Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E

Kód skladu: CAM32

Dostupnost eshop:

3-4ks skladem

Na prodejně v Praze: V Pondělí 24.06.

3 695 Kč s DPH

Více informací

Duální kamera na motocykl

Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E je vhodná pro pevnou instalaci, a umožní vám snímat prostor před i za motocyklem. Nainstalovaných minikamer si běžný člověk ani nevšimne, a nemusíte se tak bát, že budou lákat pozornost zlodějů. Kamery je možné instalovat i do auta.

Záznamy jsou ukládány do externího rekordéru, který je vybaven 2" náhledovým LCD monitorem. Podporovány jsou micro SD karty až do 32GB.

Proč jsou minikamery do auta Secutek lepší než ostatní?

Hlavní výhody:

 • diskrétní instalace nebudící pozornost zlodějů
 • snímá prostor před i za vámi
 • parkovací mód pro záznam případného vandalismu

Secutek C1E - ukázková montážSecutek C1E - ukázková montáž

Funkce a vlastnosti kamery Secutek C1E

 • 2x HD kamera

  Secutek C2DA-E obsahuje 2 HD minikamery (⌀ 18.3mm x 22mm), které mohou snímat například prostor před i za vozem. Úhel záběru kamer je 100°. Rozlišení je možné v menu nastavit na VGA / D1 / HD. Ukládání probíhá při snímkovací frekvenci 30FPS.

 • Nenápadná montáž
  Kamery jsou opatřeny nalepovací folií, pomocí které je můžete připevnit na požadované místo. Obě dvě kamery jsou pomocí kabelů svedeny pomocí 2.5m dlouhých kabelů do rekordéru. 
 • Záznam včetně zvuku
  Rekordér je opatřen mikrofonem a záznam tedy může probíhat včetně zvukové stopy. Nahrávání zvuku je možné v menu deaktivovat.
 • Integrovaný G-senzor
  G-senzor slouží k detekování otřesů a prudkých změn v jízdě (např. při kolizi). Zaznamená-li senzor prudkou změnu, automaticky označí právě nahrávaný soubor, který následně bude archivován. Citlivost senzoru je možné nastavit (low / medium / high).
 • Označení nahrávek datem a časem
  Pro větší průkaznost je do nahrávek vtisknut aktuální datum a čas. Tuto funkci je možné v menu deaktivovat.
 • Záložní baterie
  Rekordér je vybaven 3.7V 250mA záložní baterií, která stačí přibližně na půl hodiny provozu. Kamerový systém je možné napájet z cigaretového adaptéru nebo přímo z autobaterie.
 • Parkovací mód
  Potýkáte-li se s vandalismem páchaném na vašem motocyklu či vozu, pak je parkovací mód přesně to co potřebujete. Není-li vozidlo v pohybu, bude kamera nahrávat při frekvenci 1FPS po celou dobu parkování. V případě, že detekuje pohyb v okolí vozu, tak přepne do standardního režimu nahrávání s frekvencí 30FPS. Parkovací mód není vhodné používat při dlouhodobé odstavení vozu - hrozí vybití auto-baterie.

Kamera Secutek C1E - záběry

Jak duální kamera funguje

Samostatné minikamery připevníme na požadované místo pomocí nalepovacích 3M polštářků a propojíme je s DVR. Systém se aktivuje automaticky poté, co do něj přivedeme napájení a začne nahrávat na vloženou paměťovou kartu. Nahrávání probíhá simultáně z obou kamer v nekonečné smyčce. Záznamy vyhodnocené jako důležité (na základě z akcelerometru) budou uloženy do speciální složky, kde již nebudou nikdy přemazány.

Zapojení systému

Konkrétní zapojení záleží na tom, zda chceme nebo nechceme využívat parkovací režim, při kterém bude nahráváno okolí vozu i během parkování. Budeme-li chtít parkovací režim využívat, musí být do kamery přivedeno napájení po celou dobu - tedy ji připojíme přímo k autobaterii. Pokud tento režim nebudeme využívat, tak kameru připojíme tak, aby se k ní připojilo napájení až ve chvíli nastartování vozu.

 Secutek C2DA-E - ukázková montážSecutek C2DA-E - ukázková montážSecutek C2DA-E - ukázková montáž Secutek C2DA-E - ukázková montáž

Konfigurace

Konfiguraci provádíme pomocí 2" displeje. V menu se pohybujeme pomocí tlačítek na DVR.

Obsah balení

 • 2x HD kamera
 • 1x DVR s 2" LCD
 • 1x 12V / 5V napájecí adaptér
 • 2x 2.5m dlouhý propojovací kabel
 • 1x úchyt pro DVR

Secutek C1E - balení Secutek C1E - balení

Parametry

Pracovní režimy nahrávání během jízdy
parkovací mód
Kamera rozlišení 1280x720px
úhel záběru 100°
Nahrávky 2x 1280x720px
.AVI formát
Mikrofon ano
citlivost do 3-5 metrů
Baterie a výdrž 3.7V 250mA Li-Po (záložní)
výdrž přibližně 30 minut
Spotřeba 450 - 470mA
Napájení DC 10 - 24V
Automatická aktivace při nastartování
při detekci pohybu
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení ano
Paměť externí
podpora micro SD do 32GB
Rozměry kamery ⌀18.3 x 22mm
DVR 56 x 63 x 20mm
Komunikace a obsluha přes LCD displej
Počet kamer 2
Způsob napájení Připojení k autobaterii

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E

Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E

2x HD minikamera; externí recordér s 2" LCD; podpora až 32GB micro SD; úhel záběru 100°; možno připojit přímo na autobaterii (10 - 24V); automatické nahrávání při nastartování

3 dalších produktů ve stejné kategorii: