Bezdrátový reproduktor Secutek SAH-IP019 s dobíjecí stanicí pro smartphone

Kód skladu: BK77

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

4 695 Kč s DPH

Více informací

BEZDRÁTOVÝ REPRODUKTOR SECUTEK SAH-IP019 S DOBÍJECÍ STANICÍ PRO SMARTPHONE

Bezdrátový reproduktor Secutek SAH-IP019 s bezdrátovou nabíječkou pro mobilní telefon je novinkou v našem sortimentu. Nebyl by to ale pravý špionážní obchod, kdyby i v tomto, už tak multifunkčním produktu, nebyla zakomponovaná skrytá kamera.

Skrytá Full HD kamera s objektivem 2 Mpx a úhlem záběru 120° vám zajistí perfektní přehled o všem, co se děje v jejím okolí. Zařízení také disponuje nočním viděním až do vzdálenosti 6 metrů, díky čemu jsou kvalitní záznamy zajištěny i při špatných světelných podmínkách.

Skvělou funkcí tohoto reproduktoru je možnost bezdrátového nabíjení telefonu, která dodává reproduktoru na nenápadnosti. Secutek SAH-IP019 je ideální pro skryté pozorování kanceláří či vašeho bytu, hlídání dětí nebo jejich chůvy.

Možné scénáře k použití:

 • Odhalí vetřelce ve vašem soukromí.
 • Jako spolehlivá domácí chůva dohlédne na bezpečnost vašich dětí.
 • Nenápadně zaznamená jednání ve vaší kanceláři pro pozdější využití.
 • odhalí škodnou ve vašem skladu či provozovně

Funkce a vlastnosti skryté Wi-Fi kamery:

 • Full HD kvalita záznamu
  Videa ve Full HD 2 Mpx jsou nahrávána ve snímkové frekvenci 25 fps. Zorný úhel kamery je 120°.
 • Sledovací kamera s WiFi
  Díky Wi-Fi připojení můžete být s kamerou neustále ve spojení. Komunikace s přístrojem, ovládání funkcí i prohlížení záznamů je možné z chytrého telefonu, tabletu nebo PC.
 • Detekce pohybu
  Kromě funkce cyklického natáčení umí kamera začít pracovat až ve chvíli, kdy vetřelec pronikne do vaší domácnosti. Detektor pohybu automaticky spustí nahrávání a vám odešle okamžité upozornění.
 • Podpora 128GB paměťových karet
  Přistroj podporuje paměťové Micro SD / TF karty s maximální kapacitou až 128 GB. Video ve formátu AVI o délce jedné minuty zabere okolo 20 MB. Na jednu kartu tedy nahrajete dlouhé hodiny kvalitního záznamu.
 • Podpora P2P
  Díky podpoře P2P technologie je nastavení kamery velmi snadné, a z pravidla nevyžaduje nijak zasahovat do nastavení vašeho routeru.
 • H.264 komprese videa
  Moderní technologie komprese videa zajistí nahrávky ve vysoké kvalitě při nižší přenosové rychlosti.
 • Moderní, nenápadný design
  Přístroj je navržen v jednoduchém, univerzálním designu a působí jako nenápadný doplněk do moderní chytré domácnosti či kanceláře.
 • Kompatibilita
  Software kamery je kompatibilní s Windows a MAC OS pro PC a Android / iOS pro chytré telefony. Pracuje s běžně dostupnými internetovými prohlížeči i softwarem pro přehrávání.
 • TOP produkt
  Nenápadný design. Univerzální možnost použití. Dlouhá výdrž, či možnost živého náhledu a obsluhy přes internet prostřednictvím velmi výkonné aplikace HD SmartIPC v kobinaci s velmi přívětivou cenou činí z přístroje Secutek SAH-IP019 jeden z TOP produktů v naší nabídce.

Jak skrytá Wi-Fi kamera funguje

 1. K Wi-Fi kameře se snadno připojíte ze vzdáleného chytrého přístroje přes aplikaci HD SmartIPC APP dostupné ke stažení na App Store nebo Google Play.
 2. Přístup ke kameře je bezpečně chráněn vaším vlastním heslem.
 3. HD SmartIPC APP umožňuje nastavení času, e-mailu, práci s více kamerami současně, konfiguraci při práci s SD kartou a další pokročilá nastavení.
 4. Kameru lze kdykoliv resetovat zpět do továrního nastavení

Detailní popis zprovonění

Do kamery je nutné Vložit micro SD paměťovou kartu. Přibližně do 1 minuty od spuštění začne přístroj vysílat svou vlastní WiFi síť, ke které se můžeme připojit a přejít ke konfiguraci WiFi IP kamery, kterou provedeme prostřednictvím mobilní aplikace HD SmartIPC.

Skrytá WiFi kamera spustí nahrávání na náš pokyn přes aplikaci nebo na základě zachycení pohybu detektorem. Video sledujeme v reálném čase na svém chytrém zařízení nebo počítači. Případně lze uložit záznam pro pozdější přehrání do paměti s kapacitou až 128 GB (podpora micro SD/TF karet).

Spárování mobilní aplikace s kamerou

Skrytá kamera má na sobě nalepený štítek s QR kódem, který stačí naskenovat a vyplnit přihlašovací údaje, které najdeme rovněž na štítku. Tímto se přístroj přidá do našeho seznamu kamer. Máme-li kamer více, proces opakujeme pro každou kameru zvlášť.

Jak připojit skrytou IP kameru k WiFi routeru pro přístup přes internet

Nejprve se připojíme na WiFi přístupový bod vysílaný z kamery, a následně otevřeme aplikaci HD SmartIPC, přes kterou vstoupíme do její konfigurace. Pokud jsme již spárovali mobilní aplikaci s kamerou, tak by se kamera v seznamu měla hlásit jako "ONLINE". V tuto chvíli můžeme vstoupit do jejího menu (Advanced config - WIFI Config), kde si z dostupných WiFi sítí v okolí vybereme tu, na kterou chceme aby se skrytá WiFi IP kamera připojovala. Po vyplnění příslušeného hesla a potvrzení se budík s kamerou automaticky zrestartuje, a připojí k nastavené WiFi síti

Aplikace HD SmartIPC a Monitor Client

Skrze mobilní aplikaci TinyCAM nebo PC software Monitor Client, je možné vzdáleně provádět celou řadu nastavení skryté WiFi kamery. Nastavte si parametry alarmů, podmínky pro aktivaci nahrávání, či stahujte dříve pořízené záznamy ze vzdálené micro SD karty.

Ukládání může probíhat na paměťovou kartu uvnitř WiFi kamery, přímo do vašeho mobilu. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Nastavení alarmů

Skrytá WiFi kamera se záznamem Secutek SAH-IP019, umožňuje nastavení několika typů inteligentních alarmů. Mezi nejzajímavější patří alarm prostřednictívm push notifikace do mobilu, která obsahuje několik náhledových obrázků. Pokud se vám zachycené snímky budou zdát podezřelé, můžete okamžitě přejít k živému přenosu videa. Kamera zajistí, že se budete moci diskrétně rozhlédnout po celé místnosti, a ověřit si stav.

Alarmy nastaveníme v Menu, v sekci Alarm Config. V této sekci můžeme také upravit citlivost. Velkou výhodou je možnost nastavení aktivního alarmu pouze v přednastaveném časovém rozvrhu. Napříkald když chceme monitorovat provozovnu po pracovní době, můžeme nastavit, aby byl alarm aktivní pouze od 17:00 do 8:00.

Alternativní produkty

Nevyhovuje-li vám kamera Secutek SAH-IP019, pak vás možná osloví jiné špionážní WiFi kamery z naší nabídky. Konkrétně například Otočná WiFi kamera v budíku Secutek WIP-10. Potřebujete nahrávat i v noci? Podívejte se na naše skryté kamery s nočním viděním.

Obsah balení

 • Skrytou Wi-Fi kameru
 • USB kabel
 • Uživatelský manuál ke stažení v sekci ke stažení

Adaptér a Micro SD karta není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit Micro SD kartu.

Parametry

Pracovní režimy manuální nahrávání
nahrávání při detekci pohybu
nahrávání ve smyčce ON / OFF
Kamera úhel záběru 120°
Nahrávky rozlišení 1920x1080px
označení datem a časem
formát .AVI
Mikrofon integrovaný
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž možnost non-stop provozu během dobíjení
Spotřeba 300mA
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 5-6 hodin
Automatická aktivace pohybem
časovým spínačem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednictvím mobilní aplikace HD SmartIPC
Konektivita WiFi
mini USB
Paměť externí
až 128GB micro SD
Váha 703g
Rozměry 190x120mm
Komunikace a obsluha iOS / Android - aplikace HD SmartIPC
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Rozlišení 2Mpix

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Bezdrátový reproduktor Secutek SAH-IP019 s dobíjecí stanicí pro smartphone

Bezdrátový reproduktor Secutek SAH-IP019 s dobíjecí stanicí pro smartphone

Jedná se o reproduktor s možností bezdrátového nabíjení mobilu, skrývající Full HD kameru s 2 Mpx objektivem, úhel pohledu 120°, noční vidění až 6 metrů, podpora microSD karet do 128 GB

Příslušenství

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky