Pero s diktafonem Esonic PCM008

Kód skladu: REC05

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

3 995 Kč s DPH

Více informací

Pero s diktafonem Esonic PCM008

PCM008 je nejvyšším modelem společnosti Esonic, a vyniká zejména svým super tenkým designem a nejvyšší možnou kvalitou zvuku - PCM. Běžné rozhovory je možné zaznamenati na vzdálenost přibližně 10 metrů a řadí se tak mezi nejlepší špionážní diktafony na trhu.

Pro pohodlnější konfiguraci bylo pero opatřeno tajným OLED displejem, který je ve chvíli kdy ho nepoužíváte zcela neviditelný. Pero je možné použít i na psaní, a na rozdíl od většiny konkurenčních modelů má vyměnitelné náplně.

Možné scénáře použití:

 • nahrávání obchodních schůzek či jednání pro pozdější připomenutí
 • pořizování důkazních materiálů
 • zaznamenání nekorektního jednání úřední osoby

Pero s diktafonem Esonic PCM008Pero s diktafonem Esonic PCM008

Pero s diktafonem Esonic PCM008 - aktivace nahráváníPero s diktafonem Esonic PCM008 - aktivace nahrávání

Funkce a vlastnosti

 • Nejvyšší kvalita záznamu

  Pero s diktafonem je vybaveno citlivým mikrofonem a umožňuje nastavit kvalitu záznamů v rozsahu LP, HQ, XHQ a PCM. Běžného rozhovory pero zaznamená na vzdálenost přibližně 10 metrů. Samozřejmostí je AGC pro automatické řízení hlasitosti.

 • Zcela nenápadný design
  Průměr těla pera je pouhých 11.4mm a jedná se tak o nejtenčí pero s diktafonem na trhu. Tajný displej je po dokončení konfigurace možné zcela deaktivovat, a ten se pak stává úplně neviditelným.
 • Vlastní 1GB úložiště
  Na interní paměť je možné uložit až 130 hodin záznamu při LP, 65h při HQ, 16h při XHQ, 3h při PCM.
 • Snadná obsluha
  Aktivovaci nahrávání lze provést posunutím spony pera dolů. Posunutím zpět nahoru nahrávání ukončíte. Konfiguraci provádíme za pomoci tajného displeje a dálkového ovladače.
 • Nahrávání aktivované hlukem
  Kromě manuální aktivace nahrávání je možné nastavit automatické nahrávání, které se aktivuje když hranice hluku v okolí překročí 60dB. V tomto režimu má propiska extrémně malou spotřebu energie.
 • Dlouhá výdrž baterie
  Při svých kompaktních rozměrech dosahuje Esonic PCM-008 skvělé výdrže baterie. V režimu detekce hluku vydrží až 250 hodin, tedy více než 10 dní bez dobíjení, a může tak skvěle posloužit například pro pohlídání naší kanceláře či bytu během několika denní nepřítomnosti. Při neptřetržitém nahrávání dokáže diktafon pracovat až 13 hodin.
 • Nastavitelná kvalita nahrávání
  Dle aktuálních potřeb nám pero s diktafonem umožňuje upravovat kvalitu pořizovaných nahrávek. Potřebujeme-li nahrávat v nejvyšší možné kvalitě, nastavíme kvalitu PCM (16Bit / 44.1Khz), jde-li nám naopak spíše o to, aby pero vydrželo nahrávat co nejdéle, tak nastavíme kvalitu nižší.

Jak pero s diktafonem funguje

Spolu s perem obdržíte dálkový ovladač, který je možné po připojení do jacku na vrchu pera provádět konfiguraci. Přes jack je možné také pero dobíjet, stahovat z něj data do PC či připojit sluchátka a přehrávat záznamy přímo z pera. Pero před použitíme nabíjíme po dobu alespoň 3 hodin, přičemž aktuální stav baterie je možné sledovat na tajném OLED displeji.

Pero s diktafonem Esonic PCM008 - aktivace nahráváníPero s diktafonem Esonic PCM008 - aktivace nahrávání

Aktivace nahrávání

Posunutím klipu pera můžeme pohotově aktivovat či deaktivovat nahrávání. Záznam bude probíhat v předvoleném režimu, tedy nepřetržitě nebo pouze při detekci hluku.

Pero s diktafonem Esonic PCM008 - aktivace nahrávání

Obsah balení:

 • pero s diktafonem Esonic PCM008
 • sluchátka
 • dálkový ovladač
 • 2 náhradní náplně na psaní
 • nabíjecí a datový kabel

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Pero s diktafonem Esonic PCM008

Pero s diktafonem Esonic PCM008

Nejvyšší kvalita záznamu (PCM); výdrž baterie až 13 hodin; 180mAh Li-Pol akumulátor; nahrávání manuálně nebo automaticky při detekci hluku; citlivost hlasové detekce hluku 60dB; průměr 14mm x 142mm délka; váha 21g

15 dalších produktů ve stejné kategorii: