Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08 s extrémní výdrží

Kód skladu: SECU08-N

Dostupnost eshop:

3-4ks skladem

Na prodejně v Praze: Dnes od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

5 995 Kč s DPH

Více informací

Skrytá kamera v PIR čidle s výdrží až 30 dní

Pro dlouhodobé sledování objektu bez možnosti napájení z el. sítě budete jen velmi těžko hledat vhodnější produkt než PIR čidlo s kamerou, či jinou kameru z řady Secutron UltraLife. Použitím PIR pohybového senzoru bylo dosaženo přibližně 40x nižší spotřeby energie, než mají běžné minikamery. V kombinaci s vysoko-kapacitním Li-Pol akumulátorem je dosaženo neskutečné výdrže až 30 dní bez dobíjení.

Pořízené záznamy jsou ukládány na micro SD kartu s kapacitou až 32GB. Pomocí OSD menu můžeme v kameře nastavit aktuální datum a čas, délku nahrávek, automatické přemazávání nejstarších záznamů, či rozlišení videa.

Mezi hlavní přednosti kamery v PIR čidle UL-08, patří dlouhá výdrž z vlastní baterie a velmi snadná a rychlá instalace, bez nutnosti rozvádění kabelů. Špionážní kamery z řady Secutron UltraLife patří nejlepší produkty ve své třídě na světě.

 TIP 

NOVÝ MODEL V NAŠÍ NABÍDCE S WIFI A KOMUNIKACÍ PŘES INTERNET
V současné době máme v nabídce i novou verzi tohoto produktu obsahující nízkospotřebový WiFi modul umožňující vzdálený dohled přes internet. Podívejte se na nový model Secutron UL-08W.

Možné scénáře použití

 • monitorování chaty, stodoly či kůlny, kde není zavedena elektřina
 • odhalení zloděje působícího ve skladovacích prostorech firmy
 • zdokumentování pohybu zájmových osob

Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLifeSkrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife

Funkce a vlastnosti kamery v PIR čidle UL-08

 • Extrémně dlouhá výdrž

  Skrytá kamera v PIR čidle je vybavena pohybovým senzorem, který snižuje spotřebu v klidovém režimu na pouhých 7mA. Použitím 5500mAh Li-Pol baterie je tak docíleno výdrže více než 30 dní bez dobíjení, což je hodnota se kterou se nemohou porovnávat žádné konkurenční špionážní kamery, vyjma jiných modelů z řady Secutron UltraLife. Kamera může nahrávat i během dobíjení.

 • Perfektní kamufláž
  Tělo běžného PIR čidla umožňuje zcela diskrétní montáž skryté kamery v prodejnách, kancelářích, chodbách, skladech či obchodních prostorech. Na všech těchto umístěch se lidé s pohybovými senzory potkávají velice běžně, a mezi funkčními pohybovými senzory se tak špionážní kamera v PIR čidle velmi snadno schová.
 • PIR pohybový senzor
  Detekce pohybu pomocí PIR senzoru je zcela spolehlivá a funguje do vzdálenosti přibližně 7 - 10 metrů. Kromě vysoké spolehlivosti detekce umožňuje PIR pohybový senzor až 40x snížit spotřebu energie.
 • Záznamy v HD kvalitě
  Čidlo je vybaveno 1Mpix CMOS snímačem, umožňujícím záznam v rozlišení 1280x720px. Úhel záběru skryté minikamery je 70°. V případě potřeby je možné rozlišení snížit na 720x480px či 640x480px. Video záznam probíhá včetně zvukové stopy.
 • Podpora až 32GB micro SD karet
  Veškeré záznamy jsou ukládány na paměťovou kartu až do kapacity 32GB, kterou je možné snadno z kamery vyjmout na její zadní straně. V HD rozlišení můžeme uložit až 9 hodin nahrávek. Při snížení kvalitě je to až 7x více.
 • 5 pracovních módů
  Jedná se o detekci pohybu pomocí PIR / detekci pohybu obrazovou / kontinuální nahrávání / manuální pořizování fotografií / nahrávání samotného zvuku.
 • OSD menu
  Po připojení kamery pomocí dodávaného video kabelu do TV či monitoru, můžeme vstoupit do OSD menu zařízení, ve kterém lze nastavit například aktuální datum a čas, délku či rozlišení nahrávek, nebo povolit či zakázat nahrávání v nekonečné smyčce. Na monitoru si můžeme pustit obraz z kamery v reálném čase, což nám usnadní správné nasměrování kamery.
 • Otočný kloub
  Díky otočnému kloubu můžeme čidlo snadno nasměrovat tak, aby skrytá kamera zabírala přesně to co potřebujeme.

Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife

Jak skrytá kamera v PIR čidle UL-08 funguje

PIR čidlo je vybaveno vysokokapacitní Li-Pol baterií, kterou před použitím doporučujeme nechat dobít po dobu alespoň 6ti hodin. Před tím, než aktivujeme záznam je nutné vložit do micro SD slotu na zadní straně kamery paměťovou kartu. Následně můžeme přístroj ovládat pomocí dálkového ovladače, na kterém můžeme zvolit různé pracovní režimy.

Režim softwarové detekce pohybu 

Tento pracovní mód aktivujeme stiskem tlačítka s obrázkem postavy a kamery. Vyhodnotí-li skrytá kamera, že došlo k pohybu, aktivuje nahrávání a červená dioda 3x zabliká. V tomto režimu probíhá aktivace nahrávání takřk bez jakéhokoliv zpoždění.

Režim detekce pohybu pomocí PIR senzoru

Chceme-li docílit co nejdelší výdrže, je "PIR mód" tou nejlepší variantou. V tomto režimu dosahuje výdrž na jedno nabití až 30ti dní. Režim aktivujeme tlačítkem "PIR". Spuštění nahrávání je signalizováno velmi diskrétně, pouhým zhasnutím zelené diody.

Režim fotografií

Stisknutím tlačíke s obrázkem fotoaparátu je možné pořizovat jednotlivé fotografie.

Režim nepřetržitého nahrávání

Potřebujeme-li mít nepřetržitý záznam celého dne, může skrytá kamera v PIR čidle nepřetržitě nahrávat až 20 hodin. Manuálně aktivovat nahrávání můžeme také například před důležitou schůzkou, kterou chceme zaznamenat.

Režim samotného audio záznamu

V případě, že video záznam není důležitý, můžeme manuálně aktivovat nahrávání samotného zvuku, a to stiskem tlačítka se symbolem mikrofonu.

Nastavení aktuálního data a času a změna parametrů

Aktuální datum a čas, kterým budou záznamy označovány můžeme nastavit přes OSD menu kamery. Stačí připojit dodávaný video kabel do video výstupu na horní části PIR čidla a propojit ho s televizí či monitorem. Stiskem tlačítka MENU na dálkovém ovladači vstoupíme do menu, kde můžeme aktuální datum a čas nastavit. Můžeme zde také měnit další parametry.

Montáž skryté kamery

V případě, že potřebujeme skrytou kameru rychle připevnit na cílovou lokaci, můžeme použít 3M nalepovací suché zipy, které jsou součástí balení. Bude-li kamera v PIR čidle na jednom místě po delší dobu, doporučujeme ale spíše použít hmoždiny.

Obsah balení:

 • skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08
 • 3M lepící suchý zip, pro rychlou montáž
 • DC 5V 1A napájecí adaptér
 • video kabel
 TIP 

UPOZORNĚNÍ KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit paměťovou kartu micro SD Class 10 32GB.

Parametry

Pracovní režimy detekce pohybu PIR senzorem
obrazová detekce pohybu
kontinuální nahrávání
samotný audio záznam
fotografie

nahrávání ve smyčce ON / OFF
Kamera 1Mpix CMOS snímač
úhel záběru 70°
objektiv 3.6mm
světelná citlivost 1 Lux
Nahrávky rozlišení 1280x720px (3.6GB/1h) / 720x480px / 640x480px (0.5GB/1h)

.AVI formát videonahrávek
.JPEG formát fotografií

dělení nahrávek po 1 / 3 / 5 / 10 / 15 / 30 minutách

označení nahrávek datem a časem ON / OFF
Mikrofon citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž 3.7V 5500mAh Li-Pol
výdrž až 30 dní v PIR módu
výdrž až 20 hodin nepřetržitého nahrávání
Spotřeba 7mA - PIR mód
200 - 250mA - obrazová detekce pohybu
200 - 250mA - nahrávání
Napájení DC 5V 1A
doba nabíjení 6 hodin
Automatická aktivace pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení po připojení video kabelu
Paměť externí
micro SD až 32GB
Rozměry 107 x 58 x 45mm
Komunikace a obsluha dálkovým ovladačem
OSD menu
Počet kamer 1
Způsob napájení Vlastní baterie

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08 s extrémní výdrží

Skrytá kamera v PIR čidle Secutron UltraLife UL-08 s extrémní výdrží

Výdrž baterie až 30 dní; PIR pohybový senzor; 1280x720px rozlišení; módy - PIR / detekce pohybu / foto / audio; montáž na otočném kloubu; 5500mAh akumulátor; ovládání dálkovým ovladačem

Příslušenství

29 dalších produktů ve stejné kategorii: