Secutek OTP-03 PRO - sada pro detekci odposlechů

Kód skladu: SECU51-PRO

Dostupnost eshop: Není skladem

44 920 Kč s DPH

Více informací

SECUTEK OTP-03 PRO - SADA PRO DETEKCI ODPOSLECHŮ

Obáváte se, že máte v bytě či kanceláři instalovaný odposlech či skrytou kameru? Pak je souprava Secutek OTP-03 PRO určena právě pro vás. Sada byla sestavena na základě dlouholetých zkušeností z oboru, a nabízí bezkonkurenční poměr výkonu a ceny ve své cenové relaci.

Hlavní výhody sady OTP-03 PRO

 • umožňuje detekovat aktivní i pasivní odposlechy
 • detekce objektivů skrytých kamer
 • vyhledá GSM, RF, WiFi, Bluetooth a další formy odposlechů
 • detekuje nahrávací zařízení i štěnice s pulzním přenosem
 • snadná obsluha bez nutnosti speciálního školení
 • detekce tepelných odchylek s citlivostí na 0,07°C
 • skenování rádiového spektra od 50MHz do 12GHz s možností vyhodnocování změn signálů v čase

Z ČEHO SE SADA SKLÁDÁ

DETEKTOR ODPOSLECHŮ V ZÁSUVKÁCH, ELEKTROROZVODECH A PRODLUŽOVACÍCH ŠŇŮRÁCH

Detektor po připojení do zásuvky / prodlužovací šňůry vyšle kontrolní signál, kterým prověří, zda se v jejím obvodu nenachází nějaký cizí předmět. V případě pozitivního výsledku vám dá detektor okamžitě vědět pomocí diody a akustického alarmu. Zásuvky, prodlužovací šňůry či elektrorozvody patří k nejčastějším místům pro ukrytí odposlechu. Detektor SCN-BD200 je schopen detektovat aktivní odposlechy,  pasivní nahrávací zařízení (diktafony),i sofistikované odposlechy s pulzním přenosem.

SECU39%20text3.jpg

ŠIROKOPÁSMOVÝ DETEKTOR BEZDRÁTOVÝCH SIGNÁLŮ IPROTECT 1216

Umožní detekovat veškeré odposlechy či skryté kamery, které vysílají bezdrátově. Detektor je schopen nejen ukazovat aktuální sílu vysílaných signálů, ale i je porovnávat v v čase. Krásně tak vidíte vývoj, zda síla signálu při pohybu v místnosti roste, či klesá. Detektor zachycuje signály v rozsahu 50MHz - 12 000MHz a odhalí tedy jak GSM, tak rádiové,  či mikrovlnné odposlechy.

OT60-text.jpg

TERMOKAMERA PRO DETEKCI TEPELNÝCH ODCHYLEK

Díky termokameře můžete posunout úroveň prohlídky na vyšší úroveň. Termokamerou je možné velice efektivně vyhledávat skryté kamery, a odposlechy, protože tyto zařízení při práci vyzařují teplo. Tepelnou odchylku pak termokamera zachytí. Na obrázku vidíme tepelný rozdíl mezi běžnou prodlužovačkou, a prodlužovačkou s instalovaným odposlechem.

text....jpg

INSPEKČNÍ KAMERA

Slouží k usnadnění fyzické prohlídky těžko dostupných míst. Průměr hlavice této kamery je 5,5mm a délka kabelu 1m. Videozáznamy se ukládají v HD kvalitě 720P a díky šesti svítivým LED diodám si poradí i v těch nejtemnějších dutinách. 3" displej disponuje ovládacími prvky jako je 180° převrácení, 1x až 4x zvětšení v 6 krocích nebo úprava jasu. 

IK30.jpg

Obsah balení:

 • termokamera HT-A1
 • detektor bezdrátových signálů iPROTECT 1216
 • detektor odposlechů v elektrorozvodech Secutron SCN-BD200
 • Inspekční kamera TV90Pro
 • dodáváno v odolném kufříku

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Secutek OTP-03 PRO - sada pro detekci odposlechů

Secutek OTP-03 PRO - sada pro detekci odposlechů

Souprava Secutek OTP-03 PRO slouží k vyhledávání aktivních i pasivních odposlechů a skrytých kamer. Sada je nakonfigurována tak, aby umožnila detekovat v podstatě všechny typy štěnic či nahrávacích zařízení.

Příslušenství

1 další produkt ve stejné kategorii: