Skryté kamery s nočním viděním

Skryté kamery s nočním viděním

Velká část nekalé činnosti probíhá po tmě. Potřebujeme-li tuto činnost zaznamenat je použití skryté kamery s nočním viděním tím nejlepším řešením. Technické řešení minikamer s nočním viděním spočívá v použití ukrytých infračervených diod (IR), vyzařujících světlo o vlnové délce 942nm, které je lidským okem neviditelné i při přímém pohledu na di...

Skryté kamery s nočním viděním

Velká část nekalé činnosti probíhá po tmě. Potřebujeme-li tuto činnost zaznamenat je použití skryté kamery s nočním viděním tím nejlepším řešením. Technické řešení minikamer s nočním viděním spočívá v použití ukrytých infračervených diod (IR), vyzařujících světlo o vlnové délce 942nm, které je lidským okem neviditelné i při přímém pohledu na diodu. Dosah tohoto neviditelného přisvícení z pravidla nepřesahuje 10 metrů a odvíjí se od počtu a výkonu použitých diod.

Špionážní kamery s nočním viděním jsou vybaveny fotosenzorem, díky kterému přístroj rozezná, zda je tma či světlo a následně vyhodnotí, zda má aktivovat přisvícení. Při aktivaci nočního vidění se kamera automaticky přepne do černobílého režimu.

V případě, že minikamera bude napájena z vlastní baterie, je vhodné aby byla vybavena detektorem pohybu, který zajistí až 99% úsporu energie v klidovém stavu.

Zobrazit

Skryté kamery s nočním viděním  Počet produktů: 5

filter
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek