pol baterií, kterou před použitím doporučujeme nechat dobít po dobu alespoň 6ti hodin. Záznam probíhá do externího úložiště, se kterým kamera bezdrátově komunikuje. Veškerou obsluhu a konfiguraci kamery provádíme přes mobilní aplikaci.

Komunikace s kamerou

Pro komunikaci s kamerou slouží externí úložiště, které je jakýmsi "mozkem" celého systému. Externí úložiště v podobě adaptéru do zásuvky může být umístěno přibližně do vzdálenosti 20 metrů od kamery a na jedné straně komunikuje přes WiFi s routerem, a na druhé straně komunikuje s kamerou. K jednomu úložišti mohou být připojeny až 4 kamery.

Aktivace kamery

Detekuje-li kamera pohyb, tak se okamžitě (1-2s) "probere" a začne vysílat do externího úložiště, kde jsou záznamy ukládány. Máme-li zapnuté push notifikace, tak nám úložiště dá o zaznamenaném pohybu vědět na mobilní telefon. Jakmile pohyb ustane, kamera se přepne zpět do úsporného režimu. Vzhledem k tomu, že komunikace s externím úložištěm probíhá oboustranně, můžeme se ke kameře jeho prostřednictvím připojit i když je kamera v úsporném režimu, protože externí úložiště ji umí na dálku probudit.

Připojení na WiFi

Externí úložitě zapojíme do zásuvky a vyčkáme přibližně 30 vteřin. Následně zapneme mobilní aplikaci a v sekci "Device List" klikneme na "Add device" a následně na "AP mode setup". Následně se nám zobrazí WiFi sítě dostupné v okolí, ze kterých vybereme tu, ke které chceme aby se zařízení připojilo. Poté již můžeme se zařízením komunikovat přes internet.

Obsah balení:

 • skrytá WiFi kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08W
 • externí úložiště
 • 3M lepící suchý zip, pro rychlou montáž
 • DC 5V 1A napájecí adaptér

Parametry

Pracovní režimy nahrávání při detekci pohybu
online náhled přes mobilní telefon
nahrávání v nekonečné smyčce
Kamera 2Mpix CMOS snímač
úhel záběru 70°
objektiv 3.6mm
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávky rozlišení 1920x1080px
.AVI formát videonahrávek
dělení nahrávek po 5-10s
označení nahrávek datem a časem
Mikrofon citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž 3.7V 5500mAh Li-Pol
výdrž až 180 dní v PIR módu
výdrž cca 15 hodin nepřetržitého nahrávání
Spotřeba 1-2mA - PIR mód
300 - 400mA - nahrávání / online přenos
Napájení DC 5V 1A
doba nabíjení 6 hodin
Automatická aktivace pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení přes mobilní aplikaci
možnost vzdáleného přehrávání přes internet
Paměť externí
micro SD až 128GB
Rozměry 107 x 58 x 45mm
Komunikace a obsluha přes mobilní aplikaci
Počet kamer 1
Způsob napájení Vlastní baterie

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08W

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08W

Výdrž baterie až 180 dní; PIR pohybový senzor; 1920x1080px rozlišení; montáž na otočném kloubu; 5500mAh akumulátor; ovládání přes mobilní aplikaci; online náhled i prohlížení záznamů

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky