Špionážní kamera s PIR senzorem v meteostanici LawMate PV-TM10

Kód skladu: MK26

Dostupnost eshop: Není skladem

6 495 Kč s DPH

Více informací

HD špionážní kamera do bytu či kanceláře s dlouhou výdrží

Špionážní kamera LawMate PV-TM10, patří mezi velmi oblíbené skryté kamery zejména díky vysoké flexibilitě použití, jednoduché instalaci a dlouhé výdrži z vlastní baterie. Meteostanice je dodávána spolu s jedním podstavcem, pro položení na stůl či poličku, a jedním úchytem na stěnu. Vzhled špionážní kamery je zcela nenápadný, a umožňuje tak zcela diskrétní činnost. Rekordér je vybaven důmyslně kamuflovaným PIR detektorem pohybu, který zajišťuje spolehlivou aktivaci nahrávání a nízkou spotřebu energie v pohotovostním režimu, kdy doba práce na jedno nabití dosahuje až 6ti dní.

Možné scénáře použití:

 • umístění na zeď do předsíně, pro monitorování bytu během pobytu na dovolené
 • hlídání kanceláře během nepřítomnosti
 • odhalení zloděje ve skladovacích prostorách

Funkce a vlastnosti špionážní kamery PV-TM10

 • Kvalitní kamera
  Špionážní kamera PV-TM10 je vybavena 1/4" CMOS 2MP senzorem umožňujícím zapisovat video v HD 720p rozlišení. Objektiv kamery o rozměru pouhých 0.6mm byl důmyslně ukryt na předním panelu stanice, odkud může nepozorovaně nahrávat místnost, ve které se nachází.
 • PIR detektor pohybu
  Integrovaný pohybový senzor PIR reaguje na tepelné změny, a je schopen zcela spolehlivě detekovat pohybující se osoby. Druhou funkcí senzoru je razantní snížení spotřeby energie až o 97% čímž je zásadním způsbem prodloužena výdrž baterie.
 • Velmi diskrétní zpracování
  Miniaturní objektiv kamery i PIR senzor jsou zakomponávany do čelního panelu tak, že nebudí žádnou nechtěnou pozornost třetích osob.
 • Spolehlivá obsluha
  Obsluha skryté kamery může být zcela intuitivně prováděna pomocí třech posuvných přepínačů, ukrytých na zadní straně meteostanice.
 • Dlouhá doba práce
  Rekordér PV-TM10 je vybaven výkonným 1400mAh Li-Pol akumulátorem, který umožní až 5 hodin nepřetržitého nahrávání, nebo až 6 dní v režimu detekce pohybu.
 • Citlivý mikrofon
  Videostopy jsou ukládány včetně zvuku, který je srozumitelný do vzdálenosti přibližně 5ti metrů.
 • Podpora micro SD do 16GB
  Ukládání dat probíhá na micro SD kartu až do kapacity 16GB, na kterou je možné uložit přibližně 4 hodiny nahrávek v HD rozlišení.
 • Nejvyšší kvalita zpracování
  Producentem meteostanice s kamerou PV-TM10 je Taiwanská společnost LawMate, která je celosvětově uznávanou kapacitou v oboru špionážní techniky.

Jak špionážní kamera LawMate PV-TM10 funguje

Meteostanici lze postavit na stůl či pověsit na zeď pomocí speciálního držáku. Před tím, než začnete zařízení používat, ho je nutné nabít po dobu alespoň 3 hodin a vložit do něj micro SD kartu. Pro aktivaci nahrávání použijte skryté přepínače na zadní straně stanice, kterými je možné nastavit následující parametry:

 1. ON / OFF
 2. Video / Foto
 3. Detekce pohybu / Nepřetržité nahrávání

Potřebujete-li aby kamera hlídala prostor po dobu několika dní, použijte režim detekce pohybu, ve kterém mini kamera šetří energii a spustí nahrávání pouze, pokud PIR senzor detekuje pohyb. Naopak pokud se vám jedná například o skryté nahrání schůzky, pak bude vhodnější změnit režim na nepřetržité nahrávání.

Režim detekce pohybu

V tomto režimu je modul kamery zcela uspaný až do chvíle, kdy obdrží impulz od pohybového čidla. Následně kameře trvá 5-7 vteřin než se "probere" a spustí nahrávání 1-minutové sekvence, po jejímž ukončení se opět uspí, a případně znovu probere dalším impulzem z PIR čidla. Proto tento režim není příliš vhodný pro nahrávání delších, souvislých událostí, jako jsou například jednání a schůzky, protože mezi jednotlivými záznamy mohou vznikat několikavteřinové prodlevy.

Parametry

Pracovní režimy video
foto
nepřetržité nahrávání
detekce pohybu pomocí PIR
Kamera snímač 1/4” CMOS 2MP
objektiv F2,6mm
úhel záběru 59°
minimální osvětlení 3,3lx / F3,0
Nahrávky HD rozlišení 1280x720px
snímkovací frekvence 30FPS

označení datem a časem

HD: 1h / 4,2GB
VGA: 1h / 3,2GB

.AVI formát videozáznamů
.JPEG formát snímků
Mikrofon interní
citlivost přibližně do 5 metrů
Baterie a výdrž Li-Pol 3.7V 1400mAh

5 hodin nepřetržitého nahrávání
6 dní v PIR pohotovostním režimu
Spotřeba 200 - 250mA při natáčení
6 - 7mA v PIR pohotovostním režimu
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 3 hodiny
Automatická aktivace pohybovým senzorem
rychlost aktivace 5 - 7 vteřin
Konektivita USB 2.0
Paměť externí
micro SD do 16GB
Váha 214g
Rozměry 100 x 100 x 15mm
Komunikace a obsluha pomocí posuvných přepínačů

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Špionážní kamera s PIR senzorem v meteostanici LawMate PV-TM10

Špionážní kamera s PIR senzorem v meteostanici LawMate PV-TM10

Dlouhá výdrž až 5 hodin nahrávání / až 6 dní pohotovostní režim; aktivace PIR čidlem; rozlišení 1280x720px; úhel záběru 59°; podpora micro SD do 16GB;

3 dalších produktů ve stejné kategorii: