Propiska s diktafonem MQ-92

Kód skladu: REC15

Dostupnost eshop: Není skladem

1 995 Kč s DPH

Více informací

Propiska s diktafonem MQ-92

Špionážní dikafon MQ-92 je vysoce technicky vyspělým zařízením původem z Jižní Korei, sloužícím k diskrétnímu pořizování audio nahrávek. Propiska je vybavena Li-Pol akumulátorem, který umožní až 12 hodin nepřetržitého nahrávání. Pro ukládání pořízených záznamů slouží integrovaná 2GB paměť, na kterou diktafon MQ-92 dokáže uložit až 32 hodin nahrávek v SQH kvalitě.

Zejména ve stresových situacích oceníte rychlé a spolehlivé spínání jedním pohybem klipu propisky.

Možné scénáře použití:

 • odložení propisky do tužkovníku v kanceláři pro zaznamenání hovorů po dobu naší nepřítomnosti
 • diskrétní zaznamenání důležité schůzky či jednání na úřadě
 • usvědčení osoby ze lži

Z důvodu absence funkce detekce hluku, není vhodná propiska s diktafonem MQ-92 pro dlouhodobé monitorování prostor. Pro tyto účely můžete využít například diktafon ve flash disku MQ-U350 nebo propisku Esonic MQ-77.

Funkce a vlastnosti diktafonu MQ-92

 • Citlivý mikrofon
  Velmi kvalitní mikrofon umožňující srozumitelně zaznamenat rozhovory ze vzdálenosti až 8 metrů.
 • Velmi diskrétní
  Propiska s diktafonem vypadá zcela nenápadně a je tedy určena zejména pro pořizování důkazních materiálů tam, kde by použití běžného diktafonu nebylo možné.
 • Dlouhá výdrž baterie
  Vestavěný Li-Pol akumulátor zaručí až 12 hodin nepřetržitého nahrávání.
 • Jednoduchá obsluha
  Jednoduchá a spolehlivá obsluha nahrávacího zařízení posuvným klipsem. Nahrávání můžete snadno aktivovat jedním pohybem.
 • AGC - automatické řízení hlasitosti
  AGC obvod slouží pro automatické přizpůsobování hlasitosti v závislosti na vzdálenost a intenzitě zvukového signálu. Ať se již bude hovor odehrávat přímo vedle propisky, nebo o několik metrů dále, vždy bude zaznamenán v perfektní kvalitě.
 • Vysoká kvalita nahrávek
  Propiska s diktafonem MQ-92 nahrává ve velmi vysoké kvalitě - SHQ 192kbps. Zaznamenané rozhovory tedy budou perfektně srozumitelné.
 • Vestavěná paměť
  Integrovaná paměť 2GB umožňuje uložení 32 hodin nahrávek.
 • Nejvyšší kvalita zpracování
  Producentem propisky s diktafonem MQ-92 je společnost Esonic (Jižní Korea), která se vyvíjí a vyrábí špionážní diktafony již od roku 1996, a bezesporu patří mezi leadery v oboru.

Jak propiska s diktafonem MQ-92 funguje

Před použitím doporučujeme propisku nabít alespoň po dobu 2 hodin. Vzhledem k tomu, že má diktafon již integrovanou 2GB paměť, tak není nutné používat paměťovou kartu. Pro snadnou obsluhu byla propiska vybavena USB konektorem, kterým ji můžete přímo připojit do USB portu počítače.

Aktivace nahrávání

Posuňte klipsem propisky směrem dolů a nahrávání započne. Posunete-li klips zpět do výchozí polohy (nahoru), tak se probíhající záznam uloží a propiska se vypne. Při plném nabití vydrží propiska s diktafonem MQ-92 nahrávat až po dobu 12ti hodin.

Přehrávání záznamů

Po rozšroubování propisky v jejím středu nalezneme USB konektor, pomocí kterého ji můžeme připojit přímo do USB portu počítače či notebooku, bez použití propojovacího kabelu. Po připojení propisky do PC se zařízení automaticky načte jako "vyměnitelný disk" a následně můžeme se záznamy pracovat stejně, jako na běžném USB disku. Záznamy jsou ukládány ve formátu mp3, a přehrát je tedy můžeme v podstatě v libovolném přehrávači.

Nabíjení propisky

Nabíjet propisku můžeme z buď z libovolné USB nabíječky, nebo USB portu na počítači. Stačí rozšroubovat propisku a připojit USB konektor do napájecího zdroje. Nabíjení trvá přibližně 2 hodiny.

Parametry

Pracovní režimy manuální nahrávání
Nahrávky SHQ 192kbps
.mp3 formát
Mikrofon interní s AGC
citlivost do 8 metrů
Baterie a výdrž 3.7V Li-Pol
výdrž 12 hodin nahrávání
Napájení DC 5V / 1A
doba nabíjení 2 hodiny
Automatická aktivace Ne
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení Ne
Konektivita USB 2.0 (samec)
propojení bez použití kabelu
Paměť interní
2GB (32 hodin nahrávek)
Váha 25 gramů
Rozměry ⌀14 x 134mm
Komunikace a obsluha aktivace nahrávání jedním pohybem

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Propiska s diktafonem MQ-92

Propiska s diktafonem MQ-92

Vysoká kvalita záznamu SHQ 129kbps; výdrž baterie 12 hodin; aktivace jedním pohybem; AGC obvod pro automatické řízení hlasitosti; zaznamená rozhovory do vzdálenosti 8 metrů

12 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky