WiFi alarm Secutek GS-S3W

Kód skladu: ALA04

Dostupnost eshop: Není skladem

1 995 Kč s DPH

Více informací

Domácí WiFi alarm Secutek GS-S3W

Moderní WiFi alarm Secutek GS-S3W je uživatelsky přívětivý bezdrátový zabezpečovací systém, který můžete pohodlnně ovládat prostřednictvím vašeho chytrého mobilu. V balení kromě hlavní jednotky najdete i 2 bezdrátové senzory, které na jednu sadu baterií vydrží až 6 měsíců v provozu. Komunikace probíhá bezdrátově a k senzorům tak není potřeba rozvádět žádné kabely.

Jednotlivé senzory je možné v aplikaci pojmenovat, a při jejich aktivaci pak budete okamžitě vědět, kde událost nastala. Zároveň můžete každému senzoru nastavit specifické parametry, které můžete kdykoliv měnit.

Funkce a vlastnosti WiFi alarmu Secutek GS-S3W

 • Komunikace přes WiFi

  Do alarmu nemusíte vkládat SIM kartu, ani platit žádný poplatek za jeho provoz. Systém komunikuje jednoduše prostřednictvím WiFi sítě.

 • Obsluha z mobilního telefonu
  Pohodlnná obsluha z mobilního telefonu prostřednictvím aplikace Carener2. Při narušení objektu vás mobil okamžitě upozorní, a ukáže vám jaký senzor byl aktivován.
 • Chytrá upozornění
  Kromě upozornění při aktivaci určitého senzoru vás WiFi alarm může informovat i o celé řadě dalších událostí jako odpojení napájení, slabé baterie hlavní jednotky či senzorů či o opětovném připojení napájení.
 • Pojmenování jednotlivých zón
  Každému senzoru je možné přiřadit konkrétní jméno pro lepší orientaci.
 • Široké možnosti nastavení
  Každému senzoru je možné upravit jeho konkrétní nastavení. Například kouřovému senzoru nastavíte nonstop ochranu, aby spustil alarm nehledě na to, zda je zakódováno nebo ne. Magnetickému senzoru na vchodových dveřích můžete nastavit funkci zvonku, aby při otevření dveří hlavní jednotka udělala "ding dong". Pohybovému senzoru pak nastavíte, aby fungoval v běžném režimu alarmu.
 • Různé zóny
  Senzory je možné rozdělit do 3 různých zón. 24h ochrana, vhodná pro kouřové či záplavová čidla. 1st line, pro venkovní senzory, které budou aktivní ikdyž jste uvnitř domu. 2nd line, pro senzory umístěné uvnitř domu, které budou aktivní pouze během vaší nepřítomnosti.
 • Chytré automatizace
  WiFi alarm podporuje chytré automatizace, které si můžete detailně nastavit. V kombinaci s chytrou zásuvkou nebo relé, tak můžete například při aktivaci záplavového senzoru automaticky spustit čerpadlo. Při detekci pohybu v garáži automaticky rozsvítit světlo. Při narušení objektu aktivovat kamerový systém, další možné automatizace.
 • Záložní baterie
  Řídící jednotka zabezpečovacího systému je vybavena 1000mAh baterií, která udrží systém v provozu ještě několik hodin po odpojení elektřiny. Váš objekt tak bude chráněn i při výpadku proudu.

Jak domácí WiFi alarm funguje

Hlavní jednotku zapojíme do elektrické sítě a stáhneme si do mobilního telefonu aplikaci Carener2 pomocí které připojíme alarm k naší domácí WiFi síti. Následně spárujeme senzory s hlavní jednotkou, a umístíme je na požadované místo. Skrz mobilní aplikaci následně senzorům upravíme konkrétní nastavení, přiřadíme zónu, a pojmenujeme si je. 

Připojení alarmu k domácí WiFi síti

Alarm po zapnutí vysílá vlastní WiFi hotspot. K němu se připojíme a následně v mobilní aplikaci nastavíme parametry naší domácí sítě, ke které chceme, aby se alarm připojil. Jakmile se hlavní jednotka propojí s domácí sítí, budeme s ní již moci komunikovat prostřednictvím internetu odkudkoliv.

Spárování senzorů

Skrz mobilní aplikaci přepneme alarm do učícího režimu, a násldně v jeho blízkosti aktivujeme senzor. Řídící jednotka si zapamatuje jeho signál, a tím je párování hotové.

Nastavení automatizací

Automatizace nastavíme opět přes mobilní aplikaci. Nejprve nadefinujeme spouštěč, což může být buď nějaký ze senzorů, nebo určitý čas, a následně nastavíme akci, která má nastat. Např. aktivaci chytré zásuvky, nebo relé. Dále můžeme nastavit prodlevu, jak dlouho má být daná periferie aktivována.

Časté dotazy a odpovědi (FAQ)

Q: Jaká je maximální vzdálenost senzorů od hlavní jednotky
A: V optimálních podmíkách je maximální vzdálenost až 100 metrů. V závislosti na počtu či tloušťce stěn a dalších faktorech se maximální dosah snižuje. V případě nedostatečného pokrytí je možné použít opakovač signálu.

Q: Jak dlouhé je zpoždění od narušení objektu po obdržení notifikace na mobil?
A: Zpoždění závisí na kvalitě internetového připojení. Běžně je však menší než 5 vteřin. 

Q: Je možné k sadě připojit další senzory?
A: Ano, celkem je možné připojit až 30 senzorů. 

Obsah balení:

 • WiFi alarm Secutek GS-S3W
 • bezdrátový magnetický senzor na dveře či okna
 • PIR pohybový senzor
 • napájecí adaptér
 • 2x dálkový ovladač

Parametry

Pracovní režimy Disarm
Home Arm
Away Arm
Baterie a výdrž záložní 1000mAh
výdrž až 5h při výpadku proudu
Napájení DC 12V
Konektivita WiFi
Komunikace a obsluha mobilní aplikace Carener2 pro iOS / Android
podpora komunikace v lokální síti i přes internet
Způsob napájení senzory z vlastní baterie
hlavní jednotka ze sítě
Zóny 24h - pro senzory, které jsou neustále aktivní
1st line - vhodné pro venkovní senzory
2nd line - vhodné pro senzory v interiéru
Maximální počet senzorů 30

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

WiFi alarm Secutek GS-S3W

WiFi alarm Secutek GS-S3W

WiFi alarm; mobilní aplikace Carener2 pro iOS i Android; možno připojit až 30 bezdrátových senzorů; smart funkce; funkce dveřního zvonku; výdrž senzorů až 6 měsíců bez dobíjení; upozornění na nízký stav baterie senzorů; kompatibilní s relé a chytrými zásuvkami; vestavěný reproduktor a mikrofon; záložní 1000mAh baterie

6 dalších produktů ve stejné kategorii: