Full HD IP server s kamerou PINHOLE Secutek SLG-LMEMSL2002 - WiFi, PoE, P2P

Kód skladu: BK95-PH-WIFI-4MP

Dostupnost eshop: Není skladem

6 317 Kč s DPH

6 649 Kč s DPH

-5%

Sleva!

Více informací

FULL HD IP SERVER S KAMEROU SECUTEK SLG-LMEMSL2002 - WIFI, POE, P2P

IP server je malé zařízení, které zprostředkovává spojení datového toku mezi kamerou a zobrazovacím zařízením, jednoduše tedy umožňuje streamovat obraz z připojené kamery prostřednictvím internetu na neomezenou vzdálenost. K IP serveru se připojíte odkudkoli přes mobilní aplikaci "BitVision", která je zdarma dostupná pro operační systémy Android a iOS. IP server stačí připojit k routeru síťovým kabelem. ​Tato unikátní kamera s IP video serverem je vhodná pro všechny situace, kdy potřebujete nepřetržitě monitorovat vybraný prostor, ale potřebujete diskrétnější řešení, než klasickou bezpečnostní kameru velkých rozměrů.

Možné scénáře k použití:

 • Odhalí vetřelce ve vašem soukromí.
 • Jako spolehlivá domácí chůva dohlédne na bezpečnost vašich dětí.
 • Nenápadně zaznamená jednání ve vaší kanceláři pro pozdější využití.
 • odhalí škodnou ve vašem skladu či provozovně

Funkce a vlastnosti skryté Wi-Fi kamery:

 • Full HD kvalita záznamu
  Videa ve Full HD rozlišení 1920x1080.
 • Sledovací kamera s WiFi
  Díky Wi-Fi připojení můžete být s kamerou neustále ve spojení. Komunikace s přístrojem, ovládání funkcí i prohlížení záznamů je možné z chytrého telefonu, tabletu nebo PC.
 • Detekce pohybu
  Kromě funkce cyklického natáčení umí kamera začít pracovat až ve chvíli, kdy vetřelec pronikne do vaší domácnosti. Detektor pohybu automaticky spustí nahrávání a vám odešle okamžité upozornění.
 • Podpora 512GB paměťových karet
  Přistroj podporuje paměťové Micro SD / TF karty s maximální kapacitou až 512 GB. Video ve formátu AVI o délce jedné minuty zabere okolo 20 MB. Na jednu kartu tedy nahrajete dlouhé hodiny kvalitního záznamu.
 • Podpora P2P
  Díky podpoře P2P technologie je nastavení kamery velmi snadné, a z pravidla nevyžaduje nijak zasahovat do nastavení vašeho routeru.
 • H.264 komprese videa
  Moderní technologie komprese videa zajistí nahrávky ve vysoké kvalitě při nižší přenosové rychlosti.
 • Kompatibilita
  Software kamery je kompatibilní s Windows a MAC OS pro PC a Android / iOS pro chytré telefony. Pracuje s běžně dostupnými internetovými prohlížeči i softwarem pro přehrávání.
 • TOP produkt
  Univerzální možnost použití. Dlouhá výdrž, či možnost živého náhledu a obsluhy přes internet prostřednictvím velmi výkonné aplikace BitVision v kobinaci s velmi přívětivou cenou činí z přístroje Secutek SLG-LMEMSL2002 jeden z TOP produktů v naší nabídce.

Jak skrytá Wi-Fi kamera funguje

 1. K Wi-Fi kameře se snadno připojíte ze vzdáleného chytrého přístroje přes aplikaci BitVision APP dostupné ke stažení na App Store nebo Google Play.
 2. Přístup ke kameře je bezpečně chráněn vaším vlastním heslem.
 3. BitVision APP umožňuje nastavení času, e-mailu, práci s více kamerami současně, konfiguraci při práci s SD kartou a další pokročilá nastavení.
 4. Kameru lze kdykoliv resetovat zpět do továrního nastavení

Tento IP server nabízíme ve třech variantách podle typu zvolené kamery.

Volit můžete kameru standardní, pinhole kameru, která je vhodnější pro skryté sledování nebo BOX kameru, která se od varianty pinhole liší pouze rozměry a jinou formou jejího těla.

STANDARDNÍ KAMERA
(úhel záběru 106°)

PINHOLE KAMERA
(úhel záběru 82°)

BOX KAMERA
(úhel záběru 82°)

Jak připojit skrytou IP kameru k WiFi routeru pro přístup přes internet

Nejprve se připojíme na WiFi přístupový bod vysílaný z kamery, a následně otevřeme aplikaci BitVision, přes kterou vstoupíme do její konfigurace. Pokud jsme již spárovali mobilní aplikaci s kamerou, tak by se kamera v seznamu měla hlásit jako "ONLINE". V tuto chvíli můžeme vstoupit do jejího menu (Advanced config - WIFI Config), kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme tu, na kterou chceme aby se skrytá WiFi IP kamera připojovala. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se budík s kamerou automaticky zrestartuje, a připojí k nastavené WiFi síti

Aplikace BitVision

Skrze mobilní aplikaci BitVision, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení skryté WiFi kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

Ukládání může probíhat na paměťovou kartu uvnitř WiFi kamery, přímo do vašeho mobilu. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Obsah balení

 • IP server Secutek SLG-LMEMSL2002
 • Kamera PINHOLE (na 2m dlouhém kabelu)
 • Držáky, Šroubky a hmoždinky
 • Uživatelský manuál ke stažení v sekci ke stažení

12V adaptér, LAN kabel a Micro SD karta není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit Micro SD kartu a další příslušenství.

Ke stažení

Video

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Full HD IP server s kamerou PINHOLE Secutek SLG-LMEMSL2002 - WiFi, PoE, P2P

Full HD IP server s kamerou PINHOLE Secutek SLG-LMEMSL2002 - WiFi, PoE, P2P

IP video server s Full HD kamerou dle zvolené varianty a podporou P2P. Vzdálené ovládání a sledování záznamu přes intuitivní aplikaci pro Android / iPhone. Kamera je napájena přes přímo z IP serveru.

Příslušenství

18 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy

Novinky