Přístup k mapovému podkladu Secutrack.net Zobrazit větší

Přístup k mapovému podkladu Secutrack.net

Kód skladu:

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

495 Kč s DPH

Více informací

Přístup k mapovému podkladu vám umožní jak sledovat pohyb vašeho GPS lokátoru jak online, tak historii jeho pohybu, a k tomu celou řadu dalších užitečných funkcí.

Sledování pohybu GPS lokátoru online

V mapovém podkladu můžete pohodlně sledovat aktuální lokaci jednoho či více lokátorů. Včetně funkce vykreslování aktuální trasy.

Více lokátorů pod jedním účtem

Máte-li více lokátorů, můžete všechny sledovat v jednom účtu, a nemusíte se tak samostatně přihlašovat pro každé zařízení.

Virtuální hranice

Platforma umožňuje nastavit si různé zóny, při jejichž překročení (ať už do nebo ven ze zóny),vám může být odeslán email s upozorněním. 

Hlídání trasy

Funkce vhodná zejména pro přepravní společnosti, jejichž kurýři mají přesně vymezenou trasu. Tuto trasu můžete zadat do mapového podkladu, a v případě, že se vůz z této trasy odchýlí, tak budete upozorněni.

Čeština

Platforma je kompletně v češtině.

Výpis jednotlivých jízd

Snadno si můžete nechat vyexportovat výpis jednotlivých jízd konkrétních zařízení. Výpis jízd obsahuje začátek (místo a čas) a konec (místo a čas).

Evidence zastávek

Na pár kliknutí si můžete vyexportovat seznam míst, kde a jak dlouho lokátor zastavil.

Další upozornění

Platforma vám může zaslat emailové upozornění při celé řadě událostí. Například při nastartování auta, při započetí pohybu, při překročení rychlostního limitu či při zastavení.

Responzivní design

Zobrazování platformy je přizpůsobeno pro PC, mobily i tablety.

Aplikace pro Android

Prostřednictví aplikace pro Android můžete přistupovat k platformě ještě pohodlněji.

Ukládání historie pohybu

Historie pohybu lokátoru je ukládána na serveru, a vy se tak můžete podívat i zpětně, kde se kdy lokátor pohyboval. Historie je ukládána po dobu 15ti dní na standardním a 365 na VIP serveru. V případě, že si chcete historii pohybu archivovat, můžete si za dané období data vyexportovat a uložit u sebe v počítači. 

 

V případě objednání napište do komentáře k objednávce vaši emailovou adresu, pod kterou chcete mít založený účet. V případě neuvedení emailu, použijeme pro vytvoření účtu email, zadaný v objednávce.

 

Potřebujete-li pomoci s nějakým nastavením, podívejte se do technické poradny pro GPS platformu Secutrack.net.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Přístup k mapovému podkladu Secutrack.net

Přístup k mapovému podkladu Secutrack.net

Secutrack.net je webová platforma s mapovými podklady, do ve kterých je možné zobrazit aktuálního polohu GPS lokátoru i sledovat historii pohybu.

Příslušenství

7 dalších produktů ve stejné kategorii: