Bezdrátová nabíječka se skrytou kamerou Secutek MDCFC01

Kód skladu: BK105

Dostupnost eshop: Není skladem

3 995 Kč s DPH

Více informací

BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA SE SKRYTOU KAMEROU SECUTEK MDCFC01

Bezdrátová nabíječka se skrytou kamerou Secutek MDCFC01 vám umožní nabít vaše bezdrátová zařízení a současně díky zabudované skryté WiFi kameře ohlídá dění ve vašem bytě nebo kanceláři. Disponuje kompaktními rozměry a nenápadným vzhledem a zapadne tak do jakéhokoli interiéru. Objektiv skryté kamery i přísvit pro noční vidění jsou dokonale ukryté pod kouřovým sklem, nemusíte se tak bát, že byste touto bezdrátovou nabíječkou vzbudili podezření.

Skrytá kamera s nočním viděním až do vzdálenosti 8 metrů zabírá úhel 130°, nahrává až ve 4K rozlišení a v případě detekce pohybu obdržíte push notifikaci na váš smartphone. Pořízené záznamy se ukládají volitelně buď na vloženou microSD kartu o maximální kapacitě 128GB nebo přímo do vašeho telefonu a díky podpoře Wi-Fi připojení můžete veškeré dění před kamerou sledovat vzdáleně na vašem smartphonu.

Kamera je vybavena detekcí pohybu, která odhalí každého vetřelce ve sledované místnosti. Přístroj automaticky spustí nahrávání. Připojíte se k němu přes WiFi síť a vaši domácnost tak budete mít pod kontrolou.

Bezdrátová nabíječka je vybavena jedním extra USB portem, který umožní nabíjet mobilní telefon i klasickou cestou skrze kabel. Můžete tak nabíjet dva telefony současně (jeden bezdrátově a jeden přes kabel).

Možné scénáře k použití:

 • Odhalí vetřelce ve vašem soukromí.
 • Jako spolehlivá domácí chůva dohlédne na bezpečnost vašich dětí.
 • Nenápadně zaznamená jednání ve vaší kanceláři pro pozdější využití.
 • odhalí škodnou ve vašem skladu či provozovně


80f26bede64f31a9d0240f5b23961fdf.jpg544ab2cffa5b0a8349dc099f31523aca.jpg4387ea235b498c21856aafedabf6d0bb.jpg

Funkce a vlastnosti otočné skryté Wi-Fi kamery:

 • 4K kvalita záznamu
  Videa ve Full HD kvalitě s rozlišením 3840x2160px jsou nahrávána ve snímkové frekvenci 30 fps. Zorný úhel kamery je 130°.
 • Sledovací kamera s WiFi
  Díky Wi-Fi připojení můžete být s kamerou neustále ve spojení. Komunikace s přístrojem, ovládání funkcí i prohlížení záznamů je možné z chytrého telefonu, tabletu nebo PC.
 • Detekce pohybu
  Kromě funkce cyklického natáčení umí kamera začít pracovat až ve chvíli, kdy vetřelec pronikne do vaší domácnosti. Detektor pohybu automaticky spustí nahrávání a vám odešle okamžité upozornění.
 • Podpora 128GB paměťových karet
  Přistroj podporuje paměťové Micro SD / TF karty s maximální kapacitou až 128 GB. Video ve formátu AVI o délce jedné minuty zabere okolo 40 MB. Na jednu kartu tedy nahrajete dlouhé hodiny kvalitního záznamu.
 • Příklady kompatibility bezdrátové nabíječky
  10W: Samsung Galaxy S20 / S10 / S9 / S8 / S7 / S6; Note 10 / 9 / 8 / 7 apod. 7.5W: iPhone SE (2020) /11 / XS / XR / X / 8 apod. ​5W: Air Pods / Galaxy Buds a jiná zařízení podporující bezdrátové nabíjení Qi.
 • Podpora P2P
  Díky podpoře P2P technologie je nastavení kamery velmi snadné, a z pravidla nevyžaduje nijak zasahovat do nastavení vašeho routeru.
 • Moderní, nenápadný design
  Přístroj je navržen v jednoduchém, univerzálním designu a působí jako nenápadný doplněk do moderní chytré domácnosti či kanceláře.
 • Kompatibilita
  Software kamery je kompatibilní Android / iOS telefony. Pracuje s běžně dostupnými softwarem pro přehrávání.
 • TOP produkt
  Nenápadný design. Univerzální možnost použití. Dlouhá výdrž z vlastní baterie, či možnost živého náhledu a obsluhy přes internet prostřednictvím velmi výkonné aplikace Pro iCam v kobinaci s velmi přívětivou cenou činí z přístroje Secutek MDCFC01 jeden z TOP produktů v naší nabídce.

Jak skrytá Wi-Fi kamera funguje

 1. K Wi-Fi kameře se snadno připojíte ze vzdáleného chytrého přístroje přes aplikaci Camama APP dostupné ke stažení na App Store nebo Google Play.
 2. Přístup ke kameře je bezpečně chráněn vaším vlastním heslem.
 3. Camam APP umožňuje nastavení a práci s více kamerami současně, konfiguraci při práci s SD kartou a další pokročilá nastavení.
 4. Kameru lze kdykoliv resetovat zpět do továrního nastavení.

Aplikace Camama

Skrze mobilní aplikaci Camama, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení skryté WiFi kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

Ukládání může probíhat na paměťovou kartu uvnitř WiFi kamery, přímo do vašeho mobilu. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Nastavení alarmů

Skrytá WiFi kamera se záznamem Secutek MDCFC01, umožňuje nastavení několika typů inteligentních alarmů. Mezi nejzajímavější patří alarm prostřednictívm push notifikace do mobilu, která obsahuje několik náhledových obrázků. Pokud se vám zachycené snímky budou zdát podezřelé, můžete okamžitě přejít k živému přenosu videa. Otočná kamera zajistí, že se budete moci diskrétně rozhlédnout po celé místnosti, a ověřit si stav.

Alternativní produkty

Nevyhovuje-li vám kamera Secutek MDCFC01, pak vás možná osloví jiné špionážní WiFi kamery z naší nabídky. Konkrétně například Otočná WiFi kamera v budíku Secutek WIP-10. Potřebujete nahrávat i v noci? Podívejte se na naše skryté kamery s nočním viděním.

Obsah balení

 • Bezdrátová nabíječka se skrytou kamerou Secutek MDCFC01
 • USB kabel
 • Uživatelský manuál

Adaptér a Micro SD karta není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit Micro SD kartu.

Parametry

Pracovní režimy Obrazová detekce pohybu
Nahrávání při detekci pohybu
Nahrávání dle rozvrhu
Úhel záběru Úhel záběru 130°
Nahrávky rozlišení 4K (3840x2160px)
označení datem a časem
formát .AVI
Mikrofon citlivost do 5 - 8 metrů
Baterie a výdrž možnost non-stop provozu během dobíjení
Automatická aktivace pohybem
časovým spínačem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednictvím mobilní aplikace Camama
Konektivita WiFi
mini USB
Paměť externí
až 128GB micro SD
Váha 135g
Rozměry 130 × 70 × 30 mm
Komunikace a obsluha iOS / Android - aplikace Camama
Pracovní teplota -10 - 55℃
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Vzdálený přístup přes smartphone Ano
Noční vidění Ano

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Bezdrátová nabíječka se skrytou kamerou Secutek MDCFC01

Bezdrátová nabíječka se skrytou kamerou Secutek MDCFC01

Bezdrátová nabíječka ukrývající skrytou kamerou se 4K rozlišením a možností vzdáleného sledování přes mobilní aplikaci. Podporuje micro SD kartu až 128GB, disponuje detekcí pohybu a nočním viděním.

Příslušenství

19 dalších produktů ve stejné kategorii: