Duální 4G IP PTZ kamera se solárním panelem Y9-4G

Kód skladu: IP157

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

3 695 Kč s DPH

Více informací

DUÁLNÍ 4G IP PTZ KAMERA SE SOLÁRNÍM PANELEM Y9-4G

Duální 4G IP PTZ kamera se solárním panelem Y9-4G je určena pro zajištění autonomního video dohledu v místech, kde není možné kameru napájet z elektrické sítě a kde není ani připojení k žádné WiFi síti. Tato kamera je napájena vestavěnou baterií, kterou přes den dobíjí slunečné energie skrze přiložený solární panel. Díky tomu může zařízení neustále pracovat zcela autonomně a veškeré dění je možné pohodlně sledovat přes mobilní aplikaci z jakéhokoliv místa.

Klíčové vlastnosti:

 • bezpečností kamera typu PTZ (pan-tilt-zoom)
 • energeticky plně samostatná kamera
 • tzv. all-in-one řešení - kamera, baterie i solární panel jsou v jedné sestavě
 • bezdrátová 4G komunikace přes data ze SIM karty a mobilní aplikaci
 • 2K rozlišení záznamů
 • duální objektiv (širokoúhlý objektiv i teleobjektiv)

Tato duální 4G IP PTZ kamera se solárním panelem Y9-4G je vhodná zejména pro zabezpečení míst, kde je problém s přivedením stálého napájení. Využijete ji například na chatách, stavbách, garáží, kůlen, dvorků, zahradách či při hlídání pozemků a jiných nemovitostí.

Funkce a vlastnosti kamery

 • Otočná 4G solární kamera

  Elektronický mechanismus umožňuje otáčení kamery v rozsahu 355° horizontálně a 100° vertikálně. Natočení kamery je možné ovládat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace. Vestavěná dobíjecí baterie o kapacitě 13 500 mAh zajišťující výdrž až 3 měsíce v režimu stand-by během nepříznivém počasí (při nedostatku slunečního svitu)

 • 12x digitální zoom

  Pro nejlepší detail je možné využít 12x digitální zoom. digitální zoom slouží k přibližování scény.

 • Záznam na micro SD kartu
  4G kamera je vybavena slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Díky ukládání na vlastní paměťovou kartu není nutné pořizovat externí rekordér, což usnadní instalaci a zajistí finanční úsporu.
 • Vzdálené sledování přes internet
  Na záběr z kamery se můžete podívat kdykoliv přes aplikaci "UBox" pro Android a iOS
 • Snadná obsluha přes chytré zařízení i PC
  4G kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore.
 • Upozornění při detekci pohybu
  Kamera je schopna detekovat pohyb, což zní dělá velmi efektivní nástroj pro zabezpečení domu. Při aktivaci nám může dát vědět prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon. Vestavěný velmi energeticky úsporný PIR detektor pohybu.
 • Noční vidění do 30 metrů
  Integrované IR (850nm) diody umožňují kameře vidět i v noci, a to do vzdálenosti až přibližně 30 metrů. Noční vidění je automaticky aktivované při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • PTZ funkce
  možnost otáčení a náklonu hlavní PTZ kamery v úhlu 355° horizontálně a 100° vertikálně jednoduše pohybem prstu po obrazovce telefonu v mobilní aplikaci
 • Přehrávání záznamů
  Záznamy uložené na micro SD kartě si můžeme na dálku přehrát prostřednictvím mobilní aplikace, která kromě prohlížení umožňuje i jejich stažení.

ÚSPORNÁ DETEKCE POHYBU

Solární kamera disponuje svým vestavěným vysoce výkonným PIR detektorem pohybu, s dosahem detekce až 8 metrů. PIR je energeticky úsporný pasivní infračervený detektor, který dokáže detekovat lidská těla a velká zvířata, což omezí falešné poplachy při detekci. Kameru je možné využívat v tomto režimu, což umožní její spuštění a zachycení videa pouze v momentě, kdy je v hlídaném prostoru zaznamenán pohyb, a snížit tak spotřebu z vestavěné baterie. Zároveň je kamera schopná poslat upozornění do mobilu formou alarmu/notifikace přes mobilní aplikaci.

DLOUHODOBÝ PROVOZ KAMERY

Kamera je vybavena dobíjecí lithiovou baterií o kapacitě 10 000 mAh, která při nedostatku slunečního svitu či špatném počasí pro solární panel zajistí provoz až 14 dnů (dle četnosti používání). Díky PIR senzoru pro detekci pohybu zajišťující nízkou spotřebu může být kamera většinu času v režimu spánku, a zapne se až při spuštění pohybového senzoru nebo při probuzení kamery uživatelem přes mobilní aplikaci.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Nahrané soubory (fotky nebo videa) se mohou ukládat na vloženou micro SD kartu až do velikosti 128GB. Pomocí spárované mobilní aplikace s kamerou je následně možné záznamy přehrávat, sdílet nebo mazat i vzdáleně.

Obsah balení:

 • Duální 4G IP PTZ kamera se solárním panelem Y9-4G
 • Solární panel 5W
 • Napájecí USB-C kabel
 • Držák na zeď (pro sol. panel)
 • Šrouby a hmoždinky
 • Originální uživatelský manuál
 TIP 

UPOZORNĚNÍ KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit paměťovou kartu micro SD Class 10 128GB.

Parametry

Pracovní režimy PIR senzor, Široký úhel záběru, Upozornění při pohybu, PTZ (otáčení a náklon), Video + Audio, Časová známka, Vestavěný reproduktor
Kamera Rozlišení 2K / QHD (4MP)
Úhel záběru 360°
Mikrofon vestavěný mikrofon a reproduktory, podpora obousměrného zvuku
Baterie a výdrž vestavěná dobíjecí baterie o kapacitě 10 000 mAh zajišťující výdrž až 14 dní v deštivém počasí
Automatická aktivace okamžité notifikace do mobilu při detekci pohybu až na vzdálenost 8 metrů v úhlu 120°
Paměť podpora až 128GB micro SD
Rozměry rozměry kamery: cca 12 x 12 x 15 cm
Komunikace a obsluha aplikace "UBox" pro Android a iOS
Počet kamer 2
Způsob napájení Kombinované
Noční vidění Ano

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Duální 4G IP PTZ kamera se solárním panelem Y9-4G

Duální 4G IP PTZ kamera se solárním panelem Y9-4G

Plně soběstačná bateriová solární 4G duální PTZ kamera Y9-4G se solárním panelem pro efektivní zabezpečení vnějších prostor.

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: