PTZ WiFi kamera Secutek SBS-D79W s 5x optickým zoomem

Kód skladu: IP59-5MP

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Dnes od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

4 995 Kč s DPH

Více informací

Otočná WiFi IP kamera s 5x optickým zoomem

Kompaktní WiFi kamera Secutek SB-D79W je i při své velmi zajímavé cenovce doslova nabita funkcemi. Snímaný obraz v FULL HD rozlišení je schopna prostřednictvím WiFi sítě v reálném čase přenáše do vzdáleného mobilu či PC. Mezi hlavní přednosti patří otočný mechanismus, který nám umožní kamerou na dálku pohybovat. V kombinaci se 5x optickým zoomem, tak budeme schopni jednou kamerou detailně pohlídat i velký prostor. Díky slotu na paměťovou kartu může kamera plnohodnotně fungovat i bez externího záznamového zařízení. záznamy jsou ukládány kontinuálně v nekonečné smyčce, nebo pouze při detekci pohybu.

Klíčové vlastnosti:

 • otočný mechanismus (355° horizontálně; 90° vertikálně)
 • okamžité notifikace při detekci pohybu
 • nahrávání na lokální micro SD kartu s možností vzdáleného přehrávání
 • 5x optický zoom pro nejlepší detail
 • kompaktní design

Funkce a vlastnosti kamery

 • Otočná IP kamera

  Elektronický mechanismus umožňuje otáčení kamery v rozsahu 355° horizontálně a 90° vertikálně. Natočení kamery je možné ovládat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace či PC programu. Rychlost otáčení je 10°~ 30°/S horizontálně a 8°~ 25°/S vertikálně. Do kamery je možné uložit až 8 preset lokací.

 • 5x optický zoom

  Pro nejlepší detail je možné využít 5x optický zoom. Optický zoom slouží k přibližování scény bez ztráty kvality obrazu.

 • Záznam na micro SD kartu
  IP kamera je vybavena slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Díky ukládání na vlastní paměťovou kartu není nutné pořizovat externí rekordér, což usnadní instalaci a zajistí finanční úsporu. Záznamy je však možné ukládat i externě a to do PC, chytrého zařízení či NVR. Záznamy jsou ukládány v .AVI formátu.
 • Vzdálené sledování přes internet
  Na záběr z kamery se můžete podívat kdykoliv přes internet, ať už jste kdekoliv. Propojení s routerem můžeme provést bezdrátově prostřednictvím WiF nebo ethernetového kabelu. WiFi modul splňuje standardy IEEE802.11b. 802.11g. 802.11n.
 • Snadná obsluha přes chytré zařízení i PC
  IP kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore.
 • Snadná konfigurace pomocí P2P technologie

  Pro vzdálené připojení ke kameře není nutné dělat žádnou složitou konfiguraci v kameře ani ve vašem routeru. Zapojení a konfigurace kamery běžně nezabere více než 5 minut. Pro přístup přes P2P není nutné mít zřízenou veřejnou IP adresu.

 • Upozornění při detekci pohybu
  Kamera je schopna detekovat pohyb, což zní dělá velmi efektivní nástroj pro zabezpečení domu. Při aktivaci nám může dát vědět prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon nebo pořídit fotografii, a odeslat ji emailem či na FTP server. Detekce pohybu také může aktivovat nahrávání na vloženou micro SD kartu.
 • Noční vidění do 20 metrů
  Integrované IR (850nm) diody umožňují kameře vidět i v noci, a to do vzdálenosti až přibližně 20 metrů. Noční vidění je automaticky aktivované při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • Kvalitní obraz
  5Mp snímač umožňuje kameře nahrávat v rozlišení 2560x1920px, při snímkovací frekvenci 25 FPS. Pro vylepšení obrazu byla kamera vybavena funkcí pro kompenzaci protisvětla, AWB, digitálním WDR či 3DNR.
 • Přehrávání záznamů
  Záznamy uložené na micro SD kartě si můžeme na dálku přehrát prostřednictvím mobilní aplikace, která kromě prohlížení umožňuje i jejich stažení.
 • Integrovaný mikrofon
  Vestavěný mikrofon umožňuje sledovat obraz včetně zvuku. Kamera využívá G.726/G.711 komprese.

Jak otočná WiFi kamera funguje

Po odšroubování horního krytu narazíme na micro SD slot, do kterého vložíme paměťovou kartu. Následně do kamery přivedeme DC 12V napájení, a pro prvotní konfiguraci ji připojíme ethernetovým kabelem k routeru. Prostřednictvím mobilní aplikace naskenujeme QR kód ze štítku na kameře a vyčkáme než se kamera zobrazí online. Následně můžeme vstoupit do jejího menu a v sekci WiFi vybereme síť, ke které se má kamera připojit, a vyplníme její heslo. Po uložení parametrů se přístroj restartuje a již bude komunikovat prostřednictvím nastavené WiFi sítě.

IP kamera je určena k montáži na strop, zejména v indoorovém prostředí. Nebude-li kamera vystavena přímému dešti, může být umístěna i venku.

Obsah balení:

 • otočná WiFi kamera Secutek SB-D79W
 • DC12V / 1A napájecí adaptér
 • CD s programem do PC
 • sada hmoždinek a šroubků
 TIP 

UPOZORNĚNÍ KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit paměťovou kartu micro SD Class 10 128GB.

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
upozornění push notifikací / na email / FTP
Kamera 1.3Mp snímač
objektiv 2.8 - 12mm
úhel záběru 89.9°-26.2°
snímkovací frekvence 25FPS
noční vidění do 20 metrů (IR 842nm)
Nahrávky rozlišení pro externí úložiště 1280x960px
rozlišení pro lokální nahrávání 640x480px
formát .AVI
komprese H.264
Spotřeba 3W ve dne
6W v noci
Napájení DC 12V / 1A
Automatická aktivace pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednictvím mobilní aplikace
Konektivita RJ45
WiFi

statická IP, dynamická IP, PPPOE
podporované protokoly TCP/IP, HTTP, ICMP, DHCP, FTP, SMTP a další
Paměť podpora až 128GB micro SD
Váha 450g
Rozměry Ø113 x 113mm
Komunikace a obsluha mobilní aplikace
PC software
až 4 uživatelé zároveň
Pracovní teplota -20℃~+60℃
Pracovní vlhkost 10%~95%
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PTZ WiFi kamera Secutek SBS-D79W s 5x optickým zoomem

PTZ WiFi kamera Secutek SBS-D79W s 5x optickým zoomem

Rozlišení 2560x1920px; úhel záběru 90°; Dálkově ovládaný otočný mechanismus 355° horizontálně; 90° vertikálně; motorzoom objektiv 2.8 - 12mm; podpora až 128GB micro SD; podpora P2P a Onvif až do verze 2.1; noční vidění do 20 metrů; intergrovaný mikrofon

17 dalších produktů ve stejné kategorii: