Otočná skrytá WiFi kamera Secutek WIP-12

Kód skladu: BK53

Dostupnost eshop: Není skladem

4 495 Kč s DPH

Více informací

WiFi otočná skrytá kamera se záznamem

Otočná skrytá kamera s Wi-Fi připojením se stane důvěryhodným prostředkem k ochraně vašeho majetku a zajištění bezpečnosti těch nejbližších. Využijete ji také jako domácí chůvičku. Sledovací kamera s Wi-Fi je ukryta v nenápadném pouzdře, které nevzbudí žádné podezření. Zařízení můžete uložit na libovolné místo ve vaší domácnosti či kanceláře a vaše malá špionážní akce může začít.

1,0Mpx CMOS snímač natočí záběry ve Full HD kvalitě se snímkovou frekvencí 25 snímků za vteřinu. Výsledkem jsou perfektní videa v rozlišení 1920×1080 nebo fotografie o velikosti 4032×3024.

Kamera je vybavena detekcí pohybu, která odhalí každého vetřelce ve sledované místnosti. Přístroj automaticky spustí nahrávání. Připojíte se k němu přes WiFi síť a vaši domácnost tak budete mít pod kontrolou.

Velkou výhodou je možnost provozu jak ze síťového zdroje, tak z vlastní 5000mAh baterie, která umožní kameře až 10 hodin provozu. IP kamera pro skrytou montáž je vyvedena v neutrálním moderním designu a lze ji umístit kamkoliv do pracovny nebo třeba na noční stolek v ložnici jako nenápadný doplněk, aniž by vzbudil jakékoliv podezření. Má rozměry 120 × 30 × 65 mm a váží 0,48 kg.

Možné scénáře k použití:

 • Odhalí vetřelce ve vašem soukromí.
 • Jako spolehlivá domácí chůva dohlédne na bezpečnost vašich dětí.
 • Nenápadně zaznamená jednání ve vaší kanceláři pro pozdější využití.
 • odhalí škodnou ve vašem skladu či provozovně


Secutek WIP-12 - skrytá IP kamera s WiFi připojením a otočným objektivem

Funkce a vlastnosti otočné skryté Wi-Fi kamery:

 • Full HD kvalita záznamu
  Videa ve Full HD kvalitě s rozlišením 1920×1080px jsou nahrávána ve snímkové frekvenci 25 fps. Zorný úhel kamery je 90°.
 • Sledovací kamera s WiFi
  Díky Wi-Fi připojení můžete být s kamerou neustále ve spojení. Komunikace s přístrojem, ovládání funkcí i prohlížení záznamů je možné z chytrého telefonu, tabletu nebo PC.
 • Detekce pohybu
  Kromě funkce cyklického natáčení umí kamera začít pracovat až ve chvíli, kdy vetřelec pronikne do vaší domácnosti. Detektor pohybu automaticky spustí nahrávání a vám odešle okamžité upozornění.
 • Otočná kamera
  Kamera je opatřena možností elektronicky otáčet kameru v rozsahu 180°. Otáčení je možné ovládat přímo přes váš mobilní telefon.
 • Podpora 128GB paměťových karet
  Přistroj podporuje paměťové Micro SD / TF karty s maximální kapacitou až 128 GB. Video ve formátu AVI o délce jedné minuty zabere okolo 20 MB. Na jednu kartu tedy nahrajete dlouhé hodiny kvalitního záznamu.
 • 5000mAh dobíjecí baterie
  Li-Ion nabíjecí baterie s kapacitou 5000 MA umožní až 10 hodin souvislého natáčení. Doba dobíjení je přibližně 8–10 hodin. Při zapojení do el. sítě může kamera pracovat non-stop.
 • Podpora P2P
  Díky podpoře P2P technologie je nastavení kamery velmi snadné, a z pravidla nevyžaduje nijak zasahovat do nastavení vašeho routeru.
 • H.264 komprese videa
  Moderní technologie komprese videa zajistí nahrávky ve vysoké kvalitě při nižší přenosové rychlosti.
 • Moderní, nenápadný design
  Přístroj je navržen v jednoduchém, univerzálním designu a působí jako nenápadný doplněk do moderní chytré domácnosti či kanceláře.
 • Kompatibilita
  Software kamery je kompatibilní s Windows a MAC OS pro PC a Android / iOS pro chytré telefony. Pracuje s běžně dostupnými internetovými prohlížeči i softwarem pro přehrávání.
 • TOP produkt
  Nenápadný design. Univerzální možnost použití. Dlouhá výdrž z vlastní baterie, či možnost živého náhledu a obsluhy přes internet prostřednictvím velmi výkonné aplikace Pro iCam v kobinaci s velmi přívětivou cenou činí z přístroje Secutek WIP-12 jeden z TOP produktů v naší nabídce.

Jak otočná skrytá Wi-Fi kamera funguje

 1. K Wi-Fi kameře se snadno připojíte ze vzdáleného chytrého přístroje přes aplikaci Pro iCam APP dostupné ke stažení na App Store nebo Google Play.
 2. Instalační CD obsahuje software IPCamera pro možnost nastavení kamery nebo sledování záznamu z PC.
 3. Přístup ke kameře je bezpečně chráněn vaším vlastním heslem.
 4. Pro iCam APP umožňuje nastavení času, e-mailu, práci s více kamerami současně, konfiguraci při práci s SD kartou a další pokročilá nastavení.
 5. Kameru lze kdykoliv resetovat zpět do továrního nastavení

Skrytá WiFi IP kamera Secutek WIP-12Skrytá WiFi IP kamera Secutek WIP-12

Detailní popis zprovonění

Kameru je nutné před použitím dobít, po dobu alespoň 10 hodin a vložit do ní micro SD paměťovou kartu. Přibližně do 1 minuty od spuštění začne přístroj vysílat svou vlastní WiFi síť, ke které se můžeme připojit a přejít ke konfiguraci WiFi IP kamery, kterou provedeme prostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam.

Skrytá WiFi kamera spustí nahrávání na náš pokyn přes aplikaci nebo na základě zachycení pohybu detektorem. Video sledujeme v reálném čase na svém chytrém zařízení nebo počítači. Případně lze uložit záznam pro pozdější přehrání do paměti s kapacitou až 128 GB (podpora micro SD/TF karet).

Spárování mobilní aplikace s kamerou

Skrytá kamera má na sobě nalepený štítek s QR kódem, který stačí naskenovat a vyplnit přihlašovací údaje, které najdeme rovněž na štítku. Tímto se přístroj přidá do našeho seznamu kamer. Máme-li kamer více, proces opakujeme pro každou kameru zvlášť.

Jak připojit skrytou IP kameru k WiFi routeru pro přístup přes internet

Nejprve se připojíme na WiFi přístupový bod vysílaný z kamery, a následně otevřeme aplikaci Pro iCam, přes kterou vstoupíme do její konfigurace. Pokud jsme již spárovali mobilní aplikaci s kamerou, tak by se kamera v seznamu měla hlásit jako "ONLINE". V tuto chvíli můžeme vstoupit do jejího menu (Advanced config - WIFI Config), kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme tu, na kterou chceme aby se skrytá WiFi IP kamera připojovala. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se budík s kamerou automaticky zrestartuje, a připojí k nastavené WiFi síti

Aplikace Pro iCam

Skrze mobilní aplikaci Pro iCam, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení skryté WiFi kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

Ukládání může probíhat na paměťovou kartu uvnitř WiFi kamery, přímo do vašeho mobilu či PC, či na FTP server. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Ukázka aplikace Pro iCamNastavení alarmu WiFi kameryNastavení nahráváníNastavení WiFi

Nastavení emailových upozorněníNastavení ukládání na FTPNastavení DDNS

Nastavení alarmů

Skrytá WiFi kamera se záznamem Secutek WIP-12, umožňuje nastavení několika typů inteligentních alarmů. Mezi nejzajímavější patří alarm prostřednictívm push notifikace do mobilu, která obsahuje několik náhledových obrázků. Pokud se vám zachycené snímky budou zdát podezřelé, můžete okamžitě přejít k živému přenosu videa. Otočná kamera zajistí, že se budete moci diskrétně rozhlédnout po celé místnosti, a ověřit si stav.

Alarmy nastaveníme v Menu, v sekci Alarm Config. V této sekci můžeme také upravit citlivost. Velkou výhodou je možnost nastavení aktivního alarmu pouze v přednastaveném časovém rozvrhu. Napříkald když chceme monitorovat provozovnu po pracovní době, můžeme nastavit, aby byl alarm aktivní pouze od 17:00 do 8:00.

Skrytá WiFi IP kamera Secutek WIP-12

Alternativní produkty

Nevyhovuje-li vám kamera Secutek WIP-12, pak vás možná osloví jiné špionážní WiFi kamery z naší nabídky. Konkrétně například Otočná WiFi kamera v budíku Secutek WIP-10. Potřebujete nahrávat i v noci? Podívejte se na naše skryté kamery s nočním viděním.

Obsah balení

 • Otočnou skrytou Wi-Fi kameru
 • USB kabel
 • Uživatelský manuál

Adaptér a Micro SD karta není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit Micro SD kartu.

Parametry

Pracovní režimy manuální nahrávání
nahrávání při detekci pohybu
nahrávání ve smyčce ON / OFF
Kamera 1Mpx CMOS senzor
úhel záběru 90°
otočná kamera do 180°
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávky rozlišení 1920x1080px
označení datem a časem
formát .AVI
Mikrofon integrovaný
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž Li-Pol 3.7V 5000mAh
výdrž až 10 hodin
možnost non-stop provozu během dobíjení
Spotřeba 500mA
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 10 hodin
Automatická aktivace pohybem
časovým spínačem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam
Konektivita WiFi
mini USB
Paměť externí
až 128GB micro SD
Váha 480g
Rozměry 120 × 30 × 65 mm
Komunikace a obsluha iOS / Android - aplikace Pro iCam
PC - webový prohlížeč / software IPCamera
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Otočná skrytá WiFi kamera Secutek WIP-12

Otočná skrytá WiFi kamera Secutek WIP-12

Rozlišení 1920x1080px; otočná kamera v rozsahu 180°; podpora 128GB micro SD; ovládání z PC či smartphone; úhel záběru 90°; možnost non-stop provozu během nabíjení; 5000mAh baterie pro 10 hodin provozu

Příslušenství

19 dalších produktů ve stejné kategorii: