Poznáte nevěru u svého partnera?

Poznáte nevěru u svého partnera?

Každý muž má mimo vlastní vztah ještě několik milenek, žena pak alespoň jednoho milence. Podle amerických vědců se jedná o naprosto přirozený fakt, který vychází z našich genetických předpokladů. Nevěra se s námi táhne od dob, kdy jsme byli primáty, a v přírodě je prý zcela přirozená.

Reálný život se naštěstí neřídí výsledky americké vědy. To ale neznamená, že se nevěra nemusí týkat zrovna vás a vašeho partnerství.

Víte, jak si ověřit, zda s vámi váš partner či vaše partnerka hraje otevřenou a čistou hru?

Jednorázovky:

Vlastně se nic nestalo? Speciálně pikantním případem nevěry bývají náhodné jednorázové „úlety“. Ty bývají některými označovány za „bezvýznamné“ a tomu tak nějak odpovídá i náročnost jejich odhalení. Prozradit je může hlavně partnerova nedbalost. U pánůto jsou třeba dámské vlasy nebo rtěnka na košili.

Předvídání takových situací bývá dosti složité a někdy může tak trochu hraničit s extrémní žárlivostí.

Bokovky: Miluji tě, ale...

Co když ale úlet přeroste v nějakou formu vztahu paralelního s tím partnerským, tedy tzv. „bokovku“? Ta přitom nemusí být motivována pouze sexuálně, ale často už také citově.

Pak je otázkou spíše pro samotnou nevěrnou osobu, jestli s celou záležitostí nejít sám od sebe ven. Ne každý ale k něčemu takovému sebere odvahu. Tím spíše, pokud je v sázce i majetek nebo rodinné zázemí. Jak z toho tedy ven?

3 symptomy nemoci zvané nevěra

Být stále mlád Začal si váš partner prozpěvovat nebo jste u něj zaznamenali jistý výskyt zasněných pohledů? Pořídil si nově něco pěkného na sebe? Se zvýšeným důrazem o sebe dbá?

A znamená to snad nevěru, nebo se cítí spokojeně z nějakého jiného důvodu?

Mobilní tajnůstkář

Při každém zazvonění telefonu se k němu nervózně vrhne. Pak setrvá s telefonem v ruce v takové pozici, abyste neměli možnost ani na vteřinu zahlédnout displej.

Dost možná tím skrývá komunikaci s někým, o kom byste rozhodně neměli vědět. Ale třeba vám jen zařizuje překvapení k významnému jubileu. A navíc – není snad ochrana vlastního soukromí naprosto přirozená?

Mašina na lásku, ale ne s vámi

Partnerova aktivita mimo území vaší ložnice se dost možná projeví na jeho sníženém sexuálním apetitu vůči vaší osobě. Je tedy skutečně dán fyzickou nebo psychickou únavou, jak vám tvrdí? Problémem v práci? Nebo se jedná o přirozené vyústění po letech vztahu?

Tak je to tedy nevěra nebo ne?

Ani při souhře všech výše uvedených vodítek si nikdy nemůžete být stoprocentně jistí, dokud vše náhodně nepraskne nebo se partner sám nepřizná.

Existují ale vůbec nějaké stoprocentně průkazné možnosti? Troufáme si tvrdit, že s vhodnou špionážní technikou s téměř profesionální přesností ano.

Špionáž mobilního telefonu

Počet nevěr odhalených tak, že někdo partnerovi v nepozorované chvíli prostě sáhnul do telefonu, zřejmě dosáhl svého historického maxima. Nepromazané zprávy nebo výpisy hovorů si dnes každý, alespoň trochu důvtipný nevěrník jistě ohlídá.

Mobilní telefon přesto dál zůstává prostředkem, kde se projevy citů nebo domluvy schůzek i mimo partnerský vztah vyskytují nejčastěji.

Řešení?

Aplikace Mobilšpión vám zajistí přístup ke všem informacím v cílovém mobilu v reálném čase. Tedy ještě předtím, než stihne promazat kompromitující záznamy a začne se před vámi tvářit jakoby nic. Aplikace vám totiž zobrazí všechny přijaté, odeslané a dokonce i rozepsané SMS na zařízení, a všechny tyto informace ukládá na zabezpečený server, kde zůstávají i po vymazanání z telefonu. Umí sledovat veškeré hovory a díky propojení s adresářem vám zobrazí nejen jméno, pod jakým je kontakt uložen, ale také jakoukoli jinou komunikaci (SMS nebo výpisy dřívějších hovorů).

Sledování polohy

Už zase se váš partner zdržel v práci? Na nákupech? Na návštěvě u nejlepšího kamaráda nebo kamarádky? Neodkladně musí dvakrát, třikrát týdně zmizet...prostě někam?!

Zjistit, kde se v danou chvíli opravdu nachází, dnes naštěstí není žádný problém. Sledovat polohu umí mobilní aplikace Mobilšpión také. Jednoduchá instalace vám nezabere více než pět minut, které ovšem budete muset strávit s cílovým telefonem nepozorovaně.

Další jednoduchou možností, pro ověření polohy jsou GPS lokátory - malá zařízení s vloženou SIM kartou, která v pravidtelném intervalu zaznamenávají svojí polohu, a odesílají ji na server, kde si můžete snadno podle konkrétního data a času vyfiltrovat, kde se zařízení v daný okamžik vyskytovalo. GPS lokátor je možné díky integrovaným magnetům umístit například na podvozek automobilu.

Monitorujte ložnici

Přiběhnout domů ze služební cesty a prohledávat skříně? Dívat se pod postel nebo kontrolovat balkón, jestli tam polonahý milenec nepřešlapuje s oblečením v náručí?

Jsme přesvědčeni, že v dnešní době lze nevěru odhalit i méně melodramaticky. Třeba monitorováním prostorů, kde máte podezření, že k takové nevěře dochází.

Stolní hodiny Lawmate se skrytou IP kamerou nabízí možnost sledovat ložnici nebo jinou místnost přes internet, a to i ve vašem mobilním telefonu s Androidem nebo iOS. Umožňuje spuštění natáčení při detekci pohybu či nahrávání ve smyčce.

Nic není ztraceno ani v případě, kdy je vaše partnerka či partner při tom všem přeci jenom trochu stydlivější. Hodiny disponují infračerveným přisvícením, díky kterému umí pořídit záznam i v naprosté tmě. Čočka i reproduktor jsou navíc spolehlivě maskovány a jejich odhalení je bez demontáže vnějšího krytu naprosto nemožné. Vaše drahá polovička si tak bude moct pouze pochvalovat, jaké pěkné hodiny jste to do vašeho bytu pořídili.

Pokud bude mít jenom trochu černé svědomí, je možnost, že si vás takovou neprozíravou chválou bude snažit poněkud předcházet, celkem dost pravděpodobná.

V souvislosti s monitorováním prostor by vás mohla zajímat kategorie špionážní minikamery, kde najdete celou řadu šikovně ukrytých kamerek.

Co se jednou vysloví...

Však to znáte.

Zvukovou nahrávku z partnerových hovorů za zavřenými dveřmi pořídíte důkladně ukrytým diktafonem s možností odposlechu v reálném čase. Zařízení má vlastní SIM kartu a zvuky můžete po zavolání na přidělené číslo poslouchat přímo na svém mobilu. Ještě nenápadněji možná bude působit diktafon MQ-U350 ukrytý ve flash disku. Kvalitní záznam se na něm spustí hlasovou aktivací a zvukovou nahrávku pořídí i ze vzdálenosti 10 m.

Výdrž při nahrávání na jedno nabití baterie je až 20 hodin a zařízení navíc funguje jako opravdová flashka s kapacitou 8 GB. Necháte ji položenou jen tak někde bokem v partnerově pracovně, nebo mu ji s sebou dáte, až půjde do práce. Když už tam tráví tolik přesčasů, může přece na firemní kopírce vytisknout nějaká data také vám. V naší nabídce najdete i další špionážní diktafony.

Zanechte odpověď

Všechna pole jsou povinná

Jméno:
Email: (Nebude zveřejněno)
Komentář: