4G LTE Fotopast Secutek SST-330LTE - 16MP, IP65

Kód skladu: FP14

Dostupnost eshop: Není skladem

4 995 Kč s DPH

Více informací

4G LTE Fotopast Secutek SST-330LTE

Fotopast je zařízení, které se nejčastěji používá pro sledování pohybu divoké zvěře. Skvěle ale také poslouží jako efektivní zabezpečovací zařízení k ochraně vašeho majetku před zloději a vandaly nebo k odhalení pohybu neoprávněných osob na soukromém pozemku. Už nemusíte být neustále ve střehu, protože tato fotopast pohlídá vše za vás. Její maskovaný vzhled nebudí pozornost tolik, jako klasická bezpečnostní kamera a provoz na baterie či energie ze solárního panelu vám poskytuje neomezené možnosti místa její instalace. Díky těmto vlastnostem se z fotopasti stává skvělá volba pro skrytý monitoring vybraného prostoru.

Ve srovnání s jinými modely pokrývá 4G LTE Fotopast Secutek SST-330LTE větší rozsah frekvencí (4G 3G a 2G síť). Další nespornou výhodou tohoto modelu je umístění displeje na přední straně zařízení. Tento detail velmi usnadňuje umístění fotopasti a tím pádem i přesnější zaměření pozorovaného místa.

Fotopasti Secutek zastupují v našem sortimentu variantu dobrého produktu za velmi dobré peníze. Patří k efektivnímu řešením pro zabezpečení domu či jiného objektu.

Kde Fotopast Secutek SST-330LTE využijete?

 • monitorování venkovních prostor
 • zabezpečení rodinného domu
 • dohled nad pozemky
 • hlídaní zvěře v lese

Funkce a vlastnosti fotopasti

 • Full HD rozlišení
  Full HD rozlišení (1920 x 1080) / HD (1280 x 720) / VGA (640 x 480), 5 MP barevný CMOS senzor, úhel záběru kamery 90°. Velikost fotografií: 16MP / 12MP / 8MP.
 • Noční vidění
  Kamery jsou opatřeny IR diodami. 40 IR diod pro přísvit až do vzdálenosti 20 metrů (přísvit je lidským okem viditelný). Nastavitelné ISO (Auto/100/200/400).
 • Alarmy
  Fotopoast vás může upozornit pípáním v případě, že některá z kamer detekuje pohyb, nebo ztratí signál. Při detekci pohybu bude zaznamenána fotografie a odeslána na přednastavený email. Možnost zabezpečení heslem.
 • Venkovní provedení
  Kamery splňují standard IP65, a jsou vhodné pro venkovní použití. Odolají prachu, sněhu i dešti.
 • Přehrávání záznamů
  Fotky či nahrávky jsou uloženy na Micro SD kartu, a následně si na ní můžeme pohodlně prohlížet pořízené záběry. Kartu lze připojit k PC či mobilu a sledovat záznamy.
 • Široké možnosti nastavení
  Fotopast Secutek SST-801A nabízí 4 režimy záznamu. Dle nastavení snímá pouze fotografie, nahrává pouze video nebo nejprve pořídí fotografii a poté začne nahrávat videozáznam dle nastavených parametrů. Čtvrtou funkcí je timelapse, tzv. časosběr. Možnost odesílání záznamů (foto i video do 30s) na email, FTP, či jako MMS
 • Jednoduchá instalace
  Fotopast můžeme jednoduše připevnit na požadované místo pomocí dodávaného popruhu nebo připevnit na stativ či držák pomocí 1,4“ závitu. Fotopast se pyšní standardem voděodolnosti IP65 a odolá tak nepříznivým podmínkám včetně prudkého a vytrvalého deště.

Jak fotopast SECUTEK SST-330LTE funguje

Fotopast Secutek SST-801A disponuje kamerou s úhlem záběru 90°, možností pořizovat fotografie v rozlišení až 16MP a videozáznam až v rozlišení Full HD (1920 x 1080). Pro použití fotopasti i v noci je v ní zabudováno 30 infračervených diod, které osvětlí noční scénu až do vzdálenosti 20 metrů. Fotopast je vybavena třemi PIR čidly, která dohromady zabírají úhlem 120°. Díky tomuto rozsahu se fotopast aktivuje při zaznamenání pohybu v jejím okolí.

Fotopast nabízí 4 režimy záznamu. Dle nastavení snímá pouze fotografie, nahrává pouze video nebo nejprve pořídí fotografii a poté začne nahrávat videozáznam dle nastavených parametrů. Čtvrtou funkcí je timelapse, tzv. časosběr. Pořízené fotografie a videozáznamy se ukládají na vloženou paměťovou SD kartu o maximální podporované kapacitě 64GB (pro plynulé nahrávání doporučujeme použít kartu s označením class 10).

Fotopast je napájena osmi kusy klasických AA baterií. Na jednu sadu baterií vydrží fotopast v provozu až 6 měsíců. Tuto fotopast můžeme napájet i externím adaptérem (DC 6V 1000mA). Fotopast můžeme jednoduše připevnit na požadované místo pomocí dodávaného popruhu nebo připevnit na stativ či držák pomocí 1,4“ závitu. Fotopast se pyšní standardem voděodolnosti IP65 a odolá tak nepříznivým podmínkám včetně prudkého a vytrvalého deště.

Obsah balení:

 • 4G LTE Fotopast Secutek SST-330LTE
 • Anténa
 • Dálkové ovládání
 • USB kabel (konektor micro USB)
 • Instalační CD
 • Popruh
 • Regulátor úhlu natočení
 TIP 

UPOZORNĚNÍ MICRO SD KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit jedenu z karet v naší nabídce micro sd karet.

Parametry

Kamera Full Hd
Úhel záběru 90°
Mikrofon Interní
Baterie a výdrž 8xAAA až 6měsíců
Napájení DC 12V/1A
Automatická aktivace Pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení Na integrovaném displeji
Paměť až 32 GB
Rozměry 135x90x76mm
Voděodolnost IP65
Maximální počet senzorů 32 IR
Noční vidění Ano

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

4G LTE Fotopast Secutek SST-330LTE - 16MP, IP65

4G LTE Fotopast Secutek SST-330LTE - 16MP, IP65

4G LTE Fotopast Secutek SST-330LTE disponuje foto i video režimem, pořizuje až 16 MP fotografie a nahrává videa až ve Full HD rozlišení. Podporuje SD karty až 64 GB a odesílání fotografií přes MMS na telefon, na email nebo FTP server. Samozřejmostí je IR noční přísvit a detekce pohybu.

Příslušenství

5 dalších produktů ve stejné kategorii: