Mini otočná IP kamera se záznamem SBS-SD07W - 5x zoom, HD, 128GB, IR 25m

Kód skladu: IP85-2MP

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Dnes od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

4 495 Kč s DPH

Více informací

Otočná IP kamera

Zabezpečení domu nebylo nikdy jednodušší. Otočná IP kamera s 5x zoomem Secutek SBS-SD70W vám poskytne dokonalý přehled o objektu, samozřejmě včetně online náhledu a okamžitých notifikací.

Živý náhled z kamery v rozlišení 1920X1080px si můžete prohlédnout na mobilním telefonu, tabletu či PC. Posouváním prstu po obrazovce můžete ovládat natočení, náklon i přiblížení kamery. Pomocí tzv. preset pozic můžete kameru jedním kliknutím zaměřit na různá přednastavená místa. Díky IP66 krytí je otočná IP kamera vhodná i pro venkovní montáže. Ukládání záznamů může probíhat přímo na vloženou micro SD kartu do kapacity až 128GB, přičemž na rozdíl od jiných modelů je možné nastavit ukládání v plném rozlišení. S routerem můžeme IP kameru propojit kabelem nebo bezdrátově prostřednictvím WiFi.

Ovládat kameru je možné prostřednictvím smartphone aplikace, která je zdarma dostupná pro Android a iOS. Dodáván je také program pro obsluhu kamery z PC

Hlavní přednosti vůči jiným modelům ve stejné třídě:

 • možnost nahrávání na lokální micro SD kartu v plném (Full HD) rozlišení
 • vhodná i do extrémních podmínek (-35 - 60°C)
 • možnost vzdáleného stahování nahrávek
 • snadno přístupný slot na micro SD kartu
 • integrovaný mikrofon a reproduktor
 • mini elegantní design

Funkce a vlastnosti IP kamery

 • Otočná IP kamera

  Několik integrovaným servomotorů umožňuje otáčení kamery v rozsahu 355° horizontálně a 90° vertikálně. Natočení kamery je možné ovládat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace či PC programu.

 • 5x optický zoom

  Pro nejlepší detail je možné využít 5x optický a 3x digitální zoom. IP kamera je vybavena tzv. motor zoom objektivem v rozsahu 2.7 - 13.5mm.

 • Záznam na micro SD kartu
  Otočná IP kamera je vybavena snadno přístupným slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Díky ukládání na vlastní paměťovou kartu není nutné pořizovat externí rekordér, což usnadní instalaci a zajistí finanční úsporu. Záznamy je však možné ukládat i externě a to do PC, chytrého zařízení či NVR. Záznamy jsou ukládány v .AVI formátu. Oproti jiným modelům umí kamera ukládat záznamy na lokální micro SD kartu v plném Full HD rozlišení.
 • Vzdálené sledování přes internet
  Na záběr z kamery se můžete podívat kdykoliv přes internet, ať už jste kdekoliv. Propojení s routerem můžeme provést bezdrátově prostřednictvím WiFi, v čemž nám pomůže výkonná 5dBi anténa. Maximální přenosová rychlost WiFi modulu je 150mbps.
 • Snadná obsluha přes chytré zařízení i PC
  IP kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore, nebo skrz PC program, který k dispozici zdarma.
 • Snadná konfigurace pomocí P2P technologie

  Pro vzdálené připojení ke kameře není nutné dělat žádnou složitou konfiguraci v kameře ani ve vašem routeru. Zapojení a konfigurace kamery běžně nezabere více než 5 minut. Pro přístup přes P2P není nutné mít zřízenou veřejnou IP adresu.

 • Upozornění při detekci pohybu
  Otočná IP kamera SBS-SD07W je schopna detekovat pohyb, což zní dělá velmi efektivní nástroj pro zabezpečení rodinného domu, či jiného objektu. Při aktivaci nám může dát vědět prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon nebo pořídit až 4 fotografie, a odeslat je emailem či na FTP server. Úroveň citlivosti detekce pohybu je možné nastavit. Při detekování pohybu je samozřejmostí automatická aktivace nahrávání.
 • Noční vidění do 25 metrů
  Výkonné IR (840nm) diody umožňují kameře vidět i v noci, a to do vzdálenosti až 25 metrů. Noční vidění je automaticky aktivované při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • Integrovaný mikrofon a reproduktor
  Kamera je vybavena vlastním mikrofonem a reproduktorem. Díky tomu můžete komunikovat s osobami stojícími před kamerou.
 • Kvalitní obraz
  2Mp snímač umožňuje kameře streamovat i nahrávat v rozlišení 1920x1080px, při snímkovací frekvenci 1 - 25 FPS.
 • Přehrávání záznamů
  Záznamy uložené na micro SD kartě si můžeme na dálku přehrát nebo stáhnout prostřednictvím smartphone aplikace, kde si můžeme vyfiltrovat záznamy za poslední hodinu, den či týden. Případně si můžeme nechat zobrazit záznamy z námi zadaného časového období. 
 • Venkovní provedení
  Kamera splňuje standard IP66 a je tedy vhodná pro venkovní montáž. Odolá větru, dešti i sněhu. Pracovní teplota je od -20 do +60°C.

Jak otočná IP kamera CW-MEPHD funguje

Před prvním použitím vložíme do kamery paměťovou kartu a zapojíme ji pomocí 12V 1A napájecí adaptéru do el. sítě a následně ji pomocí UTP kabelu zapojíme do routeru. Kameru nyní budeme moci ovládat z mobilu či PC prostřednictvím dodávaného programu. Jakmile kameře nastavíme přístup k WiFi síti, můžeme UTP kabel odpojit, a komunikace začne probíhat bezdrátově.

Přes mobilní telefon, tablet či PC můžeme online sledovat obraz z kamery, přehrávat si záznamy či měnit konfiguraci. Při detekci pohybu můžeme obdržet upozornění.

P2P aplikace CamHi P2P aplikace CamHiP2P aplikace CamHi P2P aplikace CamHi

P2P aplikace CamHi P2P aplikace CamHi P2P aplikace CamHi P2P aplikace CamHi

Spárování kamery se vzdáleným zařízením

Každá P2P IP kamera je vybavena unikátním ID, přes které se k ní můžeme připojovat. ID zjistíme buď ze štítku na krabici od kamery, nebo vyhledáním IP kamery v lokální síti. Do aplikace, kterou pro přístup ke kameře používáme tak stačí ID a heslo (které rovněž najdeme na štítku) zadat, a kamera se uloží do našeho seznamu.

Časté dotazy a odpovědi

Q: Umí kamera nahrávat video na FTP server?
A: Ano, kamera umí na FTP odesílat fotografie i videa dle aktuálního nastavení. Odesílat na FTP je možné pouze videa nahrané při detekci pohybu. Nikoliv kontinuální záznam.

Q: Je možné nastavit citlivost spínání IR přísvitu?
A: Ano, citlivost spínání IR přísvitu je možné nastavit přes Internet Explorer v menu kamery.

Q: Je možné nastavit délku jednotlivých záznamů?
A: Ano, délka jednotlivých záznamů může být od 15ti do 900 sekund. Nastavení provedeme přes mobilní aplikaci nebo Internet Explorer.

Obsah balení:

 • venkovní PTZ IP kamera Secutek SBS-SD07W
 • 12V 2A napájecí adaptér
 • hmoždinky pro upevnění
 • český návod k použití

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
upozornění push notifikací / na email / FTP
Kamera 2Mp snímač
objektiv 2.7 - 13.5mm
úhel záběru 96 - 26°
min. osvětlení 0.5LUX/F1.6; 0 s IR přísvitem
snímkovací frekvence 1 - 25FPS
noční vidění do 25 metrů (IR 840nm)
Nahrávky rozlišení pro externí úložiště 1920x1080px
rozlišení pro lokální nahrávání až 1280x720px
formát .AVI
komprese H.264
Napájení DC 12V
Automatická aktivace pohybem
časovým rozvrhem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení ano
Konektivita WiFi IEEE 802.11 b/g/n
RJ45
Onvif 2.4
Paměť micro SD až 128GB
Váha 0.9kg
Rozměry 160 x 100 x 175mm
Komunikace a obsluha mobilní aplikace
PC software
Pracovní teplota -20 - 60°
Pracovní vlhkost 10 - 90%
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Voděodolnost IP66

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mini otočná IP kamera se záznamem SBS-SD07W - 5x zoom, HD, 128GB, IR 25m

Mini otočná IP kamera se záznamem SBS-SD07W - 5x zoom, HD, 128GB, IR 25m

Mini otočná IP kamera v rozsahu 355° horizontálně a 90° vertikálně; 5x optický zoom; rozlišení 1920x1080px; podpora 128GB micro SD; detekce pohybu; komunikace na dálku přes Android / iOS aplikaci nebo PC software; H.264 komprese; noční vidění do 25ti metrů

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky