Mini Fotopast Secutek SST-MiNi301 - 12MP, IP65

Kód skladu: FP18

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Dnes od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

1 695 Kč s DPH

Více informací

MINI FOTOPAST SECUTEK SST-MINI301 - 12MP, IP65

Fotopast je zařízení, které se nejčastěji používá pro sledování pohybu divoké zvěře. Skvěle ale také poslouží jako efektivní zabezpečovací zařízení k ochraně vašeho majetku před zloději a vandaly nebo k odhalení pohybu neoprávněných osob na soukromém pozemku. Už nemusíte být neustále ve střehu, protože tato fotopast pohlídá vše za vás. Její maskovaný vzhled nebudí pozornost tolik, jako klasická bezpečnostní kamera a provoz na baterie či energie ze solárního panelu vám poskytuje neomezené možnosti místa její instalace. Díky těmto vlastnostem se z fotopasti stává skvělá volba pro skrytý monitoring vybraného prostoru.

Mini Fotopast Secutek SST-MiNi301 s minimálními rozměry a maximální výdrží. Díky jejím rozměrům a maskovanému vzhledu je její ukrytí ještě snazší!

Fotopasti Secutek zastupují v našem sortimentu variantu dobrého produktu za velmi dobré peníze. Patří k efektivnímu řešením pro zabezpečení domu či jiného objektu.

Kde Fotopast SECUTEK SST-MINI301 využijete?

 • monitorování venkovních prostor
 • zabezpečení rodinného domu
 • dohled nad pozemky
 • hlídaní zvěře v lese

Funkce a vlastnosti fotopasti

 • Full HD rozlišení
  Full HD rozlišení (1920 x 1080) / HD (1280 x 720) / VGA (640 x 480) 60° úhel záběru. Velikost fotografií: 12MP / 8MP / 5MP.
 • Noční vidění
  Kamery jsou opatřeny IR diodami. 2 IR diody pro přísvit až do vzdálenosti 20 metrů (přísvit je lidským okem viditelný).
 • Venkovní provedení
  Kamery splňují standard IP65, a jsou vhodné pro venkovní použití. Odolají prachu, sněhu i dešti.
 • Přehrávání záznamů
  Fotky či nahrávky jsou uloženy na Micro SD kartu, a následně si na ní můžeme pohodlně prohlížet pořízené záběry. Kartu lze připojit k PC či mobilu a sledovat záznamy.
 • Široké možnosti nastavení
  Fotopast SECUTEK SST-MINI301 nabízí 4 režimy. multi-shot funkce – sekvenční snímání (pořízení 1/3/6/9 fotografií najednou při jedné aktivaci/detekci - dle nastavení). Režim timelapse (zařízení automaticky pořizuje časosběrné fotografie nebo videa v nastavených intervalech 5/10/30/60 minut). Možnost nahrávání ve smyčce - při zaplnění kapacity SD karty se automaticky přemazávají nejstarší záznamy (lze vypnout). Možnost nastavení časovače (časové rozmezí, v kterém má být fotopast aktivní)
 • Jednoduchá instalace
  Fotopast můžeme jednoduše připevnit na požadované místo pomocí dodávaného popruhu nebo připevnit na stativ či držák. Fotopast se pyšní standardem voděodolnosti IP65 a odolá tak nepříznivým podmínkám včetně prudkého a vytrvalého deště.

Jak fotopast SECUTEK SST-MINI301 funguje

Fotopast Secutek SST-MINI301 disponuje kamerou s úhlem záběru 60°, možností pořizovat fotografie v rozlišení až 12MP a videozáznam až v rozlišení Full HD (1920 x 1080). Pro použití fotopasti i v noci je v ní zabudováno 2 infračervených diod, které osvětlí noční scénu až do vzdálenosti 20 metrů. Fotopast je vybavena třemi PIR čidly, která dohromady zabírají úhlem 60°. Díky tomuto rozsahu se fotopast aktivuje při zaznamenání pohybu v jejím okolí.

Fotopast nabízí 4 režimy. Dle nastavení snímá pouze fotografie, nahrává pouze video nebo nejprve pořídí fotografii a poté začne nahrávat videozáznam dle nastavených parametrů. Pořízené fotografie a videozáznamy se ukládají na vloženou paměťovou SD kartu o maximální podporované kapacitě 32GB (pro plynulé nahrávání doporučujeme použít kartu s označením class 10).

Fotopast je napájena klasických 4xAA baterií. Na jednu sadu baterií vydrží fotopast v provozu až 6 měsíců. Tuto fotopast můžeme napájet i externím adaptérem (DC 6V 1000mA). Fotopast můžeme jednoduše připevnit na požadované místo pomocí dodávaného popruhu nebo připevnit na stativ či držák pomocí 1,4“ závitu. Fotopast se pyšní standardem voděodolnosti IP65 a odolá tak nepříznivým podmínkám včetně prudkého a vytrvalého deště.

Obsah balení:

 • Mini Fotopast Secutek SST-MiNi301
 • USB kabel (konektor micro USB)
 • Popruh
 • Uživatelský manuál v angličtině (český návod je k dispozici ke stažení v záložce "Přílohy")
 TIP 

UPOZORNĚNÍ MICRO SD KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit jedenu z karet v naší nabídce micro sd karet.

Parametry

Kamera Full Hd
Úhel záběru 60
Mikrofon Interní
Baterie a výdrž 4xAA až 6měsíců
Napájení DC 5V/1A
Automatická aktivace Pohybem
Paměť až 32 GB
Rozměry 105x85x45mm
Voděodolnost IP65
Maximální počet senzorů 2 IR
Noční vidění Ano

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mini Fotopast Secutek SST-MiNi301 - 12MP, IP65

Mini Fotopast Secutek SST-MiNi301 - 12MP, IP65

Maskovaná fotopast s minimálními rozměry a maximální výdrží. Disponuje 3MP senzorem, díky kterému pořídí fotky až 12MP a video až ve Full HD rozlišení. Podporuje micro SD kartu až 32 GB.

Příslušenství

5 dalších produktů ve stejné kategorii: