3M 9502V respirátor KN95 s výdechovým ventilem Zobrazit větší

3M 9502V respirátor KN95 s výdechovým ventilem

Kód skladu: HG11

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

90 Kč s DPH

Více informací

Důležitá informace: Zásilky odesíláme z našeho skladu v ČR (nikoliv jako jiní prodejci, kteří pouze přeposílají zboží z Číny, kde pak skutečné doručení může trvat i 3 týdny), a doručení je tedy od expedice standardně do druhého pracovního dne. Zároveň nabízíme prémiové produkty renomované značky 3M, na rozdíl od záplavy no-name produktů u jiných prodejců.

Popis produktu:

Smogové prostředí a přenosné choroby můžou způsobit vážné zdravotní komplikace. Respirátor s filtrační třídou KN95 (FFP2) chránící proti vdechování nebezpečných částic ze vzduchu, více než 95% účinnost proti toxickým částicím, a bakteriím.

Hypoalergenní, pětivrstvá konstrukce, měkká nedráždivá voduodpuzující netkaná textílie. Pěnová výplň omezuje otlačeniny při nošení. Výdechový ventilek usnadňuje vydechování, vnitřní část respirátoru se lépe ochlazuje a omezuje se navlhnutí respirátoru. Jedná se o jednorázový respirátor bez výměnného filtru.

TIP
Potřebujete kvalitní, a znovupoužitelnou ochranu? Podívejte se na naši speciální antibakteriální roušku Secutek Nano+ s vyměnitelným 5ti vrstvým filtrem s aktivním uhlíkem, která chrání nejen vaše okolí, ale i vás.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

3M 9502V respirátor KN95 s výdechovým ventilem

3M 9502V respirátor KN95 s výdechovým ventilem

Prémiový respirátor značky 3M s výdechovým ventilem.

Příslušenství

3 dalších produktů ve stejné kategorii: