Domovní bezpečností wi-fi videozvonek Secutek HD WIFI602

Kód skladu: VZ07

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

3 495 Kč s DPH

Více informací

Domovní bezpečností wi-fi videozvonek Secutek HD WIFI602 Mějte svůj domov a prostor kolem něj pevně pod kontrolou i v době vaší nepřítomnosti. Díky chytrému domovnímu bezpečnostnímu wi-fi videozvonku získáte nepřetržitý přehled a tolik potřebný klid, ať už jste kdekoliv - v práci, na cestách, na dovolené,...

Inteligentní bezdrátový domovní wi-fi videozvonek představuje moderní a elegantní řešení pro zvýšení bezpečnosti vašeho domova. Vhodný jak do domácnosti, tak i pro zabezpečení venkovních prostor kolem domu. Oblíbený nejen z důvodu vynikajícího poměru ceny a užitné hodnoty, ale i díky svým užitečným funkcím - nic mu neunikne ani v noci, spolehlivě detekuje jakýkoliv pohyb ve své blízkosti a k jeho pohodlnému ovládání postačí běžný mobilní telefon.

Hlavní výhody:

 • kontinuální dohled nad domácností či pozemkem v reálném čase
 • možnost oboustranné vzdálené komunikace
 • pohodlné ovládání skrze aplikaci pro chytré mobilní telefony (Android, iOS)
 • kvalitní certifikovaný výrobek za překvapivě příznivou cenu
 • užitečná funkce odemykání zámku prostřednictvím telefonu či tabletu
 • infračervené světlo umožňující noční vidění

Typické využití:

 • bezpečnostní vybavení moderní domácnosti
 • zajištění kontinuálního a efektivního dohledu nad pozemkem
 • kontrola nad tím, kdo je za dveřmi, brankou nebo na pozemku kolem domu
 • získání vzdáleného přístupu a možnosti komunikace s návštěvou v případě, že sami nejsme doma
 • účinný prostředek proti případnému vandalismu a pro účely získání potřebného kvalitního důkazu o narušení soukromí

Funkce a parametry

 • Kvalitní rozlišení

  Kamera nahrává v HD rozlišení (1280 x 720 px) při úhlu záběru 120 stupňů. Pořízené záznamy jsou tak velmi kvalitní a v případě potřeby i zcela průkazné.

 • Neustálý dohled
  Wi-fi technologie, jíž je tento model bezpečnostního domovního videozvonku vybaven, kromě jiného zaručuje také pohodlnou instalaci a obsluhu. Vše se tedy obejde i bez technika, zavádění kabelů a podobně.
 • Bezdrátový přenos
  Wi-fi technologie, jíž je tento model bezpečnostního domovního videozvonku vybaven, kromě jiného zaručuje také pohodlnou instalaci a obsluhu. Vše se tedy obejde i bez technika, zavádění kabelů a podobně.
 • Noční vidění
  Infračervené přisvícení zaručí dohled nad vaším domem či objektem i v noci nebo v případě horší viditelnosti. IR přísvit je lidským okem prakticky nepostřehnutelný, a tak nevzbuzuje žádnou nežádoucí pozornost. 
 • Detektor pohybu
  V případě, že dojde v blízkosti domovního bezpečnostního wi-fi videozvonku k jakémukoliv pohybu, neprodleně se zařízení aktivuje a začne nahrávat. 
 • Vzdálené odemykání zámku
  Pokud někdo zazvoní, zvonek detekuje pohyb či bude slabá baterie, okamžitě dostanete upozornění do vašeho mobilního telefonu.
 • Video intercom
  Funkce video intercom, jíž je wifi videozvonek také vybaven, představuje možnost kombinovaného využití více telefonů a možnost pořizovat jak videozáznam, tak i fotografie. 

vz07_clipped_rev_1.png

Jak zařízení funguje?

Inteligentní bezpečnostní wi-fi videozvonek Secutek HD WIFI602 má svoji IP adresu. Pohodlně ho tedy propojíte s vaším počítačem nebo mobilním telefonem pomocí routeru. Přes webový prohlížeč či aplikaci v mobilu pak můžete nastavit jeho připojení. Podrobnější návod, včetně názorných obrázkových schémat, naleznete v kompletním návodu k obsluze, viz níže.

Jak to celé funguje prakticky? Jakmile příchozí zazvoní na tento inteligentní videozvonek, zařízení automaticky odešle videohovor (vytočí číslo) na váš mobilní telefon. Přijetím hovoru dojde k real-time připojení telefonu k zařízení, které tak můžete na dálku ovládat. Odemknout zámek, poslat zprávu z mobilu směrem k zařízení i opačně, pořídit fotografii příchozího (ikona kamery), anebo začít nahrávat záznam (ikona videa). S pořízenými obrázky a videonahrávkami pak můžete dále pracovat ve složce Image příslušné mobilní aplikace.

Instalace (připojení k aplikaci):

Mobilní aplikaci, díky níž získáte možnost vzdáleně ovládat zmíněné funkce, naleznete v AppStore nebo na GooglePlay pod názvem HD Bell. Je zcela zdarma a standardně ji do svého telefonu z těchto stránek stáhnete, případně je samozřejmě možno naskenovat příslušný QR kód. Telefon následně připojíte k místní síti, otevřete stáhnutou HD Bell aplikaci a stisknete symbol + pro přidání zařízení. V nabídce zvolte ´neaktivní zařízení pro bezdrátový přístup´, vyberte ´připojení wifi´a následně ´další´.

Poté je třeba aktivovat videozvonek. To učiníme tak, že na něm dlouze (min. po dobu 10 s) stiskneme tlačítko volání, a to do té doby, než zařízení nezačne pípat. Zařízení následně bude požadovat zadání hesla sítě wifi. Dále kliknete na tlačítko ´next´. Přístroj tímto dostane informaci o konfiguraci a zařízení se tímto přidá do stažené aplikace. Posledním krokem je pak nastavení hesla pro správce (admin) a návštěvníka.

Obsluha videozvonku:

Pro nastavení v rámci menu inteligentního bezpečnostního videozvonku Secutek HD WIFI602 stiskněte symbol ozubeného kolečka. V této nabídce je možno nastavit upravit vše týkající se systémového nastavení, konkrétně název zařízení, změnit heslo, nastavit hlasitost nebo wi-fi síť, anebo třeba zjistit stav SD karty.

Obsah balení:

 • videozvonek Secutek HD WIFI602
 • vnitřní vyzváněcí jednotka
 • napájecí adaptér
 • LAN kabel šrouby, hmoždinky, inbus
 • propojovací drátky
 • uživatelský manuál

Parametry

Pracovní režimy videointercom
noční vidění
detekce pohybu
Kamera 1,3Mpix
Úhel záběru 120°
Napájení 12V
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení přes mobilní aplikaci HD Bell
Konektivita WiFi
ethernet
Rozměry 150 x 90 x 27mm
Komunikace a obsluha přes mobilní aplikaci HD Bell
iOS / Android
Počet kamer 1
Způsob napájení DC 12V
externí PoE
Voděodolnost IP66
Vzdálený přístup přes smartphone Ano
Noční vidění 2-3m

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Domovní bezpečností wi-fi videozvonek Secutek HD WIFI602

Domovní bezpečností wi-fi videozvonek Secutek HD WIFI602

HD rozlišení (1280x720px); Neustálý dohled; bezdrátový přenos; detektor pohybu; ovládání přes mobilní aplikaci; noční vidění; video intercom

1 další produkt ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky