Špionážní pero s kamerou Secutek MK37

Kód skladu: MK37

Dostupnost eshop: Není skladem

1 295 Kč s DPH

Více informací

Kvalitní špionážní pero za dostupnou cenu

Špionážní pero Secutek MK37 je vybaveno HD kamerou s rozlišením 1280x720px při snímkovací frekvenci 30FPS. Pero disponuje dvěma pracovními režimy - audio-video a foto. Operačním tlačítkem na vrchu pera je možné snadno aktivovat nahrávání, při kterém vydrží baterie až 50 minut. Veškeré pořízené záznamy jsou ukládány na micro SD kartu až do kapacity 16GB.

Na sponě špionážního pera je umístěna krytka, jejímž posunutím můžeme zcela zakrýt objektiv kamery, a snížit tak riziko odhalení ve chvíli kdy neprobíhá záznam.

Možné scénáře použití:

 • odložení do tužkovníku v kanceláři a zaznamenat nežádoucí chování kolegů během naší nepřítomnosti
 • umístění do náprsní kapsy pro nahrání důležité schůzky či jednání

Funkce a vlastnosti špionážního pera

 • HD špionážní kamera
  Špionážní pero je vybaveno HD kamerou, která pořizuje nahrávky v rozlišení 1280x720px s úhlem záběru 62°. Nahrávky jsou ukládány včetně zvukové stopy.
 • Výdrž baterie
  Výdrž baterie je až 50 minut nepřetržitého nahrávání. Po vybití je nutné integrovaný akumulátor dobít po dobu alespoň 2 hodin.
 • Integrovaný mikrofon
  V zařízení je kromě kamery ukryt mikrofon, který je schopen zaznamenávat hovory do vzdálenosti 3 - 5 metrů v závislosti na okolních podmínkách.
 • Podpora paměťových karet do kapacity 16GB
  Špionážní pero není vybaveno vlastní pamětí a je do něj nutné vložit micro SD paměťovou kartu. Podporovány jsou karty do kapacity 16GB.
 • Označení nahrávek datem a časem
  Pro snadnější analýzu pořízených záznamů jsou nahrávky označovány datem a časem pořízení. Aktuální datum a čas lze nastavit dle dodávaného návodu pomocí vytvoření konfiguračního textového souboru.
 • Skrytá kamera
  Kamufláž mini kamery v těle běžné propisky ji předurčuje k použití zejména v situacích, kde by použití běžné kamery nebylo přijatelné. Posuvnou krytkou na sponě pera je možné zcela zakrýt objektiv kamery a ještě zvýšit diskrétnost v době kdy neprobíhá nahrávání.

Jak špionážní pero funguje

Před použitím je nutné zařízení dobít a vložit micro SD paměťovou kartu (není součástí balení) - jak slot na paměťovou kartu, tak USB nabíjecí konektor nalezneme uvnitř pera po jeho rozšroubování. Následně je pero způsobilé k provozu a můžeme ho ovládat pomocí tlačítka na jeho vršku, které slouží k zapnutí / vypnutí, aktivaci nahrávání či pořizování fotografií.

Zapnutí, pohotovostní mód a vypnutí

Pro spuštění zařízení dlouze podržíme operační tlačítko (cca 3 vteřiny) a vyčkáme několik vteřin, než pero aktivuje pohotovostní režim. Pro vypnutí opět dlouze podržíme operační tlačítko až do doby, než indikační dioda zhasne.

Pořízení fotografie a videonahrávek

Aby bylo možné pořídit fotografii či videonahrávku, musí být nejprve aktivován pohotovostní režim. Následně můžeme pomocí krátkých stisků pořizovat fotografie. Chceme-li aktivovat audio-video záznam, podržíme tlačítko po dobu 1 - 2 vteřin - následně zelená dioda 3x blikne, což signalizuje spuštění nahrávání. Během nahrávání je již dioda zhasnutá. Pro ukončení nahrávání krátce stiskneme operační tlačíko, čímž se probíhající záznam uloží, a aktivuje se pohotovostní režim.

Propojení s PC a přehrávání záznamů

Špionážní pero s kamerou propojíme s PC pomocí dodávaného USB kabelu. Vyčkáme několik vteřin než se pero zobrazí jako "Vyměnitelný disk" a následně můžeme začít se soubory pracovat. Nahrávky jsou ukládány v .AVI formátu, a můžeme je tedy přehrát v libovolném přehrávači.

Nepodaří-li se v PC špionážní pero načíst, můžeme z něj vyjmout micro SD kartu a vložit ji do PC pomocí čtečky karet.

Nabíjení

K nabíjení použijeme mini USB konektor, ke kterému se dostaneme po jeho rozšroubování. Dobíjet pero můžeme přímo z PC či libovolného 5V USB adaptéru.

Nastavení aktuálního data a času

Chceme-li aby se na záznamech zobrazovalo aktuální datum a čas, nastavíme ho pomocí konfigračního textového souboru. Uděláme to tak, že v hlavním adresáři paměťové karty vytvoříme textový soubor "time.txt" a do něj napíšeme datum ve formátu RRRR.MM.DD HH.MM.SS např. tedy "2017.01.15 12.00.00". Soubor uložíme a následně kartu vložíme do pera. Po zapnutí se systémový čas v zařízení aktualizuje dle vytvořeného souboru. Při vytváření souboru je nutné dát pozor na přesný formát, ve kterém datum a čas zadáváme. I drobná chyba způsobí, že pero soubor nerozezná.

Parametry

Pracovní režimy audio-video
foto
Kamera CMOS senzor
3.7mm objektiv
úhel záběru 62°
Nahrávky rozlišení 1280x720px
.AVI formát
označení datem a časem
Mikrofon integrovaný
citlivost do 3 - 5 metrů
Baterie a výdrž 3.7V Li-Pol
výdrž až 50minut záznamu
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 2 hodiny
Automatická aktivace ne
Konektivita mini USB
Paměť externí
micro SD až 16GB
Váha 40g
Rozměry ⌀ 13.5mm; délka 151mm
Komunikace a obsluha operační tlačítko na vrchu pera

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Špionážní pero s kamerou Secutek MK37

Špionážní pero s kamerou Secutek MK37

Rozlišení 1280x720px; výdrž 40-50 minut; podpora 16GB micro SD; pracovní režimy audio-video / foto; krytka objektivu; úhel záběru 62°

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy

Novinky