Lokální alarm se sirénou Secutek GS-SS08ZJ

Kód skladu: ALA21

Dostupnost eshop: Není skladem

2 495 Kč s DPH

Více informací

Lokální alarm GS-SS08ZJ

Neriskujte a zabezpečte si domácnost proti neoprávněnému vniknutí s minimální investicí do zařízení a možností instalace svépomocí během několika málo minut.

Bezdrátový alarm Secutek GS-SS08ZJ je nejlevnější alarm v naší nabídce, který dokáže spolehlivět ohlídat váš dům či byt po dobu nepřítomnosti. Základní sada se skládá z hlavní jednotky, která je integrována přimo v siréně, dvou bezdrátových senzorů (pohybový + dveřní), 2x dálkového ovladače a bezdrátového zvonku, což je zcela dostačující vybavení pro zabezpečení bytu.

Magnetický dveřní senzor snadno nalepíte na dveře, zatímco pohybový senzor můžete namířit například do chodby, či na okna. V případě zabezpečení domu je ke zvážení rozšířit základní sadu o několik dalších senzorů pro dokonalé pokrytí všech přístupových bodů do domu.

Proč zvolit právě alarm Secutek GS-SS08ZJA

 • nejlevnější alarm v naší nabídce
 • snadná instalace bezdrátových senzorů

Aktivovat či deaktivovat alarm můžete pohodlně pomocí stylového dálkového ovladače. Bude-li některý senzor aktivován v době, kdy je alarm aktivní spustí se velmi hlasitá 110db siréna, která je vybavena pojistkou proti demontáži.

Funkce a parametry alarmu Secutek GS-SS08ZJ

 • Bezdrátová komunikace se senzory

  Veškerá komunikace mezi hlavní jednotkou a senzory probíhá bezdrátově na frekvencích 433 a 868MHz. Maximální vzdálenost mezi senzory a hlavní jednotkou je 80 - 120 metrů na volném prostranství. Při použití v budově se vzdálenost zkracuje dle tloušťky a materiálu stěn. Typicky se dosah v budově pohybuje mezi 20 - 40 metry. Alarm může komunikovat až s 30ti senzory.

 • Super jednoduchá instalace
  Sada tak jak ji obdržíte je již zcela připravena k provozu. Bezdrátové senzory jsou již předem spárované s hlavní jednotkou a vy tak nemusíte nic konfigurovat. Stačí připojit alarm do sítě, vložit baterie do senzorů a systém je ihned funkční.
 • Venkovní provedení
  Siréna s hlavní jednotkou splňují odolnostní standard IP55 a alarm je tedy vhodný i pro venkovní montáž.
 • 110db siréna se světelnou signalizací
  Při aktivaci alarmu se spustí 110db siréna, která souběžně s houkáním začne blikat.
 • Dálkový ovladač s SOS tlačítkem
  Pomocí dodávaného dálkového ovladače můžete nejen aktivovat či deaktivovat alarm, ale i v případě ohrožení stisknout SOS tlačítko, kterým okamžitě spustíte sirénu.
 • Záložní baterie pro 8 hodin provozu
  Alarm vás nezklame ani při výpadku proudu. Záložní 1200mAh akumulátor ho udrží v chodu až 8 hodin. Jednotlivé senzory vydrží v provozu dle intenzity využívání i více než 6 měsíců.

Nejlevnější alarm Secutek ZS-01ANejlevnější alarm Secutek ZS-01A

Jak alarm Secutek GS-SS08ZJ funguje

Základní sada obsahuje 2 bezdrátové senzory, které jsou již předem spárované s hlavní jednotkou. Do senzorů stačí vložit baterii a instalovat je na požadované místo. Jakmile zapojíme hlavní jednotku do el. sítě, tak bude alarm aktivní.

Aktivaci či deaktivaci alarmu provádíme přes dálkový ovladač, který rovněž najdeme v základní sadě. V případě nouze můžeme aktivovat sirénu stiskem tlačítka SOS na dálkovém ovladači.

Magnetický dveřní senzor

Skládá se ze dvou částí. Jednu část senzoru přilepíme na rám dveří a druhou na dveře samotné. Jakmile dojde k otevření dveří a kontakt mezi částmi senzoru se přeruší, dojde k aktivaci alarmu. Tento typ senzoru se typicky používá na dveře či okna. Obě části senzoru jsou vybaveny oboustranným nalepovacím páskem pro snadnou montáž.

PIR pohybový senzor

PIR senzor snímá pohybující se objekty o teplotě lidského těla, a jedná se o nejrozšířenější typ senzoru v zabezpečovacích systémech. Detekce probíhá v úhlu 110° do vzdálensti 10 - 15 metrů.

Secutek TIP: Požadujete-li aby vám alarm kromě spuštění sirény dal vědět o narušení? Pak se podívejte na naše další zabezpečovací systémy, které umějí komunikovat přes internet či GSM, a vy tak můžete s alarmem komunikovat ať už jste kdekoliv na světě.

Nejlevnější alarm Secutek ZS-01A

Obsah balení:

 • hlavní jednotka alarmu Secutek GS-SS08ZJ
 • 1x bezdrátový magnetický senzor
 • 2x dálkový ovladač
 • 1x napájecí adaptér
 • český návod k obsluze

Parametry

Pracovní režimy aktivní / neaktivní
Baterie a výdrž hlavní jednotka: záložní akumulátor 1200mAh (až 8 hodin provozu)
senzory: výdrž až 6 měsíců
Napájení DC 12V
Konektivita 433 / 868 Mhz

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Lokální alarm se sirénou Secutek GS-SS08ZJ

Lokální alarm se sirénou Secutek GS-SS08ZJ

Bezdrátová komunikace se senzory přes 433 a 868MHz; obsahuje sirénu; 30 zón pro připojení bezdrátových senzorů; integrovaná záložní 1200mAh baterie; nejlevnější alarm v nabídce

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky