Dveřní alarm Secutek Smart WiFi ACS01

Kód skladu: SH08

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: V Pondělí 24.06.

795 Kč s DPH

Hodnocení 

Více informací

Smart WiFi dveřní alarm

Řada moderních alarmů Secutek Smart WiFi zcela mění zvyky zažité u zabezpečovacích systémů. Již nemusíte pořizovat žádnou drahou ústřednu, se kterou byste museli párovat jednotlivé senzory. Dveřní alarm Secutek Smart WiFi ACS01 se připojí k vaší domácí WiFi síti, a komunikuje přímo s vaším mobilem skrz intuitivní mobilní aplikaci. 

Klíčové vlastnosti:

 • výdrž až 5 let na jednu baterii
 • nemusíte pořizovat nic dalšího - senzor se jednoduše připojí přímo k vaší domácí WiFi síti
 • elegantní design
 • jednoduchá obsluha přes mobilní aplikaci
 • upozornění na nízký stav baterie
 • žádné poplatky za používání
 • možnost nastavení automatizací s dalšími Smart WiFi produkty

Dveřní alarm vám dá okamžitě vědět v případě narušení objektu na váš mobilní telefon. Jeho fyzickou instalaci včetně konfigurace provedete během několika málo minut. Na vybrané dveře ho jednoduše přilepíte pomocí dodávaných lepících polštářků.

Chytrý dveřní alarm je vhodný jak pro běžné uživatele, kteří chtějí levně a efektivně zabezpečit svůj objekt, tak pro ty náročné, kteří senzor kromě zabezpečení využijí jako důležitý prvek chytré domácnosti.

Funkce a vlastnosti PIR alarmu:

 • Přímá komunikace s WiFi sítí

  Chytré senzory z řady Secutek Smart WiFi nepotřebují žádnou ústřednu tak, jako tradiční alarmy - senzor se připojí přímo k vaší WiFi síti. V závislosti na výkonnosti vašeho WiFi routeru, se maximální vzdálenost senzoru běžně pohybuje mezi 25-50ti metry. Podporovány jsou všechny 2.4GHz WiFi sítě IEEE 802.11b/g/n.

 • Ultra dlouhá výdrž baterie
  Díky extrémně nízké spotřebě 20uA v pohotovostním módu vydrží senzor na jednu baterii až 5 let v provozu. Při 10ti aktivacích denně to budou přibližně 2 roky, a při 25ti aktivacích cca 1 rok. 
 • Okamžité upozornění při narušení objektu
  Detekuje-li senzor otevření dveří, odešle okamžitě upozornění do vašeho mobilního telefonu. Upozornění zpravidla dorazí během 1-2 vteřin od narušení.
 • Hlídání stavu baterie
  Nemusíte se bát, že se alarm vybije a váš objekt bude nechráněný, aniž byste o tom věděli. Dostatečně dlouho dopředu vám dá senzor vědět, že je baterie téměř vybitá, abyste ji mohli včas vyměnit.
 • Ovládání přes mobilní aplikaci
  Veškerá konfigurace a obsluha se provádí přes mobilní aplikaci Tuya Smart, která je zdarma dostupná pro iOS i Android.

Časté dotazy a odpovědi (FAQ):

Q: Na jakém principu senzor funguje
A: WiFi dveřní alarm se skládá ze dvou magnetických částí, jejichž rozpojením se alarm aktivuje. Jednu část tedy připevníme na rám dveří, a druhou přímo na dveře. Když se dveře otevřou, dojde k rozpojení, a alarm se aktivuje.

Q: Jaká je maximální vzdálenost od WiFi routeru?
A: Vzdálenost závisí na výkonu vašeho routeru a množství překážet mezi ním a senzorem. Zpravidla se tato vzdálenost pohybuje mezi 25 - 50ti metry.

Q: Je nutné za provoz alarmu platit?
A: Ne. Provoz není nijak zpoplatněn.

Obsah balení:

 • Secutek Smart WiFi dveřní alarm 
 • oboustranně lepící polštářek pro instalaci

Parametry

Způsob napájení Vlastní baterie

Recenze

Známka 
funguje spolehlivě

Senzor je možné snadno připojit k wifi a následně ovládat přes mobilní telefon i třeba z práce. Vždy, když se otevřou hlídané dveře, tak mi dá vědět.

Napsat recenzi

Dveřní alarm Secutek Smart WiFi ACS01

Dveřní alarm Secutek Smart WiFi ACS01

Funguje zcela samostatně bez nutnosti propojení s ústřednou; výdrž až 5 let na jednu baterii; ultra nízká spotřeba 20uA; protokol IEEE 802.11 b/g/n; podpora IFTTT, Google Assistent či Amazon Alexa

Příslušenství

9 dalších produktů ve stejné kategorii: