WiFi skrytá kamera v PIR čidle Secutek PIR-720SWF

Kód skladu: BK19

Dostupnost eshop:

3-4ks skladem

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

4 495 Kč s DPH

Více informací

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle se vzdáleným přístupem

Skrytá WiFi kamera v PIR čidle nám umožní nenápadně sledovat aktivitu v kanceláři, skladech či jiných komerčních prostorech. Scéna je zaznamenávána na micro SD kartu do kapacity až 32GB. Hlavní výhodou této špionážní kamery je možnost vzdáleného sledování přes internet, přes mobilní telefon či PC. Efektivitu využití zařízení zásadní způsobem zvyšuje funkce detekce pohybu, která zajistí nahrávání pouze v důležitých okamžicích, a zároveň nás může okamžitě informovat pomocí push notifikace při narušení objektu.

Špionážní kameru je možné snadno obsluhovat pomocí mobilní aplikace XMeye, která je dostupná pro iOS či Android smartphony. Aplikace nám umožní pohodlně sledovat živý náhled z kamery, měnit její parametry i přehrávat záznamy uložené v paměti čidla.

Možné scénáře použití:

 • vzdálený dohled nad objektem - zejména vhodné pro použití v komerčních prostorách
 • montáž v kanceláři pro odhalení nepoctivých zaměstnanců
 • instalace do skladovacích prostor, pro chycení zloděje při činu

Funkce a vlastnostni minikamery do auta

 • Vzdálené připojení přes internet
  PIR čidlo je vybaveno WiFi IP modulem, který umožňuje vzdálené připojení přes internet. Jednoduché ovládání špionážní kamery je zajištěno prostřednictvím P2P mobilní aplikace XMeye, která umožňuje živý náhled z kamery, přehrávání záznamů z lokální paměťové karty i konfigurovat kameru.
 • Detekce pohybu
  Softwarová detekce pohybu velmi usnadňuje pozdější analýzu pořízených nahrávek, protože zajistí nahrávání pouze důležitých okamžiků, kdy se v místnosti něco děje.
 • Okamžité notifikace
  Při narušení objektu vás bude špionážní PIR čidlo okamžitě informovat prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon. Skrytá kamera podporuje SMTP protokol, a je tedy schopna posílat i emaily s přiloženou fotografií ve chvíli, kdy detekuje pohyb.
 • Noční vidění
  Neviditelné IR diody zajistí noční vidění až do vzdálenosti 5ti metrů. Minikamera je tedy schopna snímat i v naprosté tmě.
 • Podpora až 32GB micro SD
  Integrovaný slot umožňuje vložit micro SD paměťovou kartu až do kapacity 32GB. Záznamy je možné přehrávat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace, bez nutnosti fyzického kontaktu s kamerou. Nahrávání probíhá v nekonečné smyčce, a zařízení je tedy v tomto ohledu zcela bezúdržbové.
 • Rozlišení kamery
  Skrytá WiFi kamera v PIR čidle nahrává v rozlišení 1280x720px s úhlem záběru 70°.
 • Maximálně diskrétní provedení
  Kamufláž minikamery do PIR čidla ji předurčuje k diskrétnímu použití. Špionážní PIR čidlo můžeme použít k dlouhodobému shromažďování důkazů a dohledu nad objektem, bez rizika odhalení. Čidlo je zejména vhodné pro použití v komerčních prostorách, kde bude mezi běžnými pohybovými senzory zcela nenápadné.
 • Neomezená doba práce
  Zařízení je určeno k dlouhodobému provozu. K napájení slouží 12V síťový adaptér.

Jak skrytá WiFi kamera v PIR čidle funguje

Před použitím je nutné vložit micro SD paměťovou kartu do příslušného slotu na minikameře, a připojit napájecí adaptér. Následně pomocí ethernetového kabelu propojíme čidlo s routerem, abychom mohli přistoupit ke konfiguraci zařízení přes mobilní aplikaci.

Propojení mobilní aplikace s WiFi kamerou

Přímo na špionážním PIR čidle nebo na jeho krabici naleznete štítek s QR kódem, který v sobě ukrývá unikátní identifikátor kamery. V aplikaci XMeye zvolíme možnost "+" pro přidání kamery a následně QR kód naskenujeme, a vyplníme přihlašovací údaje, které rovněž najdeme na štítku. Tím se PIR čidlo uloží do našeho seznamu kamer. Máme-li kamer více, proces opakujeme pro každou kameru zvlášť.

Jak připojit špionážní PIR čidlo na WiFi

Zařízení zapneme a propojíme kabelem s routerem čímž IP modul kamery získá připojení k internetu, abychom s ním mohli začít komunikovat prostřednictvím mobilní aplikace. Pokud jsme již spárovali mobilní aplikaci s kamerou, tak by se kamera v seznamu měla hlásit jako "ONLINE". V tuto chvíli můžeme vstoupit do jejího menu, do sekce WIFI, kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme, na kterou chceme špionážní kameru připojit. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se PIR čidlo automaticky zrestartuje, a připojí k nastavené WiFi síti. V tuto chvíli můžeme odpojit ethernetový kabel, a komunikace s routerem již bude probíhat bezdrátově.

Parametry

Kamera objektiv 3.7mm
úhel záběru 70°
noční vidění do 5 metrů
Nahrávky rozlišení 1280x720px
snímkovací frekvence 25FPS
Mikrofon interní
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž bez baterie
Napájení DC 12V / 1A
Automatická aktivace detekce pohybu
citlivost do 7 metrů
Konektivita RJ45
WiFi

podporované protokoly: TCP/IP, HTTP, TCP, ICMP, UDP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP
Paměť externí
micro SD až 32GB
Komunikace a obsluha aplikace XMeye pro iOS / Android
webové rozhraní
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

WiFi skrytá kamera v PIR čidle Secutek PIR-720SWF

WiFi skrytá kamera v PIR čidle Secutek PIR-720SWF

Rozlišení 1280x720px; vzdálený přístup přes internet; noční vidění do 5 metrů; integrovaný slot na micro SD; pre-motion nahrávání; P2P aplikace XMeye

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky