Záznamové zařízení pro IP kamery Easyn A8

Kód skladu: DVR46

Dostupnost: Není skladem

3 495 Kč s DPH

Více informací

Záznamové zařízení pro IP kamery

Síťový videorekordér Easyn A8 je schopen pořizovat záznam až z 8mi Full HD IP kamer zároveň. Na připojeném monitoru můžeme sledovat živý náhled z kamer v zobrazení 1 / 4 / 8 / 16 kanálů.

V případě potřeby můžeme pomocí časové osy vyhledávat v záznamech až ze 4 kanálů zároveň. Důležité záznamy můžeme přes USB konektor vyexportovat v .AVI formátu na připojený USB disk.

Proč pořídit záznamové zařízení pro kamery?

 • sledujte všechny kamery z jednoho místa
 • ukládání v nekonečné smyčce na až 4TB pevný disk
 • široké možnosti notifikací, alarmů a nahrávacích rozvrhů

Funkce a vlastnosti rekordéru

 • Ukládání na až 4TB pevný disk

  Dle počtu připojených kamer a aktuálního nastavení můžeme záznamy archivovat i více než měsíc. Ve chvíli, kdy bude kapacita disku zaplněna, začne rekordér automaticky přemazávat nejstarší záznamy. Dle integrované kalkulačky je možné, nechat si spočítat na kolik dní kapacita disku vystačí.

 • Nahrávání dle časových rozvrhů
  Pro každou kameru samostatně je možné nastavit konkrétní časový rozvrh pro jednotlivé dny v týdnu. Nahrávání může probíhat buď nepřetržitě, nebo pouze při detekci pohybu.
 • Detekce pohybu
  Chceme-li docílit co největší úspory místa na disku, můžeme nastavit, aby nahrávání probíhalo pouze při detekci pohybu. Citlivost detekce na každé kameře je možné nastavit. Dalším užitečným vylepšením je možnost nastavení detekce pouze v určitém výseku obrazu, což oceníme zejména v situacích kdy kamera z části snímá například strom, kde se neustále pohybují větve, které by dělaly plané poplachy.
 • Efektivní vyhledávání v záznamech
  Prohledávat záznamy je možné pomocí časové osy, na které uvidíme různými barvami vyznačeno, zda se jedná o běžný záznam nebo o detekci pohybu. Samozřejmostí je vyhledávání podle určitého data. Přehrávat je možné záznam až ze 4 kamer současně.
 • Emailová upozornění
  Bude-li některá z kamer detekovat pohyb, může nám rekordér odeslat emailem upozornění s přiloženou fotografií. 
 • Přehrávání záznamů
  Záznamové zařízení Easyn A8 je vybaveno HDMI a VGA výstupem, pomocí kterých ho můžeme propojit s monitorem. Nemáme-li k dispoizici monitor, můžeme se k zařízení připojit přes počítač v rámci lokální sítě.

Jak záznamové zařízení pro IP kamery funguje

Do rekordéru je nutné vložit pevný disk a zapojit ho do počítačové sítě, a propojit systém s monitorem. Po startu se automaticky spustí průvodce, který nás provede nastavením a pomůže nám vyhledat kamery připojené v síti. Následně v menu pomocí připojené počítačové myši nastavíme požadované parametry pro každou kameru.

Záznamové zařízení podporuje protokol ONVIF a funguje tedy jako univerzální rekordér pro téměř všechny IP kamery, nicméně nejlepší funkčnosti docílíte právě s kamerami značky Easyn.

Nemáte-li zkušenosti s počítačovými sítěmi, může pro vás být prvotní instalace obtížná. V případě potřeby je možné, nechat si zázanamové zařízení nainstalovat našimi techniky.

Vyhledávání IP kamer

Kliknutím na ikonku kamery ve spodním menu se dostaneme do seznamu již připojených IP kamer. Následným kliknutím na tlačítko "search" přejdeme k vyhledávání nových kamer, které můžeme buď nechat vyhledat automaticky, nebo pokud víme jejich IP adresy je přiřadit manuálně.

Přehrávání záznamů

K přehrávání záznamů se dostaneme kliknutím na symbol šipky (play) ve spodním menu, kde si následně můžeme zvolit časové období a konkrétní kamery (až 4 současně), ze kterých chceme záznam vyhledat. Následně se můžeme pohybovat po časové ose. Přehrávání je možné až 16x zrychlit.

Zálohování dat

Potřebujeme-li archivovat nějaký záznam, tak si ho nejprve v sekci playback (přehrávání) vyhledáme a následně pomocí ikonek "Start Clip" a "End Clip" označíme začátek a konec úseku, který potřebujeme. Následně do záznamového zařízení připojíme USB disk, na který můžeme nahrávku vyexportovat ve zvoleném formátu.

Obsah balení:

 • záznamové zařízení pro IP kamery Easyn A8
 • DC12V 2A napájecí adaptér
 • počítačová myš

Parametry

Pracovní režimy kontinuální nahrávání
nahrávání při detekci pohybu
Nahrávky nastavitelná kvalita
max. 8x 1920x1080@25FPS
Spotřeba 300 - 500mA
Napájení DC12V 2A
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení ano
Konektivita 2x USB
1x LAN
1x HDMI
1x VGA
Paměť podpora až 4TB HDD
rozhraní Sata 3.5"
Komunikace a obsluha přes připojený monitor
přes PC v lokální síti
přes vzdálené PC přes veřejnou IP adresu

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Záznamové zařízení pro IP kamery Easyn A8

Záznamové zařízení pro IP kamery Easyn A8

Záznam až z 8 kamer zároveň; podpora Full HD 1080p rozlišení; záznam včetně audia; sata 3.5" HDD až 4TB; HDMI + VGA výstup; podpora ONVIF