Špionážní kamera s detektorem pohybu Secutek MK96

Kód skladu: MK96-B

Dostupnost eshop:

3-4ks skladem

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

3 995 Kč s DPH

Více informací

Mini kamera se senzorem pohybu

Špionážní kamera s detektorem pohybu a ultradlouhou výdrží se stane nedocenitelným prostředkem k monitorování vašeho bytu, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného prostoru během vaší nepřítomnosti. Sledované prostory budou v bezpečí, i když odjedete na měsíční dovolenou.

Skrytou kameru s PIR senzorem pohybu, vibrací nebo hlasu položíte na stůl nebo jiné místo s dobrou viditelností. Lidským okem neviditelné IR přisvícení se postará o noční vidění do vzdálenosti až 5 metrů. Nahrávané video v HD kvalitě (720p nebo 360p) s kompresí H.264 i zvukovým záznamem odhalí zloděje ve vašem domě i jeho nekalé plány.

V kanceláři ji můžete nechat pracovat i přes noc – baterie s kapacitou 2400 mAh vydrží na jedno nabití až 20 hodin souvislého nahrávání. Pokud nastavíte PIR detekci pohybu, zůstane v pohotovostním režimu až 5 měsíců vaší nepřítomnosti. Stejně tak umí spustit nahrávání v předem nastaveném čase. Kamera se senzorem pohybu podporuje až 64GB micro SD paměťovou kartu, na 1 GB kapacity se přitom vejde až hodina videozáznamu.

Mini kamera s detekcí pohybu Secutek MK96 je vhodná zejména pro monitorování prostor, kde není možné připojit kameru do elektrické sítě. Díky extrémně úspornému chodu vydrží na jedno nabití hlídat zájmové prostory po velmi dlouhou dobu.

Možné scénáře použití:

 • pohlídá byt či chatu po dobu až 5 měsíců bez dobíjení
 • zachytí nekorektní chování kolegů v kanceláři
 • pomůže odhalit zloděje ve firemním skladu
 • díky vibračnímu senzoru je kamera vhodná i pro ochranu automobilu proti vandalismu

Funkce a vlastnosti minikamery Secutek MK96

 • Extrémně dlouhá výdrž

  Minikamera má integrovaný detektor pohybu, který zcela zásadním způsobem snižuje spotřebu energie. Na jedno nabití vydrží toto špionážní zařízení v provozu až 5 měsíců! Secutek MK96 je téměř jediná minikamera s nočním viděním a takto dlouhou provozní dobou z vlastní baterie.

 • Noční vidění
  Zařízení je vybaveno výkonným 940nm přísvitem, který je lidským okem neviditelný. Kamera tak vidí i v úplné tmě a to do vzdálenosti až 5 metrů. Pomocí integrovaného fotosenzoru minikamera automaticky přepíná mezi denním režimem a nočním viděním.
 • Pohybový, hlasový a vibrační senzor Pro aktivaci nahrávání je možné využít vždy ten nejvhodnější senzor pro danou situaci. Všechny senzory jsou přímo integrované uvnitř přístroje, a není tedy nutné nic připojovat externě.
 • Kvalitní videozáznam
  Minikamera je vybavena snímačem umožňujícím nahrávat v rozlišení až 1280x720px (cca 65MB / 1 minuta záznamu). Rozlišení je možné snížit na 640x360px (20MB / 1 minuta), například z důvodu úspory paměti. Kamera má úhel záběru 160° a bez problémů tedy dokáže zacyhtit celou místnost.
 • Přes 50 hodin záznamu
  Minikamera s nočním viděním a detekcí pohybu podporuje micro SD paměťové karty až do kapacity 64GB. Na kartu můžeme uložit až 17 hodin nahrávek v plném rozlišení či více než 50 hodin při snížené kvalitě.
 • Nahrávky včetně audio stopy
  Přístroj je kromě kvalitní minikamery vybaven i citlivým mikrofonem, který je schopen zaznamenta rozhovory ze vzdálenosti až 5ti metrů. V situacích, kdy je zvukový záznam nevhodný je možné zaznamenávání audia vypnout.
 • Nahrávání dle časového rozvrhu
  Nestačí-li vám aktivaci nahrávání pomocí integrovaných senzorů, je možné přednastavit konkrétní rozvrhy nahrávání. Minikamera pak bude nahrávat pouze v předvolených hodinách. Samozřejmostí je označování pořízených záznamů časovou známkou.
 • Nahrávání během dobíjení
  Hlavní předností kamery Secutek MK96 je dlouhá provozní doba z vlastní baterie. To však neznamená, že v situacích kdy je to vhodné, ji nemůžete připojit k napájecímu adaptéru.

Jak špionážní kamera Secutek MK96 funguje

Přístroj je vybaven 2400mAh Li-Ion akumulátorem a před použitím ho doporučujeme dobít alespoň po dobu 3 hodin a vložit do něj paměťovou kartu. Posuvným spínačem na kameře vyberte požadovaný mód. 2 z módů mají přednastavené parametry výrobcem, třetí mód si můžete pomocí dodávaného softwaru (kompatibilní s PC i MAC) předkonfigurovat přesně dle vašich představ.

Dlouhým stiskem aktivačního tlačítka kameru zapneme, a ta se okamžitě začne chovat dle módu, který má nastavený. Pro vypnutí kamery opět dlouze stiskneme aktivační tlačítko.

Obsah balení

 • špionážní kamera s detekcí pohybu a nočním viděním Secutek MK96
 • 5V DC napájecí adaptér
 • USB 2.0 kabel
 • český návod k obsluze
 TIP 

UPOZORNĚNÍ KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit paměťovou kartu micro SD Class 10 s kapacitou 64GB.

Parametry

Pracovní režimy nahrávání při detekci pohybu
nahrávání při detekci hluku
nahrávání při detekci vibrací
nahrávání dle časového rozvrhu
Kamera úhel záběru 160° stupňů
světelná citlivost 1.3V/lux-sec
Nahrávky rozlišení 1280x720px (1min - 65MB)
rozlišení 640x360px (1 min - 20MB)
označení datem a časem
formát .AVI
Mikrofon interní
citlivost do 5 metrů
Baterie a výdrž 3.7V Li-Ion 2400mAh
výdrž při nahrávání až 24 hodin
výdrž v pohotovostním režimu až 180 dní

možnost provozu během dobíjení
Spotřeba 100mA při nahrávání
0.5mA v pohotovostním režimu
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 3 hodiny
Automatická aktivace pohybovým senzorem
hlukovým senzorem
vibračním senzorem
časovým rozvrhem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení ne
Konektivita USB 2.0
Paměť externí
micro SD až 64GB
Rozměry 110 x 60 x 21mm
Komunikace a obsluha posuvným přepínačem
konfigurace přes PC / MAC software
Počet kamer 1
Způsob napájení Kombinované

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Špionážní kamera s detektorem pohybu Secutek MK96

Špionážní kamera s detektorem pohybu Secutek MK96

Rozlišení 1280x720px; detekce pohybu, hluku či vibrací; noční vidění do 5ti metrů; až 20 hodin kontinuálního záznamu či až 5 měsíců v pohotovostním režimu; podpora 64GB micro SD; 160° široký úhel záběru

29 dalších produktů ve stejné kategorii: