Skrytá WiFi kamera v kamenu Secutron UltraLife UL-40W

Kód skladu: SECU40W

Dostupnost eshop:

1-2ks skladem

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

8 495 Kč s DPH

Více informací

Skrytá WiFi kamera v kamenu s dlouhou výdrží

Nový model UltraLife WiFi kamery s online přenosem kamuflovaný uvnitř kamenu, který je vhodný pro monitorování venkovních prostor.

Skrytá WiFi kamera vydrží v provozu až neuvěřitelných 180 dní bez dobíjení. Pořízené záznamy jsou ukládány na paměťovou kartu o kapacitě až 32GB.

Veškerou konfiguraci včetně přehrávání záznamů je možné provádět vzdáleně přes mobilní aplikaci, která je dostupná pro systémy iOS a Android.

Mezi hlavní přednosti kamery UL-40W, patří extrémně dlouhá výdrž, velmi snadná instalace bez nutnosti rozvádění kabelů a možnost online sledování přes internet.

Možné scénáře použití

 • skrytý dohled nad pozemkem
 • odhalení zloděje zloděje dřeva
 • zdokumentování černé skládky

Funkce a vlastnosti kamery

 • Extrémně dlouhá výdrž

  Skrytá WiFi kamera je vybavena pohybovým senzorem, který snižuje spotřebu v klidovém režimu na pouhých 1-2 mA. Použitím 5500mAh Li-Pol baterie je tak docíleno výdrže více než 180 dní bez dobíjení, což je hodnota se kterou se nemohou porovnávat žádné konkurenční špionážní kamery, vyjma jiných modelů z řady Secutron UltraLife.

 • Živý náhled přes WiFi
  Pomocí integrovaného WiFi modulu nám kamera umožní se k ní na dálku kdykoliv připojit přes internet. Objekt tak můžete mít pod dohledem ať už jste kdekoliv, kdykoliv.
 • Okamžitá upozornění při detekci pohybu
  Detekuje-li kamera pohyb, zašle nám push notifikaci do mobilní aplikace. Upozornění na detekovaný pohyb obdržít v řádu několika málo vteřin po aktivaci kamery.
 • Pohodlnné ovládání z mobilního telefonu
  Kameru můžeme kompletně ovládat z mobilního telefonu prostřednictvím intuitivní aplikace. Máme-li kamer více, můžeme je všechny spravovat v jedné aplikaci. Kromě online náhledu nám aplikace umožní spravovat upozornění, nahrávat videa či fotografie nebo vzdáleně prohlížet videa uložená kamerou.
 • Perfektní kamufláž
  Kamufláž v kamenu umožňuje zcela diskrétní umístění skryté kamery v jakýchkoliv venkovních prostorech. Při obsypání kamery dalšímy kameny je její nahodilé zpozorování takřka nemožné.
 • PIR pohybový senzor
  Detekce pohybu pomocí PIR senzoru je zcela spolehlivá a funguje do vzdálenosti přibližně 4 - 6 metrů. Kromě vysoké spolehlivosti detekce umožňuje PIR pohybový senzor zásadním způsobem snížit spotřebu.
 • Záznamy v HD kvalitě
  Kamera je vybavena 1.3Mpix CMOS snímačem, umožňujícím záznam v rozlišení 1280x720px. Úhel záběru kamery je 70°. Video záznam probíhá včetně zvukové stopy.
 • Paměť pro až 88 hodin záznamu
  Skrytá kamera je vybavena slotem na micro SD paměťové karty do kapacity 32GB, na kterou můžete uložit až 88 hodin záznamů. V případě zaplnění kapacity dochází k automatickému přemazávání nejstarších souborů
 • Minimální spotřeba a přesto neustále online
  Spotřeba kamery v pohotovostním režimu je pouhých 1-2mA, nicméně i tak je možné kdykoliv přes mobilní aplikaci kameru "probrat", a aktivovat přenos obrazu, a to i ve chvíli, kdy kamera zrovna není probuzena vlastním pohybovým senzorem.
TIP

Přenos přes 4G? Žádný problém.
Pro použití v odlehlých místech bez pokrytí WiFi můžete kameru doplnit naším speciálním dálkově spínaným 4G modemem Secutron LS-1, a můžete tak zabezpečit i velmi špatně přístupná místa.

Jak skrytá kamera v kamenu funguje

Kamera je vybavena vysokokapacitní Li-Pol baterií, kterou před použitím doporučujeme nechat dobít po dobu alespoň 6ti hodin. Ke zprovoznění dále potřebujeme do přístroje vložit paměťovou kartu, a připojit ho na místní WiFi síť. Veškerou obsluhu a konfiguraci kamery provádíme přes mobilní aplikaci. Kompletní konfiguraci včetně montáže lze stihnout za méně než 5 minut.

Aktivace kamery

Detekuje-li kamera pohyb, tak se okamžitě (1-2s) "probere" a začne a začne ukládat záznamy na vloženou paměťovou kartu. Máme-li zapnuté push notifikace, tak nám kamera dá o zaznamenaném pohybu vědět na mobilní telefon. Jakmile pohyb ustane, kamera se přepne zpět do úsporného režimu

Připojení na WiFi

Zapneme kameru a vyčkáme několik vteřin, než začne blikat červená dioda. Během této doby se na mobilním telefonu připojíme na WiFi síť, ke které budeme chtít kameru následně připojit. Následně skrz smartphone aplikaci naskenujeme QR kód kamery, vyplníme heslo na WiFi a potvrdíme. Následně se kamer k nastavené WiFi síti připojí, a my s ní můžeme začít komunikovat přes internet.

Úsporný režim

Skrytá kamera používá nízkospotřebový WiFi modul, díky kterému může být kamera neustále online a zároveň šetřit energii. Z úsporného režimu se kamera probere buď sama - ve chvíli kdy čidlo detekuje pohyb, nebo ji můžeme probrat na dálku. Můžeme se k ní tedy připojit kdykoliv zrovna potřebujeme.

Obsah balení:

 • skrytá UltraLife WiFi kamera v kamenu UL-40W
 • DC 5V 1A napájecí adaptér

Parametry

Pracovní režimy nahrávání při detekci pohybu
online náhled přes mobilní telefon
nahrávání v nekonečné smyčce
Kamera 1.3Mpix CMOS snímač
úhel záběru 70°
objektiv 3.6mm
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávky rozlišení 1280x720px
.AVI formát videonahrávek
nastavitelná délka nahrávek 10-60
označení nahrávek datem a časem
možnost vzdáleného přehrávání a exportování záznamů
průměrně 360MB / 1h záznamu
Mikrofon citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž 3.7V 5500mAh Li-Pol
výdrž až 180 dní v PIR módu
výdrž cca 20 hodin nepřetržitého nahrávání
výdrž při nahrávání 1h denně přibližně 19 dní
Spotřeba 1-2mA - PIR mód
250mA - nahrávání
350mA - online přenos
Napájení DC 5V 1A
doba nabíjení 6 hodin
Automatická aktivace pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení přes mobilní aplikaci
možnost vzdáleného přehrávání přes internet
Paměť externí
micro SD až 32GB
až 88 hodin záznamu
Rozměry 107 x 58 x 45mm
Komunikace a obsluha přes mobilní aplikaci
Počet kamer 1
Způsob napájení Vlastní baterie

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skrytá WiFi kamera v kamenu Secutron UltraLife UL-40W

Skrytá WiFi kamera v kamenu Secutron UltraLife UL-40W

Výdrž baterie až 180 dní; PIR pohybový senzor; 1280x720px rozlišení; 5500mAh akumulátor; ovládání přes mobilní aplikaci; online náhled i prohlížení záznamů

19 dalších produktů ve stejné kategorii: