Špionážní mini kamera v klíčence Secutek DVR-720C

MK52

Nový produkt

3 ks

1 995 Kč s DPH

Více informací

Cenově dostupná minikamera na špičkové úrovni

Špionážní mini kamera ukrytá v těle dálkového ovladače umožní nepozorovaně pořizovat videozáznamy v HD720p rozlišení včetně zvukové stopy. Nahrávky jsou ukládány na micro SD paměťovou kartu. Na jedno nabití vydrží špionážní mini kamera nahrávat až 60 minut. Intuitivní ovládání zařízení je zajištěno pomocí několika tlačítek. Aktuální stav zapnutí či nahrávání si můžete ověřit pomocí diskrétních LED diod umístěných na těle klíčenky. Díky malým rozměrům a nenápadnému vzhledu můžete nosit minikameru připnutou na svazku klíčů a mít ji tak kdykoliv okamžitě k dispozici. Minikamera umožňuje pořizovat fotografie, videozáznamy i samotné audio nahrávky.

Chcete-li kvalitní a spolehlivou minikameru s jednoduchou obsluhou za přijatelnou cenu, je klíčenka Secutek DVR-720C vhodná právě pro vást-

Možné scénáře použití:

 • připnutí mini kamery na svazek klíčů položených stole pro nahrání důležité schůzky
 • zaznamenání nekorektního jednání na úřadě
 • usvědčení osoby ze lži

Funkce a vlastnosti špionážní mini kamery

 • Podpora micro SD až 32GB
  Špionážní mini kamera umí nahrávat na paměťové karty micro SD až do kapacity 32GB, na kterou můžete uložit až 24 hodin nahrávek.
 • HD špionážní mini kamera
  Klíčenka pořizuje nahrávky v rozlišení 1280x720px s úhlem záběru 72°.
 • Několik pracovních módů
  Zařízení umožňuje pořizovat fotografie, nahrávat video se zvukem i samotnou audio stopu.
 • Výdrž až 60 minut nahrávání
  Integrovaný 3.7V Li-Pol akumulátor zajistí až 60 minut nepřetržitého nahrávání. Plné dobití klíčenky zabere přibližně 60 minut.
 • Kvalitní mikrofon
  Integrovaný mikrofon je schopen zaznamenat hovory ze vzdálenosti až 5 metrů. Zařízení umožňuje pořizovat i samotné audio záznamy.
 • Označení nahrávek datem a časem
  Klíčenka s kamerou označuje pořízené nahrávky datem a časem pořízení, což usnadňuje pozdější práci s materiálem a zvyšuje jeho věrohodnost.
 • Originální výrobek
  Špionážní mini kamera Secutek DVR-720C je jednou z nejkopírovanějších minikamer. U nás kupujete originální produkt, který oproti nesčetným kopiím nabízí nesrovnatelně vyšší kvalitu zpracování, videozáznamu i zvuku.

Jak špionážní mini kamera funguje

Špionážní klíčenka je vybavena 3.7V Li-Pol akumulátorem, který doporučujeme před použitím nechat dobít po dobu alespoň 60ti minut. Před použitím je také nutné vložit paměťovou kartu do příslušeného slotu. Na těle klíčenky nalezneme dvě operační tlačítka a miniaturní signalizační diodu, která nám usnadní orientaci v ovládání. Na jedno nabití vydrží minikamera nahrávat po dobu až 60ti minut.

Zapnutí a vypnutí zařízení

Podržte tlačítko A po dobu přibližně jedné vteřiny a klíčenka se aktivuje do pohotovostního režimu. Pro vypnutí kamery postupujte stejným způsobem.

Natáčení videa

Během pohotovostního módu dlouze (cca 1s) podržte tlačítko B, čímž aktivujete nahrávání videa. Pro ukončení nahrávání kdykoliv krátce stiskněte tlačítko B. Mini kamera v tuto chvíli ukončí a uloží probíhající záznam a přepne se do pohotovostního režimu. Pro opakovanou aktivaci nahrávání proces opakujte.

Pořizování fotografií

Nachází-li se špionážní minikamera v pohotovostním módu, krátce stiskněte tlačítko B. Modrá dioda blikne a fotografie bude pořízena. Každým dalším stiskem pořídíte další fotografii. Během snímání se snažte klíčenkou nehýbat, jinak bude výsledná fotografie rozmazaná.

Nahrávání samotného zvuku

V případě, že vám stačí pouze audio záznam, tak můžete spustit nahrávání samotného zvuku, při kterém je výdrž baterie značně delší (až 150 minut), než když je zaznamenáván i obraz. Nahrávání zvuku aktivujete krátkým stiskem tlačítka A během pohotovostního režimu.

Nastavení data, času a rozlišení kamery

Funkce časové známky zvyšuje věrohodnost záznamů a zároveň usnadňuje práci s pořízenými nahrávkami. Nastavení data a času je možné provést prostřednictvím vytvoření textového souboru v poznámkovém bloku, pojmenovaného "time". Do souboru napište aktuální datum a čas v nálsledujícím formátu "2016.12.24 15:00:00 Y". Tento soubor pak zkopírujte do hlavního adresáře na paměťové kartě, a tu následně vložte do klíčenky. Po zapnutí kamery se datum a čas uloží do paměti klíčenky.

Napíšete-li za písmeno Y číslo 1, 2 nebo 3 můžete změnit rozlišení kamery.

Nastavení data, času a rozilišení 640x480: 2016.12.24 15:00:00 Y1
Nastavení data, času a rozilišení 720x480: 2016.12.24 15:00:00 Y2
Nastavení data, času a rozilišení 1280x720: 2016.12.24 15:00:00 Y3

Parametry

Pracovní režimyvideo
foto
audio
Kameraúhel záběr 72°
pinhole objektiv 0.6mm
2Mpix CMOS snímač
NahrávkyHD rozlišení 1280x720px@30FPS

.AVi formát video nahrávek
.JPEG formát fotografií

označení datem a časem
Mikrofoninterní
citlivost do 5 metrů
Baterie a výdrž3.7V Li-Pol 250mAh
výdrž až 60 minut video + audio
výdrž až 150 audio
Spotřeba250mA při natáčení video + audio záznamu
100mA při natáčení samotného audia
NapájeníDC 5V / 1A
doba nabíjení 60 minut
Automatická aktivaceNe
Paměťexterní
micro SD až 32GB
Rozměry50 x 35 x 12 mm
Komunikace a obsluha2 operační tlačítka

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Špionážní mini kamera v klíčence Secutek DVR-720C

Špionážní mini kamera v klíčence Secutek DVR-720C

Rozlišení 1280x720px; podpora až 32GB micro SD; 250mAh akumulátor; výdrž baterie až 60 minut; úhel záběru 72°; rozměry 50 x 35 x 12 mm

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky