2Mp venkovní PTZ IP kamera EasyN A110 - WiFi, noční vidění, 5x zoom

Kód skladu: IP37

Dostupnost: Není skladem

6 995 Kč s DPH

Více informací

Venkovní PTZ IP kamera

Zabezpečení domu nebylo nikdy jednodušší. PTZ IP kamera Easyn A110 vám díky 5x optickému zoomu v kombinaci PTZ funkcí poskytne dokonalý přehled o objektu, samozřejmě včetně online náhledu a okamžitých notifikací.

Živý náhled z kamery v rozlišení 1920x1080px si můžete prohlédnout na mobilním telefonu, tabletu či PC. Posouváním prstu po obrazovce můžete ovládat natočení, náklon i přiblížení kamery. IP66 krytí zajišťuje dostatečnou odolnost a IP kamera je tak vhodná i pro venkovní montáže. Ukládání záznamů může probíhat přímo na vloženou micro SD kartu do kapacity až 128GB. S routerem můžeme IP kameru propojit kabelem nebo bezdrátově prostřednictvím WiFi.

Ovládat kameru je možné prostřednictvím aplikace EasyN, která je zdarma dostupná pro Android a iOS chytrá zařízení. Pro sledování z PC můžeme použít šikovný program Easyn Multi Windows, přes který je možné sledovat až 36 kamer zároveň. Venkovní PTZ IP kamera je vybavena 2.8 - 14mm objektivem, který umožňuje až 5ti násobné přiblížení. IR 840nm diody zajišťují noční vidění do vzdálenosti až 30 metrů.

Funkce a vlastnosti IP kamery A110

 • PTZ IP kamera

  Několik integrovaným servomotorů umožňuje otáčení kamery v rozsahu 355° horizontálně a 90° vertikálně. Natočení kamery je možné ovládat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace či PC programu.

 • 5x optický zoom

  Pro nejlepší detail je možné využít 5x optický a 3x digitální zoom.

 • Záznam na micro SD kartu
  IP kamera je vybavena slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Díky ukládání na vlastní paměťovou kartu není nutné pořizovat externí rekordér, což usnadní instalaci a zajistí finanční úsporu. Záznamy je však možné ukládat i externě a to do PC, chytrého zařízení či NVR. Záznamy jsou ukládány v .AVI formátu.
 • Vzdálené sledování přes internet
  Na záběr z kamery se můžete podívat kdykoliv přes internet, ať už jste kdekoliv. Propojení s routerem můžeme provést bezdrátově prostřednictvím WiFi, v čemž nám pomůže výkonná 5dBi anténa. Maximální přenosová rychlost WiFi modulu je 150mbps.
 • Snadná obsluha přes chytré zařízení i PC
  IP kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore. Pro sledování z PC použijeme software Easyn Multi Windows, který umožňuje sledovat až 36 IP kamer zároveň.
 • Snadná konfigurace pomocí P2P technologie

  Pro vzdálené připojení ke kameře není nutné dělat žádnou složitou konfiguraci v kameře ani ve vašem routeru. Zapojení a konfigurace kamery běžně nezabere více než 5 minut. Pro přístup přes P2P není nutné mít zřízenou veřejnou IP adresu.

 • Upozornění při detekci pohybu
  Easyn A110 je schopna detekovat pohyb, což zní dělá velmi efektivní nástroj pro zabezpečení domu. Při aktivaci nám může dát vědět prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon nebo pořídit až 3 fotografie, a odeslat je emailem či na FTP server.
 • Noční vidění do 30 metrů
  Integrované IR (840nm) diody umožňují kameře vidět i v noci, a to do vzdálenosti přibližně 30 metrů. Noční vidění je automaticky aktivované při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • Kvalitní obraz
  2Mp snímač umožňuje kameře nahrávat v rozlišení 1920x1080px, při snímkovací frekvenci 1 - 25 FPS.
 • Přehrávání záznamů
  Záznamy uložené na micro SD kartě si můžeme na dálku přehrát prostřednictvím aplikace Easyn, kde si můžeme vyfiltrovat záznamy za poslední hodinu, den či týden. Případně si můžeme nechat zobrazit záznamy z námi zadaného časového období. Stahovat záznamy je možné v lokální síti přes webové rozhraní IP kamery.
 • Venkovní provedení
  Kamera splňuje standard IP66 a je tedy vhodná pro venkovní montáž. Odolá větru, dešti i sněhu. Pracovní teplota je od -10 do +50°C.
 TIP

Prohlédněte si nový, vylepšený model otočné IP kamery
Otočná IP kamera Secutek CW-EPFHD oproti modelu Easyn A110 obsahuje hned několik vylepšení - snadno přístupný slot pro micro SD kartu, možnost vzdáleného stahování nahrávek či možnost ukládání na micro SD kartu v plném rozlišení.

Venkovní PTZ IP kamera Easyn A110

Venkovní PTZ IP kamera Easyn A110

IP kamera PTZ venkovní

Jak PTZ IP kamera Easyn A110 funguje

Před prvním použitím vložíme do kamery paměťovou kartu a zapojíme ji pomocí 12V 1A napájecí adaptéru do el. sítě a následně ji pomocí UTP kabelu zapojíme do routeru. Kameru nyní budeme moci ovládat z mobilu či PC prostřednictvím dodávaného programu. Jakmile kameře nastavíme přístup k WiFi síti, můžeme UTP kabel odpojit, a komunikace začne probíhat bezdrátově.

Přes mobilní telefon, tablet či PC můžeme online sledovat obraz z kamery, přehrávat si záznamy či měnit konfiguraci. Při detekci pohybu můžeme obdržet upozornění.

Easyn Multi Windows CMS

Spárování kamery se vzdáleným zařízením

Každá P2P IP kamera je vybavena unikátním ID, přes které se k ní můžeme připojovat. ID zjistíme buď ze štítku na krabici od kamery, nebo vyhledáním IP kamery v lokální síti. Do aplikace, kterou pro přístup ke kameře používáme tak stačí ID a heslo (které rovněž najdeme na štítku) zadat, a kamera se uloží do našeho seznamu.

Obsah balení:

 • venkovní PTZ IP kamera Easyn A110
 • 12V 2A napájecí adaptér
 • hmoždinky pro upevnění
 • český návod k použití

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
upozornění push notifikací / na email / FTP
Kamera 2Mp snímač
objektiv 2.8 - 14mm
úhel záběru 110° - 22°
min. osvětlení 0.5LUX/F1.6 (barevně); 0.09 LUX/F1.6 (černobíle); 0 s IR přísvitem
snímkovací frekvence 1 - 25FPS
noční vidění do 30 metrů (IR 840nm)
Nahrávky rozlišení pro externí úložiště 1920x1080px
rozlišení pro lokální nahrávání 640x480px
formát .AVI
komprese H.264
Napájení DC 12V / 2A
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednitvím aplikace Easyn
Konektivita RJ45
WiFi

statická IP, dynamická IP, PPPOE
podporované protokoly TCP/IP, HTTP, ICMP, DHCP, FTP, SMTP a další
Paměť micro SD až 128GB
kamera je dodávána s vloženou 16GB micro SD kartou
Váha 1200g
Rozměry Ø 137 x 237mm
Komunikace a obsluha mobilní aplikace Easyn
PC software Easyn Multi Windows
až 6 připojených uživatelů zároveň
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Voděodolnost IP63

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

2Mp venkovní PTZ IP kamera EasyN A110 - WiFi, noční vidění, 5x zoom

2Mp venkovní PTZ IP kamera EasyN A110 - WiFi, noční vidění, 5x zoom

Otočná kamera v rozsahu 355° horizontálně a 90° vertikálně; 5x optický zoom; rozlišení 1920x1080px; podpora 128GB micro SD; detekce pohybu; komunikace na dálku přes Android / iOS aplikaci nebo PC software Easyn Multi Windows; H.264 komprese; noční vidění do 30ti metrů

15 dalších produktů ve stejné kategorii: