4G otočná kamera Secutek SBS-NC47G s 4x optickým zoomem

Kód skladu: IP61-2MP

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: V Pondělí 24.06.

4 495 Kč s DPH

Více informací

Otočná 4G LTE kamera s 4x optickým zoomem

Efektivní řešení pro zabezpečení rekreačních chat, statků, staveb či libovolných jiných prostor, kde není ještě zřízen pevný internet. Do kamery stačí vložit SIM kartu s datovým tarifem, a ta může okamžitě začít streamovat video online. Sledovat obraz můžete přes aplikaci v chytrém mobilním telefonu, nebo z počítače přes dodávaný software. Na dálku můžete ovládat natočení, náklon i zoom kamery, a budete tak moci vždy kameru nasměrovat přesně tam, kam potřebujete.

Díky tomu, že má kamera integrovaný slot na micro SD kartu, tak k ní nepotřebujete žádné externí záznamové zařízení. Samozřejmostí je také detekce pohybu, která může aktivovat nahrávání či vám zaslat okamžité upozornění při narušení objektu.

Typické použití:

 • zabezpečení kempů a pozemků
 • online dohled nad průběhem stavby
 • zabezpečení chaty, či jiného rekreačního objektu

Funkce a vlastnosti:

 • Streamování přes 4G LTE
  Na záběr z kamery se můžete podívat kdykoliv přes internet, ať už jste kdekoliv. Maximální přenosová rychlost uploaduje je 50MB/s.
 • Otočná kamera

  Několik integrovaným servomotorů umožňuje otáčení kamery v rozsahu 300° horizontálně a 60° vertikálně. Natočení kamery je možné ovládat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace či PC programu.

 • 4x optický zoom

  Pro nejlepší detail je možné využít 4x optický zoom s automatickým ostřením.

 • Záznam na micro SD kartu
  4G kamera je vybavena slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Díky ukládání na vlastní paměťovou kartu není nutné pořizovat externí rekordér, což usnadní instalaci a zajistí finanční úsporu. Záznamy je však možné ukládat i externě a to do PC, chytrého zařízení či NVR. Záznamy jsou ukládány v .AVI formátu.
 • Snadná obsluha přes chytré zařízení i PC
  IP kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore. Pro sledování z PC použijeme software, který je obsahem balení.
 • Snadná konfigurace pomocí P2P technologie

  Pro vzdálené připojení ke kameře není nutné dělat žádnou složitou konfiguraci. Zapojení a konfigurace kamery běžně nezabere více než 5 minut.

 • Upozornění při detekci pohybu
  4G LTE kamera je schopna detekovat pohyb, což zní dělá velmi efektivní nástroj pro zabezpečení libovolných objektů. Při aktivaci nám může dát vědět prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon nebo pořídit fotografii a odeslat ji na předvolený email či FTP server. Detekování pohybu také může aktivovat nahrávání na vloženou paměťovou kartu.
 • Noční vidění do 50 metrů
  Integrované IR (850nm) diody umožňují kameře vidět i v noci, a to do vzdálenosti přibližně 50 metrů. Noční vidění je automaticky aktivované při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • Kvalitní obraz
  2Mp snímač umožňuje kameře nahrávat v rozlišení 1920x1080px, při snímkovací frekvenci 1 - 25 FPS.
 • Venkovní provedení
  Kamera splňuje standard IP66 a je tedy vhodná pro venkovní montáž. Odolá větru, dešti i sněhu. Pracovní teplota je od -20 do +50°C.

Jak 4G PTZ kamera funguje

Na rozdíl od běžných IP kamer nepotřebuje bezpečnostní kamera Secutek SBS-NC47G žádný modem. Do kamery stačí přivést napájení, vložit SIM kartu s datovým tarifem a případně i paměťovou kartu. Následně již kamera funguje zcela samostatně.

Spotřeba dat

Běžný provoz 4G kamery není zdaleka tak náročný na datovou spotřebu, jak se mnoho lidí domnívá. Je toho docíleno zejména několika faktory

 • komprese videa
 • nastavitelná kvalita streamu
 • nahrávání na lokální paměťovou kartu

Důležitý je fakt, že ke spotřebě dat dochází pouze ve chvíli, kdy jste ke kameře připojeni a díváte se na obraz. Jakmile relaci ukončíte, tak je opět spotřeba téměř nulová. Plánujete-li kameru využívat k občasnému (např. ve chvíli kdy obdržíte upozornění o detekci pohybu) dohledu nad rekreačním objektem, může být zcela dostačující i 500Mb tarif. Budete-li ale chtít mít celodenní online dohled, pak se připravte na podstatně vyšší spotřebu.

Nahrávání

Ukládání záznamů probíhá přímo na vloženou micro SD kartu. Můžeme nastavit nepřetržitý záznam nebo nahrávání jen při detekci pohybu. Samozřejmostí je nahrávání v nekonečné smyčce.

Ovládání otáčení kamery a zoomu

Kamerou můžeme pohybovat posouváním prstem přímo v mobilní aplikaci nebo pomocí šipek v PC programu.

Obsah balení:

 • 4G PTZ kamera Secutek SBS-NC47G
 • 12V napájecí adaptér
 • hmoždinky pro montáž kamery

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
upozornění push notifikací / na email / FTP
Kamera 2Mp snímač
objektiv 2.8 - 12mm
úhel záběru 89.9°-26.2°
min. osvětlení 0.01 LUX bez IR; 0 s IR přísvitem
snímkovací frekvence 1 - 25FPS
noční vidění do 50 metrů (IR 842nm)
Nahrávky rozlišení pro externí úložiště 1920x1080px
rozlišení pro lokální nahrávání 1920x1080px
formát .AVI
komprese H.264
Spotřeba 3W ve dne
12W v noci
Napájení DC12V 2A
Automatická aktivace časovým rozvrhem
pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení přes mobilní aplikaci
Konektivita WiFi
4G LTE
Paměť externí
až 128GB micro SD
Váha 1.3kg
Rozměry 204 x 184 x 133mm
Komunikace a obsluha mobilní aplikace
CMS program do PC
IE 7-11
Pracovní teplota -20℃~+60℃
Pracovní vlhkost 10%~95%
Max. přenosová rychlost 50Mbps
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Voděodolnost IP66

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

4G otočná kamera Secutek SBS-NC47G s 4x optickým zoomem

4G otočná kamera Secutek SBS-NC47G s 4x optickým zoomem

Komunikace přes 3G / 4G SIM kartu; 2Mp rozlišení; podpora až 128GB micro SD; IR přísvit do 50m; 4x optický zoom; 2.8 - 12mm motorzoom objektiv; podopra P2P; IP66 krytí

10 dalších produktů ve stejné kategorii: