Ochrana odposlechu a nahrávání AR-MI Protect

Kód skladu: OT58

Dostupnost: Výroba na zakázku

35 995 Kč s DPH

Více informací

Ochrana před odposlechem i nahráváním

AR-MI Protect byl vyvinut speciálně za účelem ochrany informací, které zaznívají při důležitých jednáních. Nejvyšší míra ochrany je zajištěna pomocí třech ochraných prvků:

 • standardní šumový generátor pro doplnění akustického pozadí
 • akustické piezoměniče pro ochranu před odposlechem skrz zdi, či okna
 • export hlasových vzorků jednajících osob pro znemožnění porozumění případným nahrávkám

Hlasové vzorky v kombinaci se šumem jsou směšovány na jednotlivých výstupech generátoru, čímž je dosaženo nejvyšší úrovně zabezpečení. Při instalaci je možné použít rozvody standardních šumových generátorů (např. SNG), které v dnešní době, kdy většina nových mobilních telefonů disponuje nahráváním zvuku ve vysoké kvalitě přestávají plnit svou funkci.

Proti čemu AR-MI Protect ochrání?

 • nahrávání na diktafony uvnitř místnosti
 • rádiovým mikrofonům
 • GSM / 3G štěnicím uvnitř místnosti
 • odposlechu pomocí drátových mikrofonů
 • odposlechu zvenčí pomocí laserových či jehlových mikrofonů

AR-MI Protect - ochrana proti nahráváníUkládání a reprodukce hlasových vzorků

Jedná se o zásadní vylepšení oproti běžným šumovým generátorům typu SNG (které produkují pouze šum) nebo akustickým generátorům jako je Rabbler, který má pevně danou databázi hlasových vzorků, jenž nemusí být konkrétní hlasy dostatečně účinné.


Keramický piezoměnič pro ochranu před odposlechem zvenčíOchrana před odposlechy zvenčí

K přístroji AR-MI Protect můžeme připojit až 100 keramických piezoměničů, které nainstalujeme na stěny a okna po obvodu místnosti, čímž zajistíme nejvyšší možnou ochranu před odposlechy zvenčí.


Reproduktory pro ochranu před odposlechy a nahrávacími zařízeními uvnitř místnostiOchrana před odposlechy a nahráváním uvnitř místnosti

Reproduktory vysílající směs šumu a hlasů z předem vytvořených vzorků zcela znehodnotí nahrávky pořízené uvnitř místnosti. Díky použití vzorků hlasu přímých účasníků jednání je téměř nemožné oddělit hlasy účastníků od akustického pozadí, a to i za pomocí sofistikovaných audio programů.


AR-MI Protect - ochrana proti nahráváníRegulovatelný výkon

Výkon generátoru i hlasových vzorků lze směšovat i regulovat. Jde o důležitou funkci pro dosažení ideálního nastavení pro různé podmínky chráněných prostor.


Způsob použití:

Před jednáním každý z účastníků nahraje jeden či více přibližně minutových vzorků svého hlasu do AR-MI. Následně jsou hlasové vzorky smíšeny dohromady spolu se šumem, a vytváří akustické pozadí, které takřka znemožňuje jakoukoliv formu odposlechu či dokonce nahrávání uvnitř místnosti.

Pro ochranu před odposlechem zvenčí slouží akustické piezoměniče, které nainstalujeme po celém obvodu místnosti, kde budou přenášet akustické pozadí pomocí vibrací do stěn a oken, čímž je znemožňena funkčnost jehlových, laserových či jiných forem odposlechu zvenčí.

AR-MI Protect je akustický generátor a je tedy z principu nemožné, aby byl jeho chod neslyšitelný, tak jako tomu je u ultrazvukových rušiček, jejichž spolehlivost je však velmi nízká.

Obsah balení:

 • akustický generátor AR-MI Protect
 • mikrofon
 • sada reproduktorů
 • 2x napájecí adaptér

Parametry

Napájení DC 12V 2A
Rozměry 118 x 58 x 187mm
Výkon 2x 15W / 8ohm min

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Ochrana odposlechu a nahrávání AR-MI Protect

Ochrana odposlechu a nahrávání AR-MI Protect

Nízkofrekvenční generátor; generování zvukového pozadí i vibrací; ochrana před prostorovým odposlech i proti snímání z ploch interiéru; možnost uložení 10ti hlasových vzorků

10 dalších produktů ve stejné kategorii: