Smartwatch s kamerou LawMate PV-WT10

Kód skladu: MK101

Dostupnost eshop: Není skladem

6 595 Kč s DPH

Více informací

Špičkové špionážní hodinky LawMate

Smartwatch s kamerou PV-WT10 je diskrétní audio-video rekordér od renomované taiwanské společnosti LawMate. Jedná se v podstatě o jediné digitální špionážní hodinky na trhu. Výkonný Li-Ion akumulátor zajistí výdrž baterie až 80 minut. HD video v rozlišení 1280x720 je ukládáno na paměťovou kartu až do kapacity 32GB. Díky diskrétním ikonkám na displeji si budete schopni kdykoliv ověřit v jakém stavu se hodinky zrovna nachází.

Moderní vzhled hodinek a perfektně maskovaná mini kamera vám umožní pořizovat videozáznamy ze svého okolí bez vzbuzení nejmenší podezření. Smartwatch Lawmate PV-WT10 jsou vhodné zejména profesionály, kteří si nemohou dovolit selhání, a každého kdo si potrpí na nejvyšší kvalitu.

Možné scénáře použití

 • diskrétní pořizování důkazních materiálů
 • využití při mystery shoppingu
 • pořizování audio-video záznamu inspektorem při prodejní akci

Funkce a vlastnosti smartwatch s kamerou

 • HD špionážní mini kamera
  Smartwatch PV-WT10 jsou vybaveny HD kamerou, která pořizuje nahrávky v rozlišení 1280x720px s úhlem záběru 67°.
 • Aktivace nahrávání jedním stiskem
  Zařízení je koncipováno tak, aby jeho ovládání bylo co nejvíce jednoduché a spolehlivé. Spuštění nahrávání provedete stiskem jednoho tlačítka, a nehrozí tak selhání ani při stresových situacích.
 • Informační displej
  Špionážní hodinky PV-WT10 jsou vybaveny informačním displejem, na kterém si můžete kdykoliv snadno zkontrolovat aktuální stav hodinek. Ověřit si můžete zda probíhá nahrávání, jaký je stav baterie a zda je vložena paměťová karta.
 • Výdrž až 80 minut nahrávání
  Integrovaný 3.7V 650mAh Li-Ion akumulátor zajistí až 80 minut nepřetržitého nahrávání. Připojíte-li hodinky k USB napájení, je čas práce neomezený.
 • Kvalitní mikrofon
  Hodinky jsou vybaveny vysoce kvalitním mikrofonem, který je schopen zaznamenávat hovory ze vzdálenosti 5 - 7 metrů.
 • Podpora micro SD až 32GB
  Špionážní hodinky umí nahrávat na paměťové karty micro SD až do kapacity 32GB, na kterou můžete uložit přibližně 10 hodin nahrávek. Součástí balení je 8GB paměťová karta.
 • Označení nahrávek datem a časem
  Smartwatch s kamerou označují pořízené nahrávky datem a časem pořízení, což usnadňuje pozdější práci s materiálem a zvyšuje jeho věrohodnost.
 • Perfektní kamufláž
  I při bližším zkoumání vypadají špionážní hodinky zcela nenápadně. Miniaturní kamera je umístěna těsně nad displejem, pod koncem pásku.
 • Nejvyšší kvalita zpracování
  Producentem smartwatch s kamerou PV-WT10 je taiwanská společnost LawMate, která je již od roku 1998 celosvětovou kapacitou ve vývoji a výrobě špionážní techniky. Produkty LawMate jsou oblíbené zejména u státních bezpečnostních složek a detektivních agentur.

Smartwatch s kamerou LawMate PV-WT10Smartwatch s kamerou LawMate PV-WT10Smartwatch s kamerou LawMate PV-WT10

Jak smartwatch s kamerou fungují

Před použitím je nutné hodinky dobít po dobu alespoň dvou hodin a vložit do nich micro SD paměťovou kartu do kapacity 32GB. Společnost LawMate si zakládá na jednoduché a spolehlivé obsluze. Stejně jako u jiných jejich produktů byly u smartwatch PV-WT10 odstraněny veškeré přebytečné funkce, a byla ponechána jen ta nejdůležitější - pořizování audio-video záznamů. Hodinky jsou vybaveny pouze jedním aktivačním tlačítkem, pomocí kterého pak můžete jedním stiskem zapnout či vypnout nahrávání. Aktuální stav hodinek můžete ověřit pomocí ikonek na jejich displeji.

Spuštění a ukončení nahrávání

Jsou-li hodinky vypnuté, aktivujete je dlouhým stiskem operačního tlačítka. Po zapnutí začnou hodinky automaticky nahrávat video. Pro přerušení nahrávání a případné opětovné spuštění používejte krátké stisky operačního tlačítka. Na displeji hodinek si můžete ověřit probíhající nahrávání pomocí ikonky "R" v levém horním rohu. Pokud ikonku neuvidíte, hodinky nenahrávají.

Přehrávání záznamů

Pomocí dodávaného USB kabelu připojíme hodinky s kamerou do PC a chvíli vyčkáme než je počítač načte jako vyměnitelný disk. Nyní můžeme se soubory pracovat stejně jako na jakémkoliv jiném USB disku. Můžeme je rovnou začít přehrávat nebo přesunout do PC, a přehrát později. Druhou možností je vyjmout paměťovou kartu z hodinek a pomocí čtečky micro SD karet ji vložit do počítače. Pořízené nahrávky jsou ukládány ve formátu .MOV, který je schopen přehrát v podstatě libovolný přehrávač. Použít můžete například Windows Media Player, GOM player, BS Player či jiné přehrávače.

Dobíjení hodinek

Hodinky dobíjíme pomocí USB konektoru, který najdeme na jejich boku pod gumovou krytkou. Dobíjet je můžeme přímo z PC nebo pomocí libovolného 5V USB adaptéru (např. od mobilního telefonu). Za 2 hodiny by hodinky měly být plně nabité, což můžeme zkontrolovat pomocí ikonky na jejich displeji.

Parametry

Pracovní režimy audio-video záznam
Kamera kamera umístěná pod displejem na konci pásku
úhel záběru 67°
objektiv 3.7mm
minimální osvětlení 3,3lx / F2,0
snímač 1/4” CMOS
Nahrávky rozlišení 1280x720px

.MOV formát (H.264 komprese)
označení datem a časem
Mikrofon integrovaný
citlivost do 5 - 7 metrů
Baterie a výdrž 3.7V Li-Ion 670mAh
výdrž až 80 minut záznamu
neomezená výdrž při připojení k USB napájení
Spotřeba 500mA
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 2 hodiny
Automatická aktivace Ne
Konektivita mini USB 2.0
Paměť externí
micro SD do kapacity 32GB
Váha 37g
Rozměry 47 × 43 × 13mm
Komunikace a obsluha ovládání jedním tlačítkem
aktivace nahrávání jedním stiskem
kontrolní stavové ikony na displeji hodinek
Počet kamer 1
Způsob napájení Vlastní baterie

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Smartwatch s kamerou LawMate PV-WT10

Smartwatch s kamerou LawMate PV-WT10

Rozlišení 1280x720px; úhel záběru 67°; podpora až 32GB micro SD; výdrž baterie až 80 minut; rozměry 47 × 43 × 13mm; váha 37g

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky