Zabezpečovací kamera s alarmem Secutek ZS-K1A Zobrazit větší

Zabezpečovací kamera s alarmem Secutek ZS-K1A

Kód skladu: IP23

Dostupnost: Není skladem

1 995 Kč s DPH

Více informací

Zabezpečovací kamera s integrovaným alarmem

Jedinečná kombinace zabezpečovacího systému a IP kamery v jednom produktu. Sháníte-li efektivní a cenově dostupný zabezpečovací systém do domácnosti, je zabezpečovací kamera Secutek ZS-K1A tou nejlepší volbou.

V těle kamery je kromě optiky zabudán i modul pro komunikaci s bezdrátovými senzory, a kamera tak kromě obrazových funkcí plní i funkci alarmu. Při narušení objektu nám okamžitě spustí alarm v propojeném mobilním telefonu, přičemž automaticky zobrazí jaký ze senzorů byl aktivován.

Jaká čidla je možné připojit

 • PIR pohybový senzor
 • magnetický senzor otevření dveří či oken
 • kouřový senzor
 • detektor úniku plynu

Proč zvolit právě model Secutek ZS-K1A

Přístroj plní nejen funkce běžné IP kamery, ale i funkci zabezpečovacího systému. Jedná se o unitkání IP kameru, která umí komunikovat s bezdrátovými senzory čímž je zásadním způsbem zvýšená úroveň zabezpečení.

Pokud nemáte příliš velký rozpočet, a sháníte zabezpečovací systém s možností živého obrazového náhledu pro ověření zda se jedná o "opravdový" či falešný poplach, je model Secutek ZS-K1A pro vás tou nejlepší volbou.

Funcke a parametry zabezpečovací kamery ZS-K1A

 • Bezdrátová komunikace se senzory

  Veškerá komunikace mezi hlavní jednotkou a senzory probíhá bezdrátově na frekvencích 433 a 868MHz. Maximální vzdálenost mezi senzory a hlavní jednotkou je 80 - 120 metrů na volném prostranství. Při použití v budově se vzdálenost zkracuje dle tloušťky a materiálu stěn. Typicky se dosah v budově pohybuje mezi 20 - 40 metry. Ke kameře je možné připojit až 4 senzory.

 • Super jednoduchá instalace
  Sada tak jak ji obdržíte je již zcela připravena k provozu. Bezdrátové senzory jsou již předem spárované s hlavní jednotkou a vy tak nemusíte nic konfigurovat. Stačí připojit alarm do sítě, vložit baterie do senzorů a systém je ihned funkční.
 • HD rozlišení
  Zabezpečovací kamera je vybavena 1MP snímačem umožňujícím záznam videa v rozlišení 1280x720px. O široký úhel záběru se postará 2.8mm objektiv.
 • Online náhled ať už jste kdekoliv
  Obraz z kamery je možné sledovat přes mobilní telefon prostřednictvím aplikace Yoosee, skrze kterou je možné i provádět veškerou konfiguraci kamery. Aplikace je dostupná pro Android i iOS.
 • Integrované úložiště
  Přístroj je vybaven slotem na micro SD kartu o maximální kapacitě 32GB, na kterou může spustit záznam při detekování pohybu, který si na dálku prostřednictvím aplikace můžeme přehrát, aniž by bylo nutné vyndávat micro SD kartu z kamery. Při ukládání je video zprocesováváno H.264 kompresí
 • Elektronické ovládání natočení a náklonu
  Jedná se o kameru typu PTZ, a její natočení a náklon je možné snadno ovládat na dálku. V případě narušení objetu tak máme možnost, zkontrolovat všechny zákoutí bez nutnosti instalace více kamer.
 • Noční vidění do 7 metrů
  Integrované IR (842nm) LED diody umožňují kameře vidět i v noci a to do vzdálenosti přibližně 7 metrů.
 • Okamžitá upozornění z kamery
  V případě aktivace libovolného senzoru spárovaného s kamerou, se vám okamžitě spustí alarm v mobilním telefonu. Kamera sama o sobě je opatřena obrazovou detekcí pohybu, která rovněž může aktivovat alarm.

Jak zabezpečovací kamera s alarmem funguje

Do kamery vložíme micro SD paměťovou kartu a zapojíme ji do el. sítě. Připojení kamery na naši místní WiFi síť použijeme aplikace Yoosee, přičemž provotní komunikaci s kamerou navážeme přes její vlastní WiFi přístupový bod, nebo pomocí ethernetového kabelu.

Jednotlivé senzory s kamerou spárujeme tak, že v v menu klikneme na "Add sensor" a následně v blízkosti kamery aktivujeme senzor, který chceme přiřadit. Pro lepší přehlednost je možné každému jednotlivému senzoru přidat vlastní název.

Modelový příklad funkčního systému

Kameru je možné propojit až se čtyřmi dalšími zařízeními. V modelové situaci můžeme jednotlivé sloty využít například následovně:

 1. PIR pohybový senzor, který umístíme do místnosti, kde hrozí vniknutí skrze okna, nebo do místnosti kde je nevyhnutelné, že se bude případný zloděj pohybovat.
 2. Magnetický senzor umístíme na hlavní vchodové dveře
 3. Dálkový ovladač si připneme na klíče a budeme s ním moci pohodlnně aktivovat alarm při odchodu a deaktivovat při příchodu domů.
 4. Kouřový senzor přidáme přes položku "Special sensor", což znamená že bude aktivní 24 hodin denně, nehledě na to, jestli je alarm aktivní nebo ne.

Obsah balení:

 • zabezpečovací kamera Secutek KS-Z01A
 • 5V napájecí adaptér
 • hmoždinky pro montáž kamery

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
komunikace s až 4mi senzory
upozornění push notifikací / na email / FTP
Kamera 1MP snímač
objektiv 2.8mm
úhel záběru 110°
noční vidění do 7 metrů (IR 842nm)
Nahrávky rozlišení 1280x720px
formát .AVI
komprese H.264
možnost přehrávání na dálku
Mikrofon ano, včetně reproduktoru
Spotřeba cca 300mA
Napájení DC 5V
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení ano
přes aplikace Yoosee
Konektivita WiFi
Ethernet
433 / 868Mhz
Paměť externí
až 32GB micro SD
Komunikace a obsluha P2P aplikace Yoosee
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Zabezpečovací kamera s alarmem Secutek ZS-K1A

Zabezpečovací kamera s alarmem Secutek ZS-K1A

Otoční IP kamera; možnost připojení 4 bezdrátových senzorů; detekce pohybu; ovládání přes P2P aplikaci Yoosee; integrovaný mikrofon a reproduktor; rozlišení 1280x720px

11 dalších produktů ve stejné kategorii: