Skrytá WiFi kamera v meteostanici Secutek WIP-WS1

Kód skladu: BK52

Dostupnost eshop: Není skladem

5 895 Kč s DPH

Více informací

Mějte přehled o počasí a kontrolujte i situaci u vás doma díky meteostanici se skrytou Wi-Fi kamerou, vybavenou 5Mpix snímačem umožňujícím nahrávání videa ve Full HD rozlišení na micro SD karty až do kapacity 128GB. Skrytá Wi-Fi kamera v meteostanici vám umožní mít přehled o tom, co se odehrává ve vašem bytě či kanceláři v době vaší nepřítomnosti. Wi-Fi IP kamera umí natáčet nepřetržitě, pouze při detekci pohybu, nebo dokonce dle přednastaveného časového rozvrhu. Vzdálené ovládání kamery je možné prostřednictvím aplikace Pro iCam v rámci jedné sítě.

Podpora Wi-Fi a P2P umožňuje vzdálené ovládání skryté kamery v meteostanici z vašeho chytrého telefonu i počítače. Meteostanice neplní pouze funkci špionážní kamery - má velký pětipalcový podsvícený displej, měří vnitřní i venkovní teplotu a vlhkost vzduchu nebo fáze měsíce. Samozřejmostí je sledování aktuálního času, data i dne v týdnu.

Možné scénáře použití:

 • při instalaci v kanceláři zaznamená důležitá obchodní jednání i nekorektní jednání spolupracovníků po dobu vaší nepřítomnosti
 • nachytejte zlodějě či nevěrného partnera ve vašem bytě
 • ověřte si jak se chůva chová ke svěřeným dětem, či zda se v domově seniorů chovají korektně k vašim blízkým

Funkce a vlastnosti meteostanice Secutek WIP-WS1

 • 5Mpix skrytá WiFi kamera v meteostanici
  Použitím snímače s vysokým rozlišením je docíleno záběrů perfektní kvality v rozlišení Full HD. Jedna minuta záznamu má velikost přibližně 20Mb. Na paměťovou kartu se vám tedy vejdou dlouhé hodiny záznamů.
 • Detekce pohybu
  Meteostanice s WiFi kamerou automaticky spustí nahrávání v případě, že ve svém zorném poli zaznamená libovolný pohyb. Citlivost detekce je možné nastavit na škále od 1 do 7.
 • Vzdálený přístup přes internet
  Kameru lze díky integrované technologii WiFi ovládat na dálku. Všechny natočené záběry si v reálném čase nebo ze záznamu pustíte na svém chytrém zařízení nebo počítači, který se nachází ve stejné síti.
 • Velmi diskrétní zpracování
  Tělo plně funkční meteostanice poskytuje perfektní kamufláž pro miniaturní WiFi kameru. Design přístroje ho předurčuje k využití v domácnostech, kancelářích či obchodních prostorech. Nad zájmovým prostorem budete mít s využitím této špionážní meteostanice dohled 24 hodin denně.
 • Spolehlivá a jednoduchá obsluha
  Díky využívání P2P technologie, není pro zfunkčnění kamery nutné jakkoliv zasahovat do nastavení vašeho routeru. Nastavení od prvotního vybalení po vzdálené připojení přes mobilní aplikaci, zvládne běžný uživatel během několika málo minut.
  Hodiny jsou kompatibilní s Windows i MAC OS při propojení s počítačem a se systémy mobilních zařízení Android a iOS. Spolupracují s obvyklými prohlížeči jako Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox nebo Safari. Videa ve formátu AVI je možné přehrávat v běžně používaném softwaru.
 • Funkční meteostanice
  Přístroj plní funkci nejen skryté WiFi kamery, ale slouží jako opravdová meteostanice. Umožní vám tedy sledovat datum, čas, teplotu, vlhkost či fáze měsíce.
 • Kapacita až 128GB
  Ukládání dat probíhá na micro SD kartu až do kapacity 128GB, na kterou dokáže skrytá IP kamera uložit i více než 4 dny souvislého záznamu.
 • Výkonná a spolehlivá mobilní aplikace pro vzdálenou obsluhu
  Skrytá kamera je kompatibilní s aplikací Pro iCam, která patří k nejlepším ve svém oboru. Umožňuje široké možnosti nastavení alarmů a nahrávání. Zpřístupní vám živý náhled i přehrávání dříve pořízených záznamů. Jako jediná vám umožní bezkontaktně stahovat pořízené snímky ze vzdálené paměti do vašeho zařízení.

Jak skrytá WiFi kamera v meteostanici funguje:

Meteostanici zapojíme do el. sítě a vložíme do ní paměťovou kartu s maximální kapacitou 128GB. Přibližně jednu minutu od spuštění spustí skrytá kamera vlastní WiFi přístupový bod, ke kterému se můžeme připojit například z mobilního telefonu, a skrz aplikaci Pro iCam provést nastavení kamery. Aplikaci stáhneme zdarma z Google Play či AppStore.

Pomocí mobilní aplikace či PC software nastavíme požadované parametry kamery, podmínky pro nahrávání, alarmy a další funkce. Aplikaci můžeme využít jak ke sledování online přenosu obrazu z kamery, tak k přehrávání dříve pořízených záznamů.

Podívejte se na recenzi aplikace Pro iCam na našem blogu včetně detailního představení jejích funkcí.

Obsah balení:

 • Meteostanice s WiFi kamerou
 • 3000mA nabíjecí Li-Ion baterie
 • USB kabel
 • Manuál

Adaptér,Micro SD karta a baterky nejsou součástí koupě
Níže si můžete přikoupit příslušenství.

Parametry

Pracovní režimy manuální nahrávání
nahrávání při detekci pohybu
nahrávání ve smyčce ON / OFF
Kamera 5Mpx CMOS senzor
úhel záběru 90°
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávky rozlišení 1920x1080px
označení datem a časem
formát .AVI
Mikrofon integrovaný
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž Li-Pol 3.7V 3000mAh
výdrž 2 - 3 hodiny
možnost non-stop provozu během dobíjení
Spotřeba cca 800mAh
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 4 hodiny
Automatická aktivace pohybem
časovým spínačem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam
Konektivita WiFi
mini USB
Paměť externí
až 128GB micro SD
Váha 600G
Rozměry 160x110x30 mm
Komunikace a obsluha iOS / Android - aplikace Pro iCam
PC - webový prohlížeč / software IPCamera
Počet kamer 1
Způsob napájení Primárně z el. sítě + záložní baterie

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skrytá WiFi kamera v meteostanici Secutek WIP-WS1

Skrytá WiFi kamera v meteostanici Secutek WIP-WS1

5Mpix CMOS senzor; podpora až 128GB micro SD; podpora Android / iOS / PC / MAC OS; možnost nahrávání v nekonečné smyčce; detekce pohybu, WiFi modul pro sledování přes WiFi síť

Příslušenství

19 dalších produktů ve stejné kategorii: