Skrytá kamera ve flash disku Esonic CAM-U7 s otočnou kamerou a detekcí pohybu

Kód skladu: MK108

Dostupnost eshop:

3-4ks skladem

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

2 995 Kč s DPH

Více informací

Skrytá kamera ve flash disku CAM-U7

Špionážní minikamera Esonic CAM-U7 nám umožní diskrétně monitorovat zájmový prostor ve vysoké obrazové i zvukové kvalitě. Objektiv kamery je možné otáčet v rozsahu 90°, což nám umožní kameru nasměrovat přesně tak, jak potřebujeme. Pořízené záběry jsou ukládány na micro SD paměťovou kartu až do kapacity 128GB, která pojme přibližně 20 hodin nahrávek. Interní akumulátor umožní kameře nahrávat po dobu až 120 minut. V režimu detekce výdrž dosahuje až 4 hodin.

CAM-U7 nabízí prvotřnídní kvalitu zpracování a velmi dobré technické parametry. Značnou výhodou je možnost nahrávání během dobíjení z USB portu na PC či notebooku, kdy může probíhat nahrávání po neomezeně dlouhou dobu, až do zaplnění paměti.

Možné scénáře použití:

 • nahrávání kancelářských prostor po dobu naší nepřítomnosti
 • diskrétní nahrávání schůzek
 • zajišťování podkladů pro soudní řízení

Funkce a parametry kamery CAM-U7

 • Miniaturní otočná kamera
  Esonic CAM-U7 je vybavena kvalitním CMOS snímačem s nízkou hladinou šumů, který záznamenává obraz ve velmi vysoké kvalitě 720p. Objektiv kamery je možné otáčet v rozsahu 90° pro zajištění optimálního záběru.
 • Citlivý mikrofon s AGC
  Aby byl výsledný záznam perfektní, musí být kvalitní nejen obrazový, ale i zvukový záznam. Toho je docíleno použitím kvalitního mikrofonu s AGC obvodem pro automatické řízení hlasitosti v závislosti na vzdálenosti od zdroje zvuku. Zvuková stopa je ukládána v kvalitě 128kbps.
 • Detekce pohybu
  Minikamera CAM-U7 disponuje dvěma pracovními módy - kontinuální nahrávání / detekce pohybu. V režimu detekce pohybu kamera nahrává pouze, když zaznamená pohyb, čímž dochází k úspoře paměti a přibližně dvojnásobnému prodloužení pracovní doby.
 • Spolehlivá obsluha
  Jak již je u společnosti Esonic zvykem, je ovládání minikamery naprosto jednoduché a spolehlivé. Stará se o něj miniaturní 3-polohový přepínač, který umožňuje spuštění kontinuálního nahrávání, nahrávání aktivovaného pohybem, či vypnout zařízení.
 • Dlouhá doba práce
  CAM-U7 je vybaveno procesorem s nízkou spotřebou, díky kterému vydrží baterie až 2 hodiny nepřetržitého nahrávání. V režimu detekce pohybu je doba práce prodloužena až na 4 hodiny.
 • Možnost nahrávání během dobíjení
  Většina minikamer není schopna pracovat během toho co se dobíjí. CAM-U7 má v tomto velkou konkurenční výhodu. Díky kamufláži připomínající flash disk, můžete kameru zapojit například do notebooku, ze kterého se bude zařízení neustále dobíjet, a zároveň monitorovat své okolí bez přitahování pozornosti třetích osob. V kombinaci s detekcí pohybu může takto kamera hlídat zájmové prostory po neomezeně dlouhou dobu.
 • Podpora až 128GB micro SD
  Ukládání dat probíhá na micro SD kartu až do kapacity 128GB, na kterou je možné uložit až 20 hodin nahrávek.
 • Značení nahrávek datem a časem pořízení
  Veškeré nahrávky obsahují tzv. časovou známku, která usnadňuje pozdější vyhodnocování materiálů a zároveň zvyšuje jejich věrohodnost díky zkomplikování manipulace.
 • Nejvyšší kvalita zpracování
  Producentem CAM-U7 je Korejská společnost Esonic, která je celosvětově uznávanou kapacitou v oboru záznamových zařízení.

Esonic CAM-U7

Esonic CAM-U7Esonic CAM-U7

Jak minikamera CAM-U7 funguje

Zařízení je vybaveno 3.7V 320mAh Li-Pol akumulátorem. Před použitím doporučujeme zařízení dobít, alespoň po dobu dvou hodin. Během dobíjení bude svítit červená dioda, která v okamžiku plného dobití začne blikat. Po odejmutí krytu USB konektoru, najdete ukrytý slot na paměťovou kartu, do kterého je možné vložit micro SD až do kapacity 128GB. Pod USB konektorem nalezneme také 3-polohový přepínač, kterým je možné kameru ovládat.

Esonic CAM-U7 - ovládací diagram

Aktivace kontinuálního nahrávání

Posunutím přepínače k symbolu plné čáry aktivujeme kontinuální nahrávání. V tomto režimu začne kamera nepřetržitě nahrávat, až do zaplnění paměti či vybití baterie. Jednotlivé nahrávky jsou rozdělovány po 10ti-minutových úsecích.

Výdrž baterie v režimu kontinuálního nahrávání:

 • 2 hodiny z vlastní baterie
 • 5 hodin při použití externího bateriového boxu

Aktivace detekce pohybu

Posuneme-li přepínač k symbolu teček, aktivuje se režim detekce pohybu. V tomto režimu spustí kamera nahrávání pouze ve chvíli, kdy zaregistruje pohyb. Kamera bude nahrávat po dobu 10ti minut, a následně se přepne do pohotovostního režimu, dokud opět nezaznamená pohyb.

Výdrž baterie v pohotovostním módu režimu detekce pohybu:

 • 4 hodiny z vlastní baterie
 • 10 hodin při použití externího bateriového boxu

Pozn.: Doba výdrže se poměrově zkracuje při záznamu nahrávky.

Vypnutí kamery

Vypnutí provedeme posunutím přepínače do středové polohy. Veškeré probíhající záznamy se před vypnutím automaticky uloží.

Nahrávání během dobíjení z PC / laptopu

Chceme-li použít CAM-U7 pro dlouhodobější nahrávání, můžeme ji připojit k napájení z PC či notebooku. V tomto případě je nutné spustit nahrávání před samotným připojením USB portu. Nahrávání poté bude probíhat po časově neomezenou dobu, až do zaplnění paměti.

Obsah balení:

 • diktafon ve flash disku CAM-07
 • externí bateriový box
 • stojánek na externí bateriový box
 • AJ návod
 TIP 

UPOZORNĚNÍ KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit paměťovou kartu micro SD Class 10 s kapacitou 32GB.

Parametry

Pracovní režimy kontinuální nahrávání
detekce pohybu
Kamera 1.3Mpix CMOS
úhel záběru 61°
minimální osvětlení 1 Lux
pinhole objektiv 0.6mm
Nahrávky rozlišení 1280x720px@25FPS
kvalita zvuku 128kbps

označení datem a časem
.AVI formát záznamu
Mikrofon interní s AGC
citlivost do 7 metrů
Baterie a výdrž 3.7V 320mAh Li-Pol
výdrž až 2 hodiny nepřetržitého nahrávání
výdrž až 4 hodiny v režimu detekce pohybu
Spotřeba 80mA - pohotovostní režim detekce pohybu
160mA - probíhající záznam
Napájení DC 5V 1000mA
doba nabíjení 2 hodiny
Automatická aktivace Ano - pohybem
Konektivita USB 2.0
micro SD slot
Paměť externí
micro SD až 128GB
Váha 22g
Rozměry 82 × 26 × 13,5 mm

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skrytá kamera ve flash disku Esonic CAM-U7 s otočnou kamerou a detekcí pohybu

Skrytá kamera ve flash disku Esonic CAM-U7 s otočnou kamerou a detekcí pohybu

HD rozlišení 1280x720px; otočná kamera; detekce pohybu; výdrž baterie až 10 hodin; citlivý mikrofon; podpora; podpora až 128GB micro SD; snadná obsluha; diskrétní design

29 dalších produktů ve stejné kategorii: