Mini IP kamera ve stolních hodinách Secutek WIP-28

BK50

Nový produkt

2 995 Kč s DPH

Více informací

Mini IP kamera ve stolních hodinách

Stolní hodiny s Wi-Fi kamerou a detektorem pohybu pohlídají kromě času také vaší domácnost. Pomůže vám odhalit zloděje, dohlédnout na vaše blízké nebo zkontrolovat děti hrající si ve vedlejší místnosti.

Kamera má 1,0 megapixelový CMOS objektiv. Umí souvisle natáčet více než 24 hodin ve snímkové frekvenci 30 snímků za vteřinu a se zorným úhlem záběru 90°. Videozáznamy ve Full HD kvalitě mají rozlišení 1920×1080. Kamera umí také pořizovat fotografické snímky o velikosti 4032×3024.

Díky vlastnímu Wi-Fi vysílači si aktuální záznamy prohlédnete ze všech koutů světa prostřednictvím aplikace na vašem chytrém zařízení. Kamera má slot na SD karty a je vybavena funkcí detekce pohybu. Automaticky tak spustí nahrávání, pokud se v jejím blízkém okolí vyskytne nepohodlná osoba.

Kamera pracuje s H.264 kompresí videa a podporuje snadné nastavení prostřednictvím technologie P2P. Hodiny mají rozměry 90 × 65 × 50 mm, jeho hmotnost je 0,55 kg. Digitální hodiny si nastavíte v 12- nebo 24hodinovém formátu.

Možné scénáře pro použití:

 • kontrola vašich odpočívajících blízkých nebo hrajících si dětí,
 • hlídání osob pohybujících se po vaší domácnosti,
 • odhalení zloděje nebo jiné nezvané návštěvy nacházející se v dosahu kamery.

Mini IP kamera ve stolních hodinách Secutek WIP-28

Funkce a vlastnosti mini IP kamery Secutek WIP-28

 • Živý přenos videa na neomezenou vzdálenost
  Mini IP kamera integrovaná do digitálních hodin je vybavena WiFi modulem, který vám umožní se kdykoliv a odkudkoliv k přístroji připojit. Všechny natočené záběry si v reálném čase nebo ze záznamu pustíte na svém chytrém zařízení nebo počítači.
 • Výkonná a spolehlivá mobilní aplikace pro vzdálenou obsluhu
  Mini IP kamera je ovládána přes mobilní aplikaci Pro iCam, která patří k nejlepším ve svém oboru. Podporuje široké možnosti nastavení alarmů a nahrávání. Zpřístupní vám živý náhled i přehrávání dříve pořízených záznamů. Jako jediná vám umožní dokonce na dálku stahovat pořízené snímky ze vzdálené paměti do vašeho zařízení.
 • Detekce pohybu
  Kamera automaticky spustí záznam a zašle upozornění, pokud v blízkém dosahu zaznamená pohyb. Na svém chytrém telefonu nebo jiném zařízení tak budete mít přehled o všem, co se u vás doma šustne v době vaší nepřítomnosti. Citlivost detekce je možné upravit na škále od 1 do 7. Zároveň je možné upravit akce, které má IP kamera provést, v případě, že zaznamená narušení objektu.
 • Záznam ve Full HD
  1,0 Mpx mini IP kamera v digitálních hodinách zaznamená videa v rozlišení 1920×1080px. Jedna minuta záznamu má velikost asi 20 MB. Hodiny dokáží souvisle pořídit více než 24hodinový videozáznam. Samozřejmostí je možnost aktivace nahrávání v nekonečné smyčce.
 • Podpora P2P technologie pro snadné nastavení
  Díky využívání P2P, není pro zfunkčnění vzdáleného připojení nutné jakkoliv zasahovat do nastavení vašeho routeru. Nastavení od prvotního vybalení po vzdálené připojení přes mobilní aplikaci, zvládne běžný uživatel během několika málo minut.
 • Kompatibilita
  Skrytá IP kamera je kompatibilní s Windows i MAC OS při propojení s počítačem a se systémy mobilních zařízení Android a iOS. Spolupracuje s obvyklými prohlížeči jako Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox nebo Safari. Videa ve formátu AVI je možné přehrávat v běžně používaném softwaru. Ať již tedy používáte jakékoliv zařízení, nebudete mít problém se ke kameře připojit.
 • Kapacita až 64GB
  Ukládání dat probíhá na micro SD kartu až do kapacity 64GB, na kterou dokáže špionážní IP kamera uložit i více než 2 dny souvislého záznamu. Při použití automatického nahrávání pouze při detekci pohybu se čas násobně prodlužuje.
 • Široké možnosti notifikací
  O narušení objektu se můžete okamžitě dozvědět pomocí push notifikace přímo do vašeho mobilu, která rovnou obsahuje 3 - 5 náhledových obrázků. Mezi další možnosti patří upozornění na email, či nahrání snímků na FTP server.

Mini IP kamera ve stolních hodinách Secutek WIP-28Mini IP kamera ve stolních hodinách Secutek WIP-28

Jak mini IP kamera WIP-28 funguje

Digitální hodiny je nutné před použitím zapojit do el. sítě a vložit do nich micro SD paměťovou kartu (maximálně 64GB). Přibližně do 1 minuty od spuštění vytvoří digitální hodiny svůj WiFi Hotspot, ke které se můžeme připojit a zahájit konfiguraci ukryté IP kamery, prostřednictvím aplikace Pro iCam, kterou si stáhnete z Google Play či Appstore.

IP kamera spustí nahrávání na náš pokyn přes Wi-Fi nebo na základě detekování pohybu. Video sledujeme v reálném čase na svém chytrém zařízení nebo počítači. Případně lze uložit záznam pro pozdější přehrání do paměti s kapacitou až 64GB (podpora micro SD/TF karet).

Spárování mobilní aplikace s kamerou

Přístroj na sobě má nalepený štítek s QR kódem, který stačí naskenovat a vyplnit přihlašovací údaje, které najdeme rovněž na štítku. Tímto se přístroj přidá do našeho seznamu kamer. Máme-li kamer více, proces opakujeme pro každou kameru zvlášť. Každé kameře můžeme přiřadit vlastní jméno, např. dle jejího umístění.

Jak připojit špionážní IP kameru routeru pro přístup přes internet

Nejprve se připojíme na WiFi přístupový bod vysílaný hodinami, a následně otevřeme aplikaci Pro iCam, přes kterou vstoupíme do jeho konfigurace. V tuto chvíli můžeme vstoupit do menu kamery (Advanced config - WIFI Config), kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme tu, na kterou chceme aby se zařízení připojovalo. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se hodiny připojí k uložené WiFi síti. Od této chvíle již budeme moci ke kameře přistupovat na dálku, prostřednictvím internetu.

Aplikace Pro iCam

Prostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení WiFi špionážní kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

Ukládání může probíhat na paměťovou kartu uvnitř kamery, přímo do vašeho mobilu, PC nebo na FTP server. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Ukázka aplikace Pro iCamNastavení alarmu WiFi kameryNastavení nahráváníNastavení WiFi

Nastavení emailových upozorněníNastavení ukládání na FTPNastavení DDNS

Nastavení alarmů

Špionážní WiFi kamera s nočním viděním Secutek WIP-28, umožňuje nastavení několika typů inteligentních alarmů. Mezi nejpraktičtější patří alarm prostřednictívm push notifikace do mobilu, která obsahuje několik náhledových obrázků. Pokud se vám zachycené snímky budou zdát podezřelé, můžete okamžitě přejít k živému přenosu videa.

Alarmy nastaveníme v Menu, v sekci Alarm Config. V této sekci můžeme také upravit citlivost. Velkou výhodou je možnost nastavení aktivního alarmu pouze v přednastaveném časovém rozvrhu. Napříkald když chceme monitorovat provozovnu po pracovní době, můžeme nastavit, aby byl alarm aktivní pouze od 17:00 do 8:00.

Alternativní produkty

Kamera není vybavena nočním viděním. Potřebujete-li natáčet i ve tmě, doporučujeme například Digitální hodiny s WiFi kamerou a nočním viděním Secutek WIP-20, nebo si prohlédněte celou sekci skryté kamery s nočním viděním.

Parametry

Pracovní režimymanuální nahrávání
nahrávání při detekci pohybu
nahrávání ve smyčce ON / OFF
Kameraúhel záběru 90°
1,0Mpx CMOS senzor
Světelná citlivost 1 Lux
Nahrávkyrozlišení 1920x1080px
označení datem a časem
formát .AVI
Mikrofonintegrovaný
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdržLi-Pol 3.7V 2400mAh
výdrž 2 - 3 hodiny
možnost non-stop provozu během dobíjení
Spotřebacca 800mAh
NapájeníDC 5V / 1A
doba nabíjení 4 hodiny
Automatická aktivacepohybem
časovým spínačem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízeníprostřednictvím mobilní aplikace Pro iCam
KonektivitaWiFi
mini USB
Paměťexterní
až 64GB micro SD
Váha550g
Komunikace a obsluhaiOS / Android - aplikace Pro iCam
PC - webový prohlíže
Počet kamer1
Způsob napájeníZ el. sítě

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mini IP kamera ve stolních hodinách Secutek WIP-28

Mini IP kamera ve stolních hodinách Secutek WIP-28

Rozlišení 1920x1080px; podpora 64GB micro SD; ovládání z PC či smartphone; úhel záběru 90°; možnost non-stop provozu během nabíjení; výdrž 2 - 3 hodiny z vlastní záložní baterie

12 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky