Minidiktafon Edic mini Tiny+ B76 Zobrazit větší

Špionážní diktafon Edic-mini Tiny 16+ A75

Kód skladu: REC29

Dostupnost eshop: Není skladem

13 995 Kč s DPH

Více informací

Špionážní diktafon Edic mini Tiny 16+ A75

Model 16+ A75 je jedním z nejmenších profesionálních diktafonů na světě, který při svých miniaturních rozměrech poskytuje bezkonkurenční parametry, zejména co se týče výdrže baterie a kvality pořízených nahrávek. Oproti modelu Edic mini Tiny+ B76, je vybave dobíjecím Li-Ion akumulátorem.

Špionážní diktafon Edic mini Tiny 16+ A75 je vhodný zejména pro soukromé vyšetřovatele či bezpečnostní složky. Nicméně mohou ho využít k ochraně svých zájmů i běžní uživatelé, kteří si potrpí na nejvyšší kvalitu zpracování. Kovové tělo diktafonu takřka znemožňuje detekci diktafonu pomocí detektoru nelineárních přechodů.

Možné scénáře použití:

 • ukrytí diktafonu do dětského batohu pro identifikaci osob působící problémy vašemu děcku
 • shromažďování důkazních materiálů ze zájmových prostor

Funkce a vlastnosti špionážího diktafonu

 • Miniaturní rozměry
  Minidiktafon Edic Mini Tiny 16+ A75 se svými rozměry 77 x 27 x 3.5mm řadí mezi nejmenší diktafony na světe. Za povšimnutí stojí zejména tloušťka pouhých 3.5mm, která umožňuje dokonalou kamufláž diktafonu.
 • Nahrávání aktivované hlasem V tomto režimu nahrává diktafon pouze při překročení přednastavené zvukové hranice. Citlivost zvukové aktivace je možné upravovat přes PC program.
 • Různé pracovní režimy
  Parametry je možné přizpůsobit prostředí. Můžete si vybrat z režimů: nepřetržité nahrávání / nahrávání aktivované zvukem / nahrávání podle časového rozvrhu / nastavitelná kvalita záznamů
 • Časová známka a digitální podpis
  Záznamy jsou označovány datem a časem pořízení. Každá nahrávka je také označena unikátním sériovým číslem a veškeré pokusy o manipulaci s nahrávkami jsou ukládány.
 • Vysoce citlivý mikrofon
  Špionážní diktafon byl vybaven nejcitlivějším mikrofonem, umožňujícím zaznamenávat běžné rozhovory ze vzdálenosti až 12 metrů.
 • Vysoká kvalita zvukového záznamu
  Veškeré nahrávky jsou ukládány ve vysoké kvalitě. Vzorkovací frekvenci je možné nastavit na 8, 11, 16 či 22kHz.
 • Až 150 hodin záznamu
  Minidiktafon je vybaven interní pamětí 4GB, na kterou je možné uložit až 150 hodin nahrávek. Při nastavení komprese může být doba nahrávek zásadním způsobem navýšena.
 • Dlouhá doba práce
  Edic mini Tiny 16+ A75 je opatřen dobíjecím Li-Ion akumulátorem, který zajistí energii pro až 70 hodin nepřetržitého nahrávání, 150 hodin v režimu detekce hluku či až 4 měsíce v pohotovostním módu.
 • Aktivace jedním pohybem
  Model A75 je vybaven jedním přepínačem, pomocí kterého snadno minidiktafon aktivujete, který okamžitě spustí nahrávání dle přednastaveného módu.

Jak špionážní diktafon A75 funguje:

Základní obsluhu diktafonu provádíme pomocí jednoho přepínače a signalizační diody. Posunutím páčky do pozice ON, aktivujete nahrávání dle přednastaveného režimu. Záznamy jsou ukládány do interní paměti, odkud je můžeme pomocí dodávaného konektoru stáhnout do PC.

Nastavování parametrů

K nastavování parametrů diktafonu slouží sofistikovaný program EMPlus, přes který můžete nastavit například citlivost detekce hluku, nahrávací kalendář, či kvalitu nahrávek.

Přehrávání nahrávek

Program EMPlus slouží zároveň pro přehrávání pořízených nahrávek. Je vybaven funkcí přeskakování tichých míst, která pomůže urychlit analýzu dat.

Aplikace SoundProcessor

Spolu s mikro diktafonem obdržíte také aplikaci SoundProcessor, pomocí které můžete upravovat již pořízené nahrávky a zvýšit jejich kvalitu, či srozumitelnost.

 • eliminace šumů
 • pokročilá úprava nahrávek
 • zvýšení slyšitelnosti nahrávek
 • konverze nahrávek do textové podoby pomocí algoritmu Google

Obsah balení:

 • minidiktafon Edic mini Tiny 16+ A75
 • propojovací konektor do PC
 • CR2016 baterie

Parametry

Pracovní režimy nepřetržité nahrávání
nahrávání při detekci hluku
nahrávání dle časového rozvrhu
Nahrávky nastavitelná vzorokovací frekvence
8, 11, 16, 22kHz
Mikrofon interní
citlivost do 12 metrů
Baterie a výdrž CR2016 baterie
výdrž až 36 hodin nahrávání
výdrž až 80 hodin při detekci hluku
výdrž až nekolik měsíců v pohotovostním módu
Napájení CR2016 baterie
Automatická aktivace hlukem
časovým rozvrhem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení ne
Konektivita speciální konektor
Paměť 4GB
Váha 16g
Rozměry 31 x 25 x 6mm

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Špionážní diktafon Edic-mini Tiny 16+ A75

Špionážní diktafon Edic-mini Tiny 16+ A75

Miniaturní rozměry; kapacita 8GB; tloušťka pouhých 3.5mm; až 32 hodin nahrávání či až 150 hodin v režimu detekce hluku; výdrž ve stand-by módu až 4 měsíce; vysoká citlivost mikrofonu; kovové tělo znesnadňující detekci

15 dalších produktů ve stejné kategorii: