Otočná IP kamera Secutek SBS-SD05S

Kód skladu: IP104

Dostupnost eshop: Není skladem

1 495 Kč s DPH

Více informací

OTOČNÁ IP KAMERA SECUTEK SBS-SD05S

Zabezpečení domu nebylo nikdy jednodušší. Bezdrátová otočná IP kamera SECUTEK SBS-SD05S vám zajistí dokonalý přehled nad vaším objektem ať už jste kdekoliv.

Otočná IP kamera Secutek SBS-SD05S je vhodný bezpečnostní prvek pro ochranu pozemků, skladů, zahrady či vašeho domu. Díky velkému rozsahu otáčecích úhlů (horizontálně 320°, vertikálně 90°) a 2Mpx kameře budete mít přehled o širokém okolí. Kamera je vybavena také nočním viděním pro kvalitní záznam až do vzdálenosti 40m. Funkce detekce pohybu, kterým je také vybavena, vás upozorní notifikací a zároveň začne nahrávat video či pořizovat fotografie. Kameru lze sledovat také online přes aplikaci CamHi pro Android a iOS. Pro uložení vašich záznamů můžete použít microSD karty až do velikosti 128 GB.

Funkce a vlastnosti otočné kamery SBS-SD05S

 • Otočná bezpečnostní kamera

  Několik integrovaným servomotorů umožňuje otáčení kamery v rozsahu 320° horizontálně a 90° vertikálně. Natočení kamery je možné ovládat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace či PC programu.

 • Záznam na micro SD kartu
  Otočná IP kamera Easyn A1BF je vybavena slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Díky ukládání na vlastní paměťovou kartu není nutné pořizovat externí rekordér, což usnadní instalaci a zajistí finanční úsporu. Vyjma záznamu na vloženou micro SD kartu, je možné ukládat záznamy do vzdáleného PC, chytrého zařízení či NVR. Záznamy jsou ukládány v .AVI formátu.
 • Vzdálené sledování přes internet
  Obraz z kamery si můžete kdykoliv zobrazit na mobilu, tabletu či PC ať už jste kdekoliv. Propojení s routerem můžeme provést bezdrátově prostřednictvím WiFi, v čemž nám pomůže výkonná 5dBi anténa. Maximální přenosová rychlost WiFi modulu je 150mbps.
 • Snadná obsluha přes chytré zařízení i PC
  IP kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore.
 • Upozornění při detekci pohybu
  SBS-SD05S je opatřena detekcí pohybu. Při aktivaci nám může dát vědět prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon.
 • Noční vidění do 20 metrů
  Otočná WiFi kamera s pomocí integrovaných IR (840nm) diod vidí i v noci, a to do vzdálenosti přibližně 40 metrů. Noční vidění je automaticky aktivované při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • Kvalitní obraz
  2Mp snímač umožňuje kameře nahrávat v rozlišení 1920x1080px, při snímkovací frekvenci 1 - 25 FPS.
 • Přehrávání záznamů
  Záznamy uložené na micro SD kartě si můžeme na dálku přehrát prostřednictvím aplikace CamHi, kde si můžeme vyfiltrovat záznamy za poslední hodinu, den či týden. Případně si můžeme nechat zobrazit záznamy z námi zadaného časového období.
 • Venkovní provedení
  Kamera splňuje standard IP66 a je tedy vhodná pro venkovní montáž. Odolá větru, dešti i sněhu. Pracovní teplota je od -10 do +50°C.
 TIP

Prohlédněte si starší model otočné IP kamery
Otočná IP kamera Secutek CW-EPFHD oproti modelu Secutek SBS-SD05S obsahuje hned několik vylepšení - vyšší rozlišení, výkonnější IR přísvit, snadno přístupný slot pro micro SD kartu, možnost vzdáleného stahování nahrávek či možnost ukládání na micro SD kartu v plném rozlišení.

Jak otočná bezpečnostní IP kamera funguje

Před prvním použitím vložíme do kamery paměťovou kartu a zapojíme ji pomocí 12V 1A napájecí adaptéru do el. sítě a následně ji pomocí UTP kabelu zapojíme do routeru. Kameru nyní budeme moci ovládat z mobilu či PC prostřednictvím dodávaného programu. Jakmile kameře nastavíme přístup k WiFi síti, můžeme UTP kabel odpojit, a komunikace začne probíhat bezdrátově.

Přes mobilní telefon, tablet či PC můžeme online sledovat obraz z kamery, přehrávat si záznamy či měnit konfiguraci. Při detekci pohybu můžeme obdržet upozornění.

Obsah balení:

 • IP kamera Secutek SBS-SD05S
 • 12V / 2A napájecí adaptér
 • UTP kabel
 • Hmoždinky pro upevnění
 • Návod k použití

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
upozornění push notifikací
Kamera 2Mp snímač
snímkovací frekvence 1 - 25FPS
noční vidění do 40 metrů
Nahrávky rozlišení 1920x1080px
formát .AVI

Napájení DC 12V / 1A
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednitvím aplikace CamHi
Paměť externí
micro SD až 128GB
Komunikace a obsluha mobilní aplikace CamHi
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Voděodolnost IP65

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Otočná IP kamera Secutek SBS-SD05S

Otočná IP kamera Secutek SBS-SD05S

IP kamera s otáčecími úhly horizontálně 320°&vertikálně 90°, Full HD rozlišením, s nočním viděním, zabudovaným mikrofonem pro oboustrannou komunikaci či podporou microSD karet do 128 GB

Příslušenství

17 dalších produktů ve stejné kategorii: