Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem Secutek MK04

Kód skladu: MK04-16GB

Dostupnost eshop: Není skladem

1 995 Kč s DPH

Více informací

Špionážní hodinky s nočním viděním

Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem vám umožní diskrétně pořizovat audio-video záznam bez rizika odhalení. Kvalitní senzor zajišťuje snímání videa ve Full HD 1920x1080px rozlišení. Neviditelný IR 942nm přísvit umožní hodinkám vidět i v naprosté tmě a to do vzdálenosti přibližně 1 - 2 metrů. Hodinky mohou sloužit i jako diktafon, či fotoaparát s rozlišením 4032x3024px. Výdrž baterie je až 60 minut nepřetržitého nahrávání. V případě nahrávání samotného audia je doba práce výrazně prodloužena. Pořízené nahrávky jsou ukládány na interní 16GB paměť.

Špionážní hodinky s kamerou Secutek MK04 patří mezi TOP modely ve své kategorii. Od konkurenčních produktů se odlišují zejména vysokým rozlišením, možností nahrávání samotného audia, nočním viděním a velmi elegantním designem.

Možné scénáře použití:

 • nahrání důležité schůzky či obchodního jednání
 • zaznamenání nepoctivého chování
 • jakékoliv shromažďování důkazních materiálů v terénu

Funkce a vlastnosti špionážní mini kamery

 • Noční vidění
  Specialitou modelu MK04 je schopnost vidět i v noci. To je zajištěno použitím IR 942nm přísvitu, který je lidským okem neviditelný. Noční vidění funguje do vzdálenosti 1 - 2 metrů.
 • Integrovaná 16GB paměť
  Na vlastní paměť hodinek je možné uložit až 2 hodiny videozáznamu ve Full HD rozlišení.
 • Full HD špionážní kamera
  Hodinky Secutek MK04 dokáží pořizovat nahrávky ve Full HD rozlišení (1920x1080px) či pořizovat fotografie v rozlišení 4034x3024px. Úhel záběru špionážní kamery je 62°.
 • Několik pracovních módů
  Přístroj umožňuje pořizovat fotografie, nahrávat video se zvukem nebo nahrávat samotnou audio stopu a fungovat tak jako diktafon.
 • Výdrž až 60 minut nahrávání
  Integrovaný 3.7V Li-Pol akumulátor zajistí až 60 minut nepřetržitého nahrávání. Hodinky je možné dobíjet pomocí speciálního kabelu. Plné nabití zabere přibližně 2 hodiny.
 • Funkce diktafonu
  Špionážní kamera má integrovaný mikrofon, který je schopen zaznamenat hovory ze vzdálenosti 3 - 5 metrů. Zařízení umožňuje pořizovat jako audio-video, tak samotné audio záznamy.
 • Označení nahrávek datem a časem
  Pro zvýšení věrohodnosti pořízeného materiálu a zjenodušení jeho pozdější analýzy, jsou veškeré záznamy označeny datem a časem pořízení.
 • Vodotěsná konstrukce
  Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem mají vodotěsnou konstrukci. Výrobcem je udávaná vodotěsnost až do hloubky 3 metrů, nicméně potápění s hodinkami se nedoporučuje. Před vystavením hodinek kontaktu s vodou je nutné přišroubovat krytku mikrofonu.
 • Určeno pro diskrétní použití
  Kamufláž minikamery s diktafonem do hodinek je předurčuje k velmi diskrétnímu použití, zejména v situacích, kde by to běžně nebylo možné. Objektiv minikamery je důmyslně ukryt v ciferníku (v čísle 6), kde ho je takřka nemožné zpozorovat.

Jak hodinky s kamerou a diktafonem fungují

Před použitím je nutné hodinky nabít po dobu alespoň dvou hodin, poté bude přístroj připraven k použití. Špionážní hodinky jsou vybaveny několika pracovními módy, mezi kterými je možné přepínat pomocí jednoho z tlačítek. Výchozí mód je nahrávání videa se zvukem, který je nejběžněji používaný, a je ho možné aktivovat jedním stiskem. Miniaturní LED dioda ukrytá v ciferníku slouží pro indikaci pracovního stavu - během pořizování videozáznamu, ale nebliká, aby nepřitahovala nechtěnou pozornost.

Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem - schéma ovládání

Nahrávání audio-video záznamu

Dlouze podržte aktivační tlačítko (přibližně 2 vteřiny), až do doby, než se rozsvítí modrá dioda. Po chvilce modrá dioda zabliká a zhasne, čímž započne nahrávání videa. Pro ukončení nahrávání 2x postupně stiskněte aktivační tlačítko, čímž se probíhající záznam uloží, a hodinky se přepnou do pohotovostního režimu. Z pohotovostního režimu lze nahrávání opět aktivovat, v tomto případě však pouze krátkým stiskem aktivačního tlačítka.

Aktivování nočního vidění

Nočního vidění je docíleno použitím IR přísvitu, který je lidským okem neviditelný. V režimu nočního vidění probíhá záznam černobíle. Aktivovat IR přísvit je možné dlouhým stiskem (cca 4 vteřiny) tlačítka "B". Operace bude potvrzena zablikáním signalizační diody. Deaktivaci provedete krátkým stiskem stejného tlačítka.

Pořizování fotografií

Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem umí i pořizovat fotografie, přičemž je nutné přístroj nejprve uvést do pohotovostního režimu, a následně pomocí jednoho stisku tlačítka B, přepnout do "Foto" módu. Poté můžete pořizovat fotografie jednotlivými stisky tlačítka A. Během pořizování fotografie je nutné držet hodinky ve stabilní poloze, aby fotografie nebyla rozmazaná.

Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem Secutek MK04Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem Secutek MK04

Nabíjení a přehrávání záznamů

Spolu se špionážními hodinkami v balení obdržíte speciální kabel, který je na jedné straně opatřen 3.5mm jackem, a na straně druhé USB konektorem pro připojení do PC. Konektor pro připojení kabelu se ukrývá pod jednou z krytek. Před připojením do PC je nutné aby hodinky byly vypnuté. Během několika vteřin počítač špionážní hodinky s kamerou načte jako vyměnitelný disk a vy budete moci začít pracovat s pořízeným materiálem.

Videa jsou ukládány ve standardním .AVI formátu, a můžete je přehrát v libovolném přehrávači (například Windows Media Player, GOM Player či BS Player). Před započetím přehrávání doporučujeme záznamy stáhnout do PC, jinak nemusí být přehrávání plynulé.

Během připojení do PC se hodinky dobíjejí. Plné nabití trvá přibližně 2 hodiny.

Nastavení aktuálního data a času

Nastavení data a času provedete pomocí vytvoření konfiguračního souboru. Připojte hodinky k PC a v jejich hlavním adresáři vytvořte textový soubor s názvem "time". Do souboru vyplňte aktuální datum a čas ve formátu:

RRRR.MM.DD HH:MM:SS Y například tedy: 2017.01.16 10:00:00 Y

Soubor následně uložte, odpojte hodinky od PC a zkuste pořídit záznam - již by měl být označen aktuálním datem a časem.

Parametry

Pracovní režimy audio-video
foto
audio
Kamera CMOS senzor
úhel záběru 62°
světelná citlivost 1 Lux
objektiv 1mm
Nahrávky rozlišení videa Full HD 192x1080px
rozlišení fotorafií 4032x3024px
formát .AVI
označení nahrávek datem a časem pořízení
Mikrofon integrovaný
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž 3.7V Li-Pol 180mAh
výdrž až 60 minut nahrávání
Spotřeba 180mA
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 2 hodiny
Automatická aktivace Ne
Konektivita 3.5mm jack / USB 2.0
propojení s PC pomocí speciálního kabelu
Paměť interní
16GB
Rozměry 45 x 45 x 18mm
Komunikace a obsluha 2 obslužná tlačítka
aktivace nahrávání jedním stiskem
Počet kamer 1
Způsob napájení Vlastní baterie

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem Secutek MK04

Špionážní hodinky s kamerou a diktafonem Secutek MK04

Full HD 1920x1080px rozlišení; 16GB interní paměť; IR přisvícení pro noční vidění; možnost nahrávání samotného audia; elegantní design

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky