OBD GPS sledovací zařízení do auta Secutek SGT-LK730

Kód skladu: GPS100

Dostupnost eshop: Není skladem

1 795 Kč s DPH

Více informací

OBD GPS LOKÁTOR DO AUTA SECUTEK SGT-LK730

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730 je malé a jednoduché zařízení, které je zároveň jedinečným řešením pro sledování polohy vybraného automobilu. S tímto lokátorem budete mít vždy přehled o pohybu nejen vašeho soukromého vozu, ale i celého vozového parku vaší firmy. Připojení k OBD diagnostickému konektoru usnadňuje nejen instalaci GPS lokátoru, ale zaručuje i jeho bezúdržbový provoz.

Při pořízení mapového podkladu (za příplatek) je možné využívat pokročilé funkce jako sledovat aktuální polohu lokátoru online v mapách včetně historie jeho pohybu nebo nastavovat hranice pohybu GEO fence.

Možné použití:

 • kontrola poctivosti zaměstnanců ověřením projeté trasy
 • odhalení nevěrného partnera
 • sledování automobilů, cenných zásilek, kontejnerů či plavidel
 • dohledání odcizeného vozu

Proč zvolit právě Secutek SGT-LK730

Model SGT-LK730 nabízí bezkonkurenční výdrž ze všech GPS lokátorů v naší nabídce. Pokud potřebujete aby sledovací zařízení vydrželo v provozu bez dobíjení co nejdéle je Secutek SGT-LK730 určen právě pro vás.

Důležité funkce a vlastnosti GPS lokátoru

 • Dlouhá výdrž baterie
  GPS sledovací zařízení do auta je připojeno přes OBD přípojku a díky ní vydrží v provozu bez dobíjení.
 • Citlivý GPS modul
  Secutek SGT-LK730 je vybaven citlivým GPS modulem, schopným určit polohu s přesností až na 10 metrů.
 • Jednoduchá obsluha
  Zařízení je možné obsluhovat prostřednictvím SMS příkazů, webserveru i mobilní aplikace pro Android.
 • Sledování v reálném čase i historie pohybu
  GPS lokátor do auta vám umožní zjistit aktuální polohu, i prohlížet historii pohybu dle konkrétního data.
 • GEO fence - bezpečné zóny
  Tato funkce umožňuje nastavit zóny, kde se lokátor smí vyskytovat. Při překročení jejich hranice budete informováni.
 • Upozornění při pohybu
  Aktivujete-li tuto funkci, bude vás lokátor informovat pokaždé, když ho otřesy probudí z klidového stavu. Tuto funkci využijeme například když odjíždíme na dovolenou a vůz necháváme zaparkovaný na nehlídaném parkovišti. Jakmile lokátor zaznamená pohyb, budete okamžitě informováni.
 • Velmi úsporný chod
  Nezaznamená-li GPS lokátor do auta pohyb po dobu delší než 5 minut, automaticky se přepne do úsporného režimu se spotřebou pouhých 2mA, což umožňuje velmi dlouhou dobu práce lokátoru.

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730

Je skvělou volbou pro soukromé osoby, které požadují technicky jednoduché řešení kontroly pohybu rodinného vozu. V poslední době si však právě díky jednoduchosti jeho instalace a používání získává oblibu i ve firmách jako dohled nad vozovým parkem. Tento malý lokátor je vhodný pro použití i v kamionech či autobusech.

DOPORUČUJEME OBJEDNÁVAT MAPOVÝ PODKLAD V JEDNÉ OBJEDNÁVCE SPOLU S LOKÁTOREM

Při dodatečné koupi mapového podkladu je zapotřebí provést jeho aktivaci fyzicky u nás na prodejně. Mapový podklad lze aktivovat i vzdáleně, ale v takovém případě je zapotřebí vaší součinnosti a z našich zkušeností vyplývá, že tato dodatečná vzdálená aktivace mapového podkladu je časově i technicky náročná pro obě strany.

Jak sledovací zařízení funguje

Secutek SGT-LK730 využívá citlivý GPS přijímač pro zjišťování své polohy, kterou následně odesílá prostřednictvím integrovaného GSM / GPRS modulu na webserver, či přímo na váš mobilní telefon formou SMS zprávy.

Pokud chcete zjistit, kde se GPS lokátor do auta zrovna nachází, stačí zaslat SMS příkaz "G123456#" a během následujících několika vteřin obdržíte SMS zprávu s lokací a odkazem na polohu v Google mapě. Lokaci je také možné sledovat přes mobilní aplikaci Secutrack či webserver, který umožňuje i zobrazení trasy pohybu dle konkrétně zadaného data.

Upozornění
Vložená SIM karta musí mít vypnutý PIN kód a dostatečný kredit pro posílání SMS. Pro odesílání dat na server je nutné mít aktivovaný i datový tarif. Datová náročnost se pohybuje v jednotkách MB za měsíc.

Alternativy

Hledáte-li sledovací zařízení, pak by pro vás mohl být vhodný GPS lokátor do auta TK209, který je na dobíjecí baterii. Liší se pouze kapacitou akumulátoru, rovněž i jeho rozměry.

Obsah balení:

 • GPS sledovací zařízení Secutek SGT-LK730
 • Kryt slotů
 • Uživatelský manuál v AJ (český návod je k dispozici ke stažení zde na stránce v záložce "Přílohy")

Předplatné webserveru Secutrack.net není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit licenci pro platformu Secutrack. Bez zakoupené licence je možné ke sledování využívat pouze komunikaci prostřednictvím SMS příkazů.

Parametry

Pracovní režimy odesílání polohy přes SMS
průběžné ukládání polohy na webserver
Spotřeba 50mA při pohybu
2mA při stání
Automatická aktivace otřesový senzor
Konektivita OBD
Váha 28g
Rozměry 45 x 40 x 25mm
Komunikace a obsluha SMS příkazy
webserver: Secutrack.org
Android aplikace: Secutrack

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

OBD GPS sledovací zařízení do auta Secutek SGT-LK730

OBD GPS sledovací zařízení do auta Secutek SGT-LK730

Bezúdržbový OBD GPS lokátor do auta s přesností lokace do 10 metrů a extrémně jednoduchou instalací. Vhodný i pro sledování polohy firemních vozů.

Pozor: Předplatné serveru pro sledování lokátoru v online mapovém podkladu, není součástí koupě. Bez pořízení licence k mapovému podkladu Secutrack.net, je možné lokátor používat pouze v režimu komunikace přes SMS.

Příslušenství

7 dalších produktů ve stejné kategorii: